Koja klasa lezi u vama

Koja klasa lezi u vama :D

  • Warrior

  • Mage

  • Rogue

  • Warlock

  • Druid

  • Shaman

  • Necromancer

  • Ranger

  • Priest

  • Paladin

  • Bard

  • Death Knight(kao protivteza paladinu)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Imam osecaj da su sve ove klase uzete sa WoW-a.... :think: :( :confused:

Rogue ili Warlock....ili Pirate....al posto je sve ovo sa wow-a,Pirate nema.:confused:


glasao sam za Warlock...:)

Nisu.Ali naravno da u wow-u postoje neke od nabrojanih klasa...
Razmisljao sam da stavim obilje klasa, ali onda sam provalio da bi bilo bolje da stavim samo osnovne klase... Npr ako bi neko hteo da izabere Ninja onda neka glasa za Rogue(jer barem u rpg-ovima specijalizacijom rogue-a se dolazi do ninja..) ili ako oce da glasa za samurai onda neka izabere warrior itd....

PS: Nadam se da svi znaju koja je razlika izmedju nekromancer-a i warlock-a? :confused:
 
Nisu.Ali naravno da u wow-u postoje neke od nabrojanih klasa...
Razmisljao sam da stavim obilje klasa, ali onda sam provalio da bi bilo bolje da stavim samo osnovne klase... Npr ako bi neko hteo da izabere Ninja onda neka glasa za Rogue(jer barem u rpg-ovima specijalizacijom rogue-a se dolazi do ninja..) ili ako oce da glasa za samurai onda neka izabere warrior itd....

PS: Nadam se da svi znaju koja je razlika izmedju nekromancer-a i warlock-a? :confused:

al pirate ipak nije pod klasa. :mrgreen: ni barbarian,ako cemo vec da razvezemo pricu... :)
trbao si da stavis da moze vise puta da se glasa. :) ;)

Pa od navedenih,izuzev bard-a i necromancer-a,svi ostali su iz wow-a......dobro,ne mora da znaci,ali cim se kaze mage,warior,elf,orc,prva stvar koja bilo kom gamer-u padne na pamet je ili wow ili lotr. :confused:

PS. prosto receno :
Necromancer - Bavi se mrtvima. :)
Warlock - Bavi se demonima. :)

...nekako su mi demoni bolji od kostura,zombija i vampira....a i lepsi. :mrgreen::)
 
al pirate ipak nije pod klasa. :mrgreen: ni barbarian,ako cemo vec da razvezemo pricu... :)
trbao si da stavis da moze vise puta da se glasa. :)

A ybg znam ,ali mislio sam da stavim sto manje klasa, jer ne zalazi mnogo ljudi na ovaj RPG pdf, pa da barem svaka opcija dobije barem jedan glas...

Pa od navedenih,izuzev bard-a i necromancer-a,svi ostali su iz wow-a......dobro,ne mora da znaci,ali cim se kaze mage,warior,elf,orc,prva stvar koja bilo kom gamer-u padne na pamet je ili wow ili lotr. :confused:

Ono sto sam hteo da odgovorim na ovaj deo si vec i sam odgovorio :)
Eto ja mogu da kazem da sam te klase uzeo i iz 80% drugih RPG-ova ;)

PS. prosto receno :
Necromancer - Bavi se mrtvima. :)
Warlock - Bavi se demonima. :)

...nekako su mi demoni bolji od kostura,zombija i vampira....a i lepsi. :mrgreen::)
Xex eto za one koji nisu znali :D
 
portrait_rdd_thumb.jpg

Bard/Rogue/Paladin/Red Dragon Disciple.
Bard kao glavni poziv, mocne pesme, nesto magije, zabava, odlican za pracenje price i roleplay, rogue zbog snikatak i thieving vestina kao i 'use magic item', tako nesto, koji daje sposobnost 'fake-ovanja' predispozicija za koriscenje nekih predmeta i evazije stete pomocu reflex save-a kao i one.. kako se bese zove.. tumble, red-dragon disciple do 10 nivoa (poslednjeg) zbog masivnih bonusa svemu, kul zmajevskog spalidaha i crvenih krila, i Paladin par nivoa zbog Divine Grace koji mi daje da prebacim glavni atribut Bard-a u sve vrste save-ova, kao i zbog besplatnih perk-ova, poput sposobnosti da nosim sve stitove (osim tower) i oklope, a cak iako promenis alignment ne gubis paladin vestine. Ali ovo je powergaming.
Kada bih morao da biram samo jednu klasu.... i ako prica nije vazna (ako jeste onda balansirani bard).
3180181010_4c29e319af.jpg

Verovatno Fighter jer ne treba nista osim maca i oklopa, fighter sa svim atributima oko ili iznad 14, i sa manjom snagom na pocetku igre, koju kasnije buff.
 
Poslednja izmena:

Back
Top