LEK ŽUTOMICIN

Bole_Delija

Iskusan
Poruka
5.063
Omladina DSS delila lek "žutomicin"
5. februar 2010. | 14:12 | Izvor: Tanjug

Beograd -- Omladina Demokratske stranke Srbije je, u centru Beograda, organizovala akciju u okviru koje je prolaznicima delila "lek protiv laži i obmana - žutomicin".

Portparol stranke Andreja Mladenović je rekao novinarima da "lek žutomicin" simbolično predstavlja "šta se u Srbiji danas dešava". "Akcijom omladine DSS, pokušali smo da predstavimo da čitanjem uputstva uz lek 'žutomicin' mogu da se oteraju velike bolesti - laži, obmane, kao i izuzetno teška ekonomska situacija", rekao je Mladenović.

On je izrazio očekivanje da će dejstvo leka biti "vidljivo na vanrednim parlamentarnim izborima".



:rotf:



Ovaj lek je bio preko potreban :super:

Za neke ovde terapija je na dva sata po tri tablete :rotf:
 
S tim sto mora strogo da se pazi da ne sakrije ispod jezika onda mozh da svasta bulazni.:rtfm:

najbolje da ga rastvori u vodi..mada tesko ce njemu lek pomoci, njegova "bolest" je uznapredovala

al treba pokusati

400_F_11279302_sUDB0xA6ZKCVL8oI4KesaWPM07UbL8n3.jpg
 
dobro, rastvoricu ga u vodi, kako kazete. :lol:

al' i vi da se pridrzavate terapije-
2 kostunicina dnevno, pod obavezno licna higijena, izlazak na vazduh, i kljucno, da probate da nadjete devojke. ili decka, sto bi rek'o onaj.
 
S tim sto mora strogo da se pazi da ne sakrije ispod jezika onda mozh da svasta bulazni.:rtfm:

dobro, rastvoricu ga u vodi, kako kazete. :lol:

al' i vi da se pridrzavate terapije-
2 kostunicina dnevno, pod obavezno licna higijena, izlazak na vazduh, i kljucno, da probate da nadjete devojke. ili decka, sto bi rek'o onaj.

Ja lepo rekoh da se proveri ispod jezika!!! :evil:
 
Lepo je kad Andreja kao cuveni mladi dupelizac, slihtara bez nekog strucnog znanja, oportunista koji bi i mamu dao za neku neradnicku fotelju, drugima soli pamet kakvi ne treba da budu. :D Andreja je posebno odvratan mladic, mada ne toliko koliko njegov lider i stranka. Slazem se ja da su nam politicari kao i Andreja, ali mi smeta kada nam Andreja soli pamet, jer je jasno da je ciljana grupa u stvari imbecilna. Njegove izjave me kao i svakog kriticki nastrojenog politicara vredjaju.

Retard i to ruzni :)
 
Lepo je kad Andreja kao cuveni mladi dupelizac, slihtara bez nekog strucnog znanja, oportunista koji bi i mamu dao za neku neradnicku fotelju, drugima soli pamet kakvi ne treba da budu. :D Andreja je posebno odvratan mladic, mada ne toliko koliko njegov lider i stranka. Slazem se ja da su nam politicari kao i Andreja, ali mi smeta kada nam Andreja soli pamet, jer je jasno da je ciljana grupa u stvari imbecilna. Njegove izjave me kao i svakog kriticki nastrojenog politicara vredjaju.

Retard i to ruzni :)

Објаснио си. :ok:
 
Lepo je kad Andreja kao cuveni mladi dupelizac, slihtara bez nekog strucnog znanja, oportunista koji bi i mamu dao za neku neradnicku fotelju, drugima soli pamet kakvi ne treba da budu. :D Andreja je posebno odvratan mladic, mada ne toliko koliko njegov lider i stranka. Slazem se ja da su nam politicari kao i Andreja, ali mi smeta kada nam Andreja soli pamet, jer je jasno da je ciljana grupa u stvari imbecilna. Njegove izjave me kao i svakog kriticki nastrojenog politicara vredjaju.

Retard i to ruzni :)

au ovde treba injekcija zutomicina :eek:
 

Back
Top