Poruke Kraljice Drage iz zagrobnog sveta

Zanima me dali je neko od vas nekada bio na nekim spiritističkim seansama gde se javila Kraljica Draga Obrenović i sa kojim porukama?
Ako ne, dali ste nekada čuli nešto na tu temu (o porukama Kraljice Drage)?

Naslovna-1.jpg

jesam ja :D

tada je rekla doslovno : "u zivotu uvek treba da sledite dva pravila :
1. ja sam uvek u pravu
2. i kad nisam u pravu vazi ono prvo pravilo"
 
I da konačno pređem na stvar. Onako zaražena "tim stvarima" tj. pitanjem duha Kraljice Drage od 2008, dođoh vam ja na taj kongres ponevši pri tome i jednu isprintanu sliku kraljice Drage u nadi da ću možda uspeti da nešto čujem i o njoj...
Kada je bio moj red za onajsitting uđoh unutra i otprilike ovako je tekao dijalog:

JA: Dali mi možete nešto reći o ovoj osobi?
MEDIJUM (jedna žena): Da...ona dođe odmah, čim čovek pomisli na nju. Tu je. Vezana je za naš nivo, zato je i izuzetno lako s njom uspostaviti kontakt.
Vidim užasnu smrt. Nije normalno umrla - ubijena je. Maše rukama i pokazuje na grudi, na stomak....vidim noževe...isekli su je....neki muškarci u uniformama.
Jeli bila u ratu? Jeli to neki rat?
Ne, kaže da je ubijena u svojoj kući. Kao da je neka revolucija bila. Odatle muškarci u uniformama. Kaže da jedan čovek stoji iza toga. On im je sve uzeo: kući, život.
Vidim da je bila iz imućne kuće. Neka gospođa...ali sve je to jako davno bilo....
JA: Pitajte je, neka vam kaže tačnije ko je bila.
MEDIJUM: Kaže da se zove Dolores...ne, nekako kraće...Dora.
JA: Dobro, šta još kaže?
MEDIJUM: Opet se drži za stomak. Ona nije mogla da ima dece. Kaže da je bila skoro luda od želje da dobije dete. Plače. Njeno stanje je i sad jako loše. Njoj treba pomoć.
Kaže da ona neće nikakvu pomoć ni od koga jer nikome na ovome svetu više ne veruje. Kaže da su je ljudi puno izvređali. Da, jako je povređena..ne može da zaboravi...ne može da oprosti... Treba se moliti za nju. Šta da je još pitam?
JA: Hmm, ne znam trenutno... Možda gde se nalazi?
MEDIJUM: Kaže između neba i zemlje. Htela bi svojoj kući, ali njene kuće više nema... Sada kaže da u vlastitoj kući nije bila sigurna...Sada je negde daleko...pored nekog mora...

---------
Tada smo preši na moje privatne teme.... Samo još da naglasim, tek ovaj medijum nije nikada u životu ništa čuo tj. čula o našoj kraljici Dragi, tako da nije bilo šanse da je prepozna. Ja naravno nisam ponela sliku na kojoj ima krunu na glavi...
 
Ima mnogo nepobitnih cinjenica o postojanju paralelnog sveta,ne znam kako da ga drugacije nazovem.Mnogi naucnici,koji se time bave,to potvrdjuju.Problem je sto nauka ne moze da obijasni kako se to desava,zasto.Imas nepobitne dokaze da se to desava,ali ne znas kako,i onda mnoge neznalice ismejavaju takve pojave.
Uvek se setim Benediktove knjige "Paralelni svet",kad naidjem na ovakvu temu.Mnogo malo znamo da bi o tome mogli realno da razmisljamo i objektivno rasudjujemo.Ali,nismo sami,niti smo nastali od necega sto je "veliki prasak" i slicne budalastine.Doduse,pretpostavlja se da smo od tog praska nastali,ali to je toliko nerealno...nerealnije od Vile Ravijojle.:))
 
Pre nego što odem na spavanje, da vam još otkrijem "tajnu" gde Dragin duh najviše obitava. Ako niste već shvatili, da kažem - najviše je u Sašinu iako ponekad dolazi i u Beograd u stari dvor. Sakriva se, jer se boji.
U mesto gde je nekada bio Konak ne sme ni da pogleda, jer se kaže "sledi".
 
