Ако Србија уђе у НАТО постаће непријатељ Русије

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
* Ukoliko bi Srbija u budućnosti postala članica NATO, da li bi to promenilo odnose sa Rusijom?
- A šta vi mislite? Članice Alijanse preuzimaju na sebe pravne obaveze u sastavu vojnog saveza. Neki ”regruti” već su pozicionirali sebe u istaknute strukture oružanih snaga. Drugi maštaju da preuzmu elemente sistema PRO. Protiv koga su oni upereni? Rusija ne može a da ne uzme ovo u obzir. Sa svoje strane, orijentišem se na to da rukovodstvo Srbije zapaža neaktuelnost pitanja pristupanja NATO, da zna da je većina Srba protiv takve perspektive. Uz to, postoji alternativa. Inicijativa predsednika Dmitrija Medvedeva o sklapanju Ugovora o evropskoj bezbednosti, otvara mogućnost stvaranja podjednakih bezbedonosnih uslova za sve države evroatlanskog prostora nezavisno od toga da li su članice vojno-političkih organizacija ili nisu. Srbija je podržala ovu inicijativu.

http://www.novosti.rs/code/navigate... Srbije&kword_add=konuzin, aleksandar konuzin
 
A gde su bili rusi, kada se ovde ratovalo i kada su nas bombardovali uz rusku saglasnost ?
I za njihov pristanak bombardovanja, poklonili smo im NIS.
Samo izdajnici mogu da prodaju Srbiju rusima.

Nisu postojali .
Bili su Ruski dobrovoljci , a NATO dobrovoljci su bili na drugoj strani .
Kakva je sreca za Srbe , da srpskim vojnicima u NATO paktu , komanduju hrvatski i siptarski oficiri ?
 
A gde su bili rusi, kada se ovde ratovalo i kada su nas bombardovali uz rusku saglasnost ?
I za njihov pristanak bombardovanja, poklonili smo im NIS.
Samo izdajnici mogu da prodaju Srbiju rusima.

Русима НИС америма САРТИД...................дакле ни са једнима ни са другима.
Која је разлика између руске губерније и америчке колоније?
Нема је.
Роб је роб ма како се он звао.


А ти си изгледа тежак СПСовац ( странка која уз ДС, Г17 и ЛДП чини владу) када се и даље фрљажш терминима попут "издајник"...ја сам мислио да смо са тим стварима раскрстили 5. октобра..........изгледа да сам се преварио....СПС-ова реторика је и даље активна.
 
A gde su bili rusi, kada se ovde ratovalo i kada su nas bombardovali uz rusku saglasnost ?
I za njihov pristanak bombardovanja, poklonili smo im NIS.
Samo izdajnici mogu da prodaju Srbiju rusima.

Jednako kao i neki koji zele da nas prodaju Amerikancima...

Samo cu da podsetim da je prethodni premijer Kostunica isposlovao vojnu neutralnost Srbije.
Tako da je svako pitanje povezivanja u vojni savez, sto sa Rusijom, sto sa Nato - krsenje zakona.

Da se mi manemo ratovanja, imamo pametnijeg posla.
 
U prevodu u slucaju sukoba moramo mi ili nasa deca da pucaju na Ruse, takvu zamisao moze da ima samo zuto preduzece.

Nisu ni nas bombardovale sve zemlje Nato...

Mislim da cak ni oni ne ocekuju tako nesto, ne bi nas ni zvali. Ali prvo da vidimo sta cemo sa vojnom neutralnoscu. Ako se ona skloni, onda mozemo da udjemo u neki savez. Do tada - samo se prica o krsenju zakona (tj. rezolucije).
 
Русима НИС америма САРТИД...................дакле ни са једнима ни са другима.
Која је разлика између руске губерније и америчке колоније?
Нема је.
Роб је роб ма како се он звао.


А ти си изгледа тежак СПСовац ( странка која уз ДС, Г17 и ЛДП чини владу) када се и даље фрљажш терминима попут "издајник"...ја сам мислио да смо са тим стварима раскрстили 5. октобра..........изгледа да сам се преварио....СПС-ова реторика је и даље активна.

Amerika je i dalje najrazvijenoja država na svetu. Rusi su najveći manipulatori na svetu.
Onda nam je bolje da se priklonimo razvijenim državama, nego ruskim dugim zimama.
 
Amerika je i dalje najrazvijenoja država na svetu. Rusi su najveći manipulatori na svetu.
Onda nam je bolje da se priklonimo razvijenim državama, nego ruskim dugim zimama.

А зашто морамо да се било коме приклонимо?
Зар не можемо бити добри и са једнима и са другима?
 
Nisu ni nas bombardovale sve zemlje Nato...

Mislim da cak ni oni ne ocekuju tako nesto, ne bi nas ni zvali. Ali prvo da vidimo sta cemo sa vojnom neutralnoscu. Ako se ona skloni, onda mozemo da udjemo u neki savez. Do tada - samo se prica o krsenju zakona (tj. rezolucije).

Ma ti si u pravu da smo proglasili neutralnost i tako je najbolje ali znas koliko zuto preduzece i vladajuca garnitura voli Kostunicu, ponistice oni to ocas da bi poturili gouzu Amerima i EU. Sto se tice bombardovanja pa nisu sve zemlje ali vecina iz NATO.
 
ps. A da me nazivaš SPS članom i simpatizerom, je uvreda koja se na divljem zapadu rešavala dvobojem.

Па СПС овци (и радикали) су потезали квалификације попут "издајник", зар не?
А убеђивали су нас да смо са тим раскрстили 5. октобра...онда видим СПС у коалицији са ДС, ЛДП, Г17..........и опет приче о издајницима...па сам помислио.
Уколико грешим, прими моје извињење.
 
A gde su bili rusi, kada se ovde ratovalo i kada su nas bombardovali uz rusku saglasnost ?
I za njihov pristanak bombardovanja, poklonili smo im NIS.
Samo izdajnici mogu da prodaju Srbiju rusima.

a gde su bili Srbi kada su Rusi ratovali?
Kakva zamena teza.Nismo mi potrebni Rusiji,nego Rusija nama isto koliko i EU.Ali nam clanstvo u NATO savezu u opste nije potrebno
 
U prevodu u slucaju sukoba moramo mi ili nasa deca da pucaju na Ruse, takvu zamisao moze da ima samo zuto preduzece.

NAravnio da moraju . Stvar se popravlja time sto ce Srbima da komanduju iskljucivo hrvatski i siptarski oficiri . tako da ne samo da ce da pucaju ,nego ce da izgube i da pudu pobijeni ko ratni zlocinci . I to sasvim pravedno .
 

Back
Top