Sentenced

nego da se vratimo na temu...šta mislite,hoće li momci ponovo formirati Sentenced?
kladim se da hoće...i onako je samo pitanje vremena kada će PoisonBlack da se raspadne,pošto se dosta govori o neslaganju članova u ovom bendu...

Ja ne verujem da ce se ikada ponovo okupiti..prosto nisu takvi..
Cula sam da Poisonblack snima novi album :D..nisu oni losi,simpa su ..

Dajte ljudi ne upropascavajte temu o extra bendu
 
Svi ste vi pozeri. . . Dok prozivate ovog ili onog da je pozer zapravo pokazujete da ste vi taj neko pa hocete da pokazete kako niste. . .
Koga briga sta je ko. . . Nek bude sta mu je volja tr00 (a od ovoga mi se kosa prirodno dize na gavu kad vidim) ili pozer, njegova stvar.

pazi mato kad se i celavom coveku dize kosa od ovoga:lol:

ajde ti si najveci pozer ovde...kao si neki panker a nemas mooda da nosis cirokanu da te skinsi nebi tukli.
pritajeni pozeru:twisted:
 
Diffce sinko. . . Ja imam najvecu mohikanku u celoj drzavi. . . Ako je ikad uspem dici (a plan mi je na ZBL jednom to da uradim) videces me definitivno. . .
Sto se tice pozerstva, ne zanima me to. . . To je za klince ;)
 
Ne pricaj o stvarima u koje se ne razumes Oni su DOOM METAL...
Bez primesa gotike, svideli su mi se tvoji postovi na drugim temama ali ovo je konpletno razocarenje....
Album 2000 Crimson...

Da kazemo za "down" i "frozen" da su doom, ajde.. Ono pre toga "amok" i ostale varijante... da, bilo je doom elemenata.

Crimson je blagi uzas. Ionako im tekstovi nisu bili jacha snaga, ali tu su se skroz sroljali. Killing me, killing you? Uh-oh.

The Cold White Light. Opet.. mnogo toga je previshe neozbiljno na ovom albumu da bih ga doziveo kao doom.
Ne kontaj pogreshno, svidja mi se album.. al je to vishe emotivna vezanost za par pesama na njemu.

funeral album.. bi mozda i mogao da bude koliko-toliko doom. malo su se tu prizvali pameti.

Mozda sam bio preostar, jeste to doom u svom smislu, ali previshe vuku na neozbijnost na momente i time sami sebe odvlache kod onih goth-rock darkera shto piju pivo u mraku i izigravaju shishmishe.

Otp.
 
Da kazemo za "down" i "frozen" da su doom, ajde.. Ono pre toga "amok" i ostale varijante... da, bilo je doom elemenata.

Crimson je blagi uzas. Ionako im tekstovi nisu bili jacha snaga, ali tu su se skroz sroljali. Killing me, killing you? Uh-oh.

The Cold White Light. Opet.. mnogo toga je previshe neozbiljno na ovom albumu da bih ga doziveo kao doom.
Ne kontaj pogreshno, svidja mi se album.. al je to vishe emotivna vezanost za par pesama na njemu.

funeral album.. bi mozda i mogao da bude koliko-toliko doom. malo su se tu prizvali pameti.

Mozda sam bio preostar, jeste to doom u svom smislu, ali previshe vuku na neozbijnost na momente i time sami sebe odvlache kod onih goth-rock darkera shto piju pivo u mraku i izigravaju shishmishe.

Otp.

Ovo mogu da uzmem u obzir kao misljenje osobe koja zna o cemu prica...
Iako se ne slazem sa nekim delovima, mogu da razumem sta prica(pise) covek...
Zato necu uopste da pocinjem svadju sa njim jer je u ovom slucaju samo u pitanju razlika u ukusu....
 
Postujem ja sva vasa misljenja ali Sentenced nikada nije bio doom bend. Ni u kom pogledu.

Imali su po meni nekoliko perioda u karijeri; Death (mada nikada nisu svirali cist Death metal), Melodic Death, Melodic Death/Gothic (Sa Taneli Jarva-ov) i Gothic (Sa Ville-om).

Albumi su svi prica za sebe. Nijedan nije los.. Crimson koji je mozda i najslabiji ima pola hitova, isto kao i Cold White Light. Za mene je Funeral Album najbolji jer je napisan na poseban nacin i prica posebnu pricu.. Poslednju!

Ever Frost, We Are But Falling Leaves, Her Last 5 Minutes, Consider Us Dead, Lower The Flags, End Of he Road.. Sve te pesme nose u sebi posebne poruke koje je samo Sentenced mogao da docara na taj nacin. Sa tolikom dozom melanholije i crnog humora...

Eh, sto nisam rodjen u Finskoj!!!
 
Postujem ja sva vasa misljenja ali Sentenced nikada nije bio doom bend. Ni u kom pogledu.

Imali su po meni nekoliko perioda u karijeri; Death (mada nikada nisu svirali cist Death metal), Melodic Death, Melodic Death/Gothic (Sa Taneli Jarva-ov) i Gothic (Sa Ville-om).

Albumi su svi prica za sebe. Nijedan nije los.. Crimson koji je mozda i najslabiji ima pola hitova, isto kao i Cold White Light. Za mene je Funeral Album najbolji jer je napisan na poseban nacin i prica posebnu pricu.. Poslednju!

Ever Frost, We Are But Falling Leaves, Her Last 5 Minutes, Consider Us Dead, Lower The Flags, End Of he Road.. Sve te pesme nose u sebi posebne poruke koje je samo Sentenced mogao da docara na taj nacin. Sa tolikom dozom melanholije i crnog humora...

Eh, sto nisam rodjen u Finskoj!!!

ZA ovo se slazem. I o kakvom ti deathu pricas ? ;)
 
Ha, tek sad svratih slucajno opet na ovu temu.. Izgleda ne slusa bas puno ljudi Sentenced...

Kada kazem da su svirali death mislim tu na njihove prve demo snimke pa cak i na prvi album - Shadows Of The Past. Na prvom demu imaju i jedan mnogo dobar instrumental, verovatno zaboravljen od strane svih, Hallucinations se zove. Nije death, ali je ubistven...
 

Back
Top