Nije mi jasno...

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
e ni meni nije jasno,kao odvratno joj je da ga uzme u usta?..:neutral: znaci ne znam..ili je stidljiva,mada ako mi ga rucno nadrazi onda nije stidljiva toliko:think:..znaci da joj je to odvratno...:(
 
Poslednja izmena:
Evo, rekao sam ti svoje mišljenje - ne voli te.
Da te voli ništa joj ne bi bilo gadno.
To ne znači da ku-rve koje na sve pristaju tebe vole
Ustvari, nisi ni rekao da je u uvodu reč o tvojoj devojojci :lol:
Ako je neka kres kombinacija onda si joj gadan, ružan ti tuki, neće to da radi, a ako ti je devojka - ne voli te. Ako je prostitutka, nisi platio za pušenje. :lol:
Ako ti sad nije jasno, neka ti neko drugi objasni, možda bude u pravu ;)
 
Vaspitanje, okruženje, drugarice... sve to utiče na formiranje mišljenja o prihvatljivom i neprihvatljivom. Verovatno je njoj glava napunjena kojekakvim pričama o pušenju, kako to nije za fine devojke itd. A možda se i plaši da ćeš ti nešto loše da pomisliš o njoj ako ti bude pušila, kao da je k.urva i sl.:confused:
 
ma 'ebiga...ko zna sta je..ma i da je neiskusna prima ver,do sada bi trebala da je da po'vatala konce,sto bi rekli,vrlo verovatno da to ne voli da radi..ali to je ok,ima nas raznih..mada to ume da smeta...
 
Poslednja izmena:
nazdrah se sad mogu da kuckam
pajzi ovako evo ti ono sto sam ja cula i td
gadi joj se miris sperme jer decko ima neki problem...samim tim gadi joj se pusnje
gadi joj se sama pomisao da kitu stavi u usta...ovo kad je jos novajlija posle popuste...a cesto je kod zenski
sramota je da pusi jer misli da ne ume, neko joj reko il se sama utripovala zbog necega
gade joj se dlake oko kite...

cek dal sam nesto zaboravila...svasta sam cula...:lol:
 
nazdrah se sad mogu da kuckam
pajzi ovako evo ti ono sto sam ja cula i td
gadi joj se miris sperme jer decko ima neki problem...samim tim gadi joj se pusnje
gadi joj se sama pomisao da kitu stavi u usta...ovo kad je jos novajlija posle popuste...a cesto je kod zenski
sramota je da pusi jer misli da ne ume, neko joj reko il se sama utripovala zbog necega
gade joj se dlake oko kite...

cek dal sam nesto zaboravila...svasta sam cula...:lol:

mLogo si ti nesto cula,ali sve ensto pogresno..:confused:...ne'nam,cu je priupitam zasto,pa vi ga reknem..ali dos ada nije se nijedna javila na ovu temu koja ne voli da ga******...ondak znaci da njoj nesto fali u mozgu..neki hormon ili slicno..:rumenko:
 
'naci missi da bih trebao da je odjebem onako..:think: da se ne upustam?bem li ga nEsam pametan...

znaš šta je meni palilo....šatro se iznerviram......i krenem.....recimo da ima oko 90% efekta, ozbiljno, za bilo šta što hoćeš, ona počne da se nećka, samo onako "besno" i silovito ustaneš i kažeš aj zdravo, poneš da se oblačiš.....svaka se usere....jeste da je malo šabanska fora ali pali........:rotf:
 
pa ja ti samo nabrajam sta se sve zene tripuju...inace smo bica koja previse razmisljalju...vrlo cesto to nije u pohvalnom smislu...jer nista ne valja previse pa ni to...utripujemo se zbog toga lako....zato ti kazem najbolje je da je pitas...mozda je nesto bezazleno a ona se istripovala a mozda ima neku falinku
 
pa ja ti samo nabrajam sta se sve zene tripuju...inace smo bica koja previse razmisljalju...vrlo cesto to nije u pohvalnom smislu...jer nista ne valja previse pa ni to...utripujemo se zbog toga lako....zato ti kazem najbolje je da je pitas...mozda je nesto bezazleno a ona se istripovala a mozda ima neku falinku

missim da je ovo drugo u pitanju...ali cu proveriti..pazi sve da nije pusila nikada,osim ako en laze..ondaK joj nesto fali,a ako mi ga bude popusila ondak cu da je zenim..kontam da to konta..:think: neznam..a u pravu si za prvi deo posta..previse razmisljanja...
 

Back
Top