Poslednja izmena:
Da, ta je knjiga (Paralelni svetovi od Bendikta) fantastična! Čitala sam je jako davno, ali mi je ostala duboko urezana u sećanje! Predobra knjiga!
I apsolutno verujem u postojanje paralelnih univerzuma!
Čitala sam da su fizičari čak i dokazali njihovo postojanje - to su one teorije o string-ovima (tako nekako se to zove, ali ne razumem se baš puno u fiziku, tako da ne shvatam tačno šta je to).
 
Da, ta je knjiga (Paralelni svetovi od Bendikta) fantastična! Čitala sam je jako davno, ali mi je ostala duboko urezana u sećanje! Predobra knjiga!
I apsolutno verujem u postojanje paralelnih univerzuma!
Čitala sam da su fizičari čak i dokazali njihovo postojanje - to su one teorije o string-ovima (tako nekako se to zove, ali ne razumem se baš puno u fiziku, tako da ne shvatam tačno šta je to).


Paralelni svet,ne svetovi,imam knjigu.
Jedna grupa naucnika je izvrsila opiti i uspela da kontaktira nekoga iz tog ,uslovno receno,paralelnog sveta.Uspeli su da sa njim komuniciraju,lebdeo je i setao sto pred svima njima,snimljeno je...ali sta sad? ne mozes to da obijasnis nikako.Tacno jeste,ali kako?!
 
Не разумем како не смирена душа када у Политици од 29 маја 1904 пише да су била два парастоса у старој цркви Свето Марка један од Краљице Наталије сину и други од драгине фамилије.А браћа Луњевица нису обешена него стрељана.И још нешто Владика Аустралиски Иринеј је служио парастос пре две године краљевском пару.
 
Не разумем како не смирена душа када у Политици од 29 маја 1904 пише да су била два парастоса у старој цркви Свето Марка један од Краљице Наталије сину и други од драгине фамилије.А браћа Луњевица нису обешена него стрељана.И још нешто Владика Аустралиски Иринеј је служио парастос пре две године краљевском пару.

Zašto misliš da bi parastos mogao "smiriti" dušu?
 
