ПРОТЕСТ – „ПОКРАЈИНА ЈУЖНА СРБИЈА”

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
БЕОГРАД – Опозициони покрет Нишка регија поставио је на кратко, на аутопуту Ниш-Београд код хотела Наис, таблу са натписом „Аутономна покрајна Јужна Србија”, јавља Б92.
У том покрету наводе да су таблу поставили како би упозорили на запостављање тог региона и тешку економску ситуацију Ниша и околине.
Председник тог покрета Станимир Ђурић каже да је табла постављена као знак револта становника јужне Србије.
Он је додао да ће овакве акције бити настављене и наредних дана и прецизирао да ће табле са оваквим натписима бити постављене и у другим градовима јужне Србије.

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v122527

Кренуло је.Да је изделимо и куд који.
 
Lako tebi da za'ebavash.Ti si svoje dobio...
jedino sto smo dobili za sada su zastave Srbije i Vojvodine na svakoj banderi u Novom Sadu :roll:
doduse i mali Pajtic za sada radi odlican posao(ili najmanje lose od domacih politicara i funkcionera ) i niko ne moze da mu prismrdi , ni kvazipatriotska opozicija, ni eventuane glavosece iz centrale sopstvene stranke ... :super:
 
jedino sto smo dobili za sada su zastave Srbije i Vojvodine na svakoj banderi u Novom Sadu :roll:
doduse i mali Pajtic radi odlicno posao(ili najmanje lose od domacih politicara i funkcionera ) i niko ne moze da mu prismrdi , ni kvazipatriotska opozicija, ni eventuane glavosece iz centrale sopstvene stranke ...

Pa ******* ne moze sad sve. To ti je shto ti je. Ja bih bio srecan makar upola od toga da dobijemo.
 
БЕОГРАД – Опозициони покрет Нишка регија поставио је на кратко, на аутопуту Ниш-Београд код хотела Наис, таблу са натписом „Аутономна покрајна Јужна Србија”, јавља Б92.
У том покрету наводе да су таблу поставили како би упозорили на запостављање тог региона и тешку економску ситуацију Ниша и околине.
Председник тог покрета Станимир Ђурић каже да је табла постављена као знак револта становника јужне Србије.
Он је додао да ће овакве акције бити настављене и наредних дана и прецизирао да ће табле са оваквим натписима бити постављене и у другим градовима јужне Србије.

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v122527

Кренуло је.Да је изделимо и куд који.

izgleda da nam jedina sansa nato.
 
Na Beograd treba "udariti" sa svih strana.

Tako jeeeee!!! Jurrrrriššššš....!!!

7053831783f53a7a4292a7466580828.jpg


:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Niste nam verovali '' Trepca radi Beograd se gradi ''....

Skoro sam jednom ortaku pomenuo tu frazu kad je krenuo da mi se proserava s ovim nabedjenim autonomasenjem koji u Nisu odavno propagira TV5.

Rekoh, prijatelju, ti poce kao Albanci "Trepca radi..."

Inace, ja odavno pricam da Srbi na jugu nisu ziveli u nista boljim uslovima od Albanaca na Kosovu, samo kad se radi o visenacionalnom drustvu, prica lakse skrene na nacionalizam i sve postane, da izvines... ekstremnije.

Salio sam se ja pre nekih godinu dana na racun ovoga, kad sam predlagao da Riza Haljimi kao najblizi gerilac nama juznjacima osnouje "Ushtria Klirimtare e Serbise", pa da prevazidjemo nacionalne nesuglasice, a ovaj nishki odvokat to izgleda ozbiljno shvatio.
 

Back
Top