STRIJE?

Strije se uklanjaju isključivo fizičkim putem, sve ostalo je foliraža i gubljenje vremena. :)

Znači, diži guzu i pravac u kozmetički salon na spec. masažu. :cool:
 
ja koliko znam, za strije nema leka:(
tj kad nastanu, mogu se samo ublaziti, izblede vremenom pa se ne vide toliko...
a inache samo prevencija radi i mackanje...:roll:

mada sam chitala negde da postoji uklanjanje, da l laserom ili neshto slichno:dontunderstand:
 
Nema pomoci, sve shto pishu ili reklamiraju po salonima je sharena lazha.

171_strije_atrophicae.jpg


A malo shtrafti po telu nije ni tako loshe:lol:
:lol::mrgreen:
 
Zna li neko neke domace recepte? Sta smuckati, koristeci se sastojcima iz frizidera i korpe sa vocem, i ukloniti ove zmije dusmanke? :besna:

e par zenski koje znam su probale saljicev melem za strije i kazu da deluje, sporo al za otprilike 3 meseca intenzivnog mackanja deluje
nisam ga ja licno probala al nameravam, jer sam probala njihov za oziljke i stvarno radi :zskace: , za okok mesec dana mi je sredio svez oziljak, a kazu ne deluje na starije od dve godine, e sad ne znam za strije da li i za njih postoji vremensko ograicenje ...pitaj u apoteci i pise na deklaraciji
 
Sta te briga za strije, niko nije savrsen, ti si sebi lepa i privlacna bas onoliko koliko ti treba.

Pa, hocu sebi da budem jos lepsa :). Ne zbog nekog drugog, vec hocu da sa zadovoljna kad se pogledam.
Imam taj problem da naglo gubim i dobijam na kilazi i onda mi se stalno pojavljuju... Pokusacu sa Saljicevim... Hvala svima. Ako se neko seti jos necega, nek' predlozi, i ja cu da javim ako cuje nesto korisno.
 
Pa, hocu sebi da budem jos lepsa :). Ne zbog nekog drugog, vec hocu da sa zadovoljna kad se pogledam.
Imam taj problem da naglo gubim i dobijam na kilazi i onda mi se stalno pojavljuju... Pokusacu sa Saljicevim... Hvala svima. Ako se neko seti jos necega, nek' predlozi, i ja cu da javim ako cuje nesto korisno.

ako su nove, tanke strijice - saljic moze da pomogne..ako n isu, nema ti druge - pustaj dlake..;)
 

Back
Top