To je jako lepo od njih, ali džabe - ne pomaže. Evo zašto (meni je to potpuno razumljivo, jer sam se i pre ove priče o kraljici Dragoj intenzivno zanimala za sve parapsihološke pojave):
Njen život je nasilno prekinut, znači preživljavala je u trenutcima smrti tj. pred smrt
  • ludački strah (zamisli kako bi tebi bilo kad bi znao da je neko došao da te ubije!)
  • fizičku bol,
  • šok ("Stvarno su me ubili!")
  • psihičku bol (telo joj kasape, pričemu ona još nije uspela ni da shvati šta se desilo, a kamoli da bilo gde ode - znači vidi sve to. Sablasno! Strah do kostiju!)
Kad je pobegla od mesta ubistva (naravno njen duh - no, on ne beži u svetlo jer to nije još u stanju zbog šoka u kome se nalazi) javljaju se druga osećanja koja je sputavaju da bilo gde u više nivoe dalje ode:
  • još jača psihička bol, jer je ona htela da živi i sigurno je maštala je o nekoj svojoj budućnosti kao što i mi maštamo, no njoj je neko to oteo - oteo joj je nasilno njen život, njeno pravo na život.
  • sećanja na sve ono što je možda dovelo do ubistva (tračevi, olajavanja, pakost, zavist) i naravno i u njoj se javlja povratna mržnja prema tim ljudima
  • Takođe bezuslovna mržnja prema ubicama direktno - indirektno prema svim Srbima.
  • Želja za osvetom - kletve (ako već ništa drugo ne može)
  • Žela za rehabilitacijom
  • Osećaj stalnog poniženja ("Shranjeni smo kao psi!") - opet mržnja i želja za osvetom kao povratna emocija.
  • Mržnja se izmenjuje sa osećajem "Hoću da vam kažem istinu" Nisam ja bila takva!"
Kako onda ona da ode bilo gde? Ne može, nema šanse da joj dođu 100 anđela da je pokupe! Ona ih neće videti sve dotle dok se vibracija njenog bića ne uzdigne tj. ne odlepi od ovozemaljskih, prljavih i vezujućih emocija.
Znači trebalo bi da može
  • da oprosti svima koji su je vređali
  • i da joj postane svejedno šta "narod" o njoj misli
  • Trebalo bi da može da se odlepi od tog života i tela i da joj bude svejedno kako i gde joj je telo sahranjeno. Trebala bi da shvati da ona nije samo telo i da je telo "potrošni materijal".
  • Trebala bi naravno da oprosti i ubicama i da joj bude svejedno dali su kažnjeni za njihova zlodela....
Tako bi dobila svoj mir i mogla da se otvori (i vidi) sve one dobre duhove koji stoje oko nje i čekaju da sa njima voljno krene dalje (bez njene volje je oni ne mogu nikuda "odvući").
Bog nju nije napustio - samo što ona ništa više božansko - pogotovo nakon onakvog životnog iskustva koje je imala - nije u stanju da vidi. Na jednom mestu je rekla onom prvom medijumu: "Gde je bio Bog kad mi je trebao? Zar sam bila onolika grešnica da dozvoli đavolima da me raskomadaju?

Jeli razumeš sada? Nije sve tako lako rešivo sa molitvom popva... Da joj daju dosledan grob daleko više bi je smirilo (barem TABLU u spomen njen i ktraljev!). No, niko se ne trca puno za to... Najlakše je (samo) se pomoliti za nekoga... Ne košta ništa... A dati koju kintu i napraviti barem neki spomeničić, eeee za to već treba reklamnu kampanju pokrenuti da bi se neko smilovao da nešto direktno uradi po tom pitanju....
 
Uz dužno poštovanje popovima....
Ali mogli bi oni recimo (umesto da se samo mole) da pokrenu neku makar malu humanitarnu akciju i pokupe u tu svrhu koji dinar od naroda koji dolazi u crkvu.
Neka i narod nešto pljune u zajedničku kesu - i onda su pljuvali, pa mogu i sada na lepši način, da se barem malo iskupe.
Naravno, današnji ljudi nemaju direktne veze sa tim (ako izostavimo mogućnost da ima reinkarnacije), ali postoji kolektivna karma svakog naroda, tako da je svako od nas odgovoran upravo danas za budućnost i karmu našeg naroda...

No, zapravo njih (popove i narod ) u istinu boli uvo za neke duše koje možda još lutaju... Danas svako misli prvenstveno na sebe, a sve ostalo je pusto licemerstvo.... Da sutako brižni već bi davno bio neki spomenik dignut (da nepričam da bi im se i muzej mogao podići ili nešto drugo, jer su deo naše istorije)!
 
Ovo je vec preterivanje.

Prvo price o pokojnoj zeni i njenim osecanjima posle smrti koja je sprecavaju da podje u raj pratcena od 100 andjela. A glavni problem teme je sta mi da uradimo povodom toga? :neutral:

Naravno uz sve te metafizicke spekulacije (kad bi takve decje price za malu decu mogli nazvati tako) ne zaboravlja se da se spomenu naucnici i njihove teorije. Jer ko ce bolje da objasni metafizicka pitanja od naucnika. :think:
Medjutim najbolje od svega je pozivanje na neka moralna osecanja svih nas naspram neke zene od pre 100 godina. i Narocito davanje para kao iskupljenja.

