Mesić: RS i Dodik su tumor koji razara BIH

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
RS i Dodik su tumor koji razara BIH


...

Na pitanje jesu li RS i Dodik svojevrsni tumor koji razara BiH, Mesić je rekao da je to činjenica i da 'treba odstraniti one koji razaraju BiH'.

Predsjednik je naglasio da, ako Dodik govori da ne priznaje BiH i Sarajevo kao glavni grad i da može referendumom odlučiti o nekom drugačijem statusu Republike Srpske, onda nema što tražiti u politici.

- Milorad Dodik mora dobiti poruku da mu se neće dozvoliti promjena granice. Nisam rekao da šaljem vojsku. To je podvala kritičara koji ne razumiju što govorim ili podmeću. Rekao sam da ako bi došlo do odcjepljenja Republike Srpske, bih presjekao koridor.
To je moje mišljenje. Hoće li ga presjeći UN, NATO - ne znam, ali nešto se mora dogoditi da ne dođe do rata. Govorim o preventivi, a ne o ratu - objasnio je.

Josipoviću ne savjetuje posjet Kosovu

Na pitanje je li treći, hrvatski entitet, rješenje za BiH, objasnio je bi to riješilo samo pitanje jedne trećine Hrvata.

Što se tiče zatopljavanja odnosa sa Srbijom, Mesić smatra da Ivo Josipović može voditi onakvu politiku kakva je jedino moguća, 'a to je da smo svi ravnopravni u ovom prostoru, da se ne miješamo jedni drugima u unutarnju politiku, a da priznajemo realitete u kojima se danas nalazimo'. Upitan bi li Josipoviću savjetovao posjet Kosovu, Mesić je kazao ne.

- Sada treba predsjednik Kosova doći u Hrvatsku, jer sam ja posjetio Kosovo. Ne samo na inauguraciju, nego i u državni posjet - kazao je.

http://www.javno.com/hr-svijet/rs-i-dodik-su-tumor-koji-razara-bih_293068

Ovaj majmun sam sebe demantuje u par rečenica istog govora!!!
Budaletina primatska!!!
Lik koji bi vojno intervenisao agresijom na drugu državu i koji poziva na političku eliminaciju legalno izabranih funkcionera druge suverene države istovremeno se zalaže za ne miješanje u unutrašnja pitanja drugih država!!!:dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena:
Nisam rekao da šaljem vojsku. To je podvala kritičara koji ne razumiju što govorim ili podmeću. Rekao sam da ako bi došlo do odcjepljenja Republike Srpske, bih presjekao koridor.

Па чиме би га пресекао ако не војском? Својом длакавом мајмунском гузицом?

Чича је потпуно посенилио.
 
Ovaj majmun sam sebe demantuje u par rečenica istog govora!!!
Budaletina primatska!!!
Lik koji bi vojno intervenisao agresijom na drugu državu i koji poziva na političku eliminaciju legalno izabranih funkcionera druge suverene države istovremeno se zalaže za ne miješanje u unutrašnja pitanja drugih država!!!:dash::dash::dash:

dodik lupeta, ali to je njegov nivo. sta se moze ocekivati od traktoriste u politici. oranje i drljanje. i mnogi drugi pricaju budalastine. zapadu samo godi da se mi pobijemo. da je slavena sto manje. mi njih zanimamo manje od afrike. nasi jadnici na vlasti utrkuju se da im ljube guzicu. umjesto da se okrenemo jedni drugima i pokusamo prevazici probleme. ne mozemo ih sve rijesiti, ali ih zbog buducnosti mozemo gurnuti u stranu da malo obajate.
 
Zašto pitaš?
Usamljen si u kavezu, pa ti treba društvo?

Хаха, ијао, па ти си се то увредио јер ти вређам милог шимпанзу?

Па немој да се љутиш, ево ја мислим да је Месић и ликом и памећу таман за хрватског поглавицу. Нисте бољег могли да нађете, ал' буквално хахахахах
 
Хаха, ијао, па ти си се то увредио јер ти вређам милог шимпанзу?

Па немој да се љутиш, ево ја мислим да је Месић и ликом и памећу таман за хрватског поглавицу. Нисте бољег могли да нађете, ал' буквално хахахахах

Nisam se ja uvrijedio, nego me začuđuju tvoje simpatije prema Mesiću.
 
Да ме ниси побркао са неким чланом уже ти породице, Дудек?

Ал' разумем те ја. Месићево буруликање и јесте намењено таквима као што си ти.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Šta si zapjenio Švicarac?

Nisam te diro, nego si ti krenuo prvi.

Opušteno, vikend je pred nama! :)
 

Back
Top