Да ли вам се родбима меша у живот?

... или их држите на дистанци...? ;)
Ха ха...баш ме занима како се то родбина држи на дистанци?:lol:

Постоје теме на које увек смарају....али већ сам огуглала, тако да их саслушам, климнем главом и наставим по свом.;)
 
Definiši mešanje :)

Da li je u pitanju mešanje u izbor garderobe, obuće, šminke, frizure, hrane koju jedemo, koliko spavamo, izlazimo, radimo...:lol: što nije previše ozbiljno i može se držati na distanci, osim što nervira ili

mešanje u izbor partnera, zanimanja, mesta života... što je daleko ozbilnije:
confused: i još više nervira nego prethodno.

Slažem se.
 
Ха ха...баш ме занима како се то родбина држи на дистанци?:lol:

Постоје теме на које увек смарају....али већ сам огуглала, тако да их саслушам, климнем главом и наставим по свом.;)

Pa pošto je kod mene bila radikalnija varijanta - jedino je potpuni prekid kontakta urodio plodom. Od tada mirnije spavam.
 
Ха ха...баш ме занима како се то родбина држи на дистанци?:lol:

Постоје теме на које увек смарају....али већ сам огуглала, тако да их саслушам, климнем главом и наставим по свом.;)

Tako što im se ne priča ono što nije nužno. Tako što kada počnu da se mešaju u stvari koje nisu njihova briga kažemo da je to naš problem i završimo razgovor, pokrenemo nešto drugo. Kad se to uradi jednom, ponekad više puta, onda se nauče i prestanu da zapitkuju, odnosno dele savete. Ismejati ih za savetovanje kada je netraženo. Deluje grubo, ali radi. :)
 
Ni roditeljima ne dam da se mešaju.
Ali zato kuburimo sa roditeljima mm. On nema petlju da ih otkači, a ja ne bih da stvaram razdor. Pa je tu malo nategnuto...

Isti slučaj, osim što moji roditelji i ne pokušavaju da se mešaju. Ali zato svekar... svekrva je ok žena 100%, ali svekar... ka-ta-stro-fa! Za sada uspevam da ćutim, dobrim delom zbog mojih konjskih živaca, a dobrim delom i zbog mm. Otac mu je, voli ga i ne želim da se umešam izmedju njih dvojice, tj. da stvaram neku zlu krv. Zato stežem zube, treniram živce i čekam bolje dane... ( a jedan, kažu, ček'o, pa umro ;) )
 
tastin-poljubac-3133.jpg
 

Back
Top