Kad smo vec kod te zene.. koliko poznajem istoriju ona je bila sve samo ne svetica. Cela Srbija je proplakala zbog nje.
A to sto je bila kraljica..... mislis da me mnogo z.......

Nisu svi ovde ovce koje ce se klanjati nekom autoritetu samo zato sto je njegov predak ubistvima i, spletkama dosao na vlast, i sto mu je drzava dala titlulu "kralj".
Ako pise u zakonu da se takva osoba mora postovati...OK... ali u sebi necu da se klanjam nijednom seratoru....na zemlji.

Uostalom, ako nisi znala, zar nije i celo covecanstvo danas prevazislo oligarhiju kao sistem?
 
Ovo je vec preterivanje.

Prvo price o pokojnoj zeni i njenim osecanjima posle smrti koja je sprecavaju da podje u raj pratcena od 100 andjela. A glavni problem teme je sta mi da uradimo povodom toga? :neutral:

Naravno uz sve te metafizicke spekulacije (kad bi takve decje price za malu decu mogli nazvati tako) ne zaboravlja se da se spomenu naucnici i njihove teorije. Jer ko ce bolje da objasni metafizicka pitanja od naucnika. :think:
Medjutim najbolje od svega je pozivanje na neka moralna osecanja svih nas naspram neke zene od pre 100 godina. i Narocito davanje para kao iskupljenja.

Kad smo vec kod te zene.. koliko poznajem istoriju ona je bila sve samo ne svetica. Cela Srbija je proplakala zbog nje.
A to sto je bila kraljica..... mislis da me mnogo z.......

Nisu svi ovde ovce koje ce se klanjati nekom autoritetu samo zato sto je njegov predak ubistvima i, spletkama dosao na vlast, i sto mu je drzava dala titlulu "kralj".
Ako pise u zakonu da se takva osoba mora postovati...OK... ali u sebi necu da se klanjam nijednom seratoru....na zemlji.

Uostalom, ako nisi znala, zar nije i celo covecanstvo danas prevazislo oligarhiju kao sistem?

Oziman, šlažem se sa svim što si rekao, ali baš i nisam siguran da je oligarhija prevaziđena. Demokratija možda samo pruža takav osećaj, ali to što većina bira parlament, ne znači da ona i odlučuje.
 
Vidiš kako smo osetljivi kada se pare spomenu! :zcepanje:
Pa šta ima tako loše u tome da damo koji dinar da im se podigne neki spomenik?

Ajde da zanemarimo njena osećanja - nek se pravi lud ko može, nek misli da joj je duša bezbrižno kao tičica odlepršala kod Boga - pa da se držimo samo činjenice da su bili jedan srpski kraljevski par (zadnji dinastije Obrenović), te da su malo više spomena, sećanja i poštovanja zasigurno zaslužili....
I Tito nam ima Kuću Cveća, zašto oni ništa?.
 
Jeste. Makar jedan jedini! Nije im 106 godina od SRBA nikakav spomen podignut, nikakav muzej, ama baš ništa! Pa gde to mže biti u redu?

(ona Spomenploča koja je nekada postojasla je napravljena - i plaćena - po nalogu ili Austije ili Nemaca, ne znam više tačno...ali od Srba nebi nikad ništa...)
 
Poslednja izmena:
Vidiš kako smo osetljivi kada se pare spomenu! :zcepanje:
Pa šta ima tako loše u tome da damo koji dinar da im se podigne neki spomenik?

Ajde da zanemarimo njena osećanja - nek se pravi lud ko može, nek misli da joj je duša bezbrižno kao tičica odlepršala kod Boga - pa da se držimo samo činjenice da su bili jedan srpski kraljevski par (zadnji dinastije Obrenović), te da su malo više spomena, sećanja i poštovanja zasigurno zaslužili....
I Tito nam ima Kuću Cveća, zašto oni ništa?.

Ma ne Amalia, nije to problem, ja bih prvi dao pare ali ispalo je sad kao da si ti krenula da skupljaš prilog.
 

Back
Top