Da li je dobro pokazati devojci emocije?

Ma ne,nago budi muskarcina,cvrst kao stena,ti ionako ne osecas nista,zene su te koje treba kinjiti,....
Daj molim te uozbiliji se.DA!Naravno da treba pokazati emocije,i to bezrezervno,jer oni koji su uzdrzani su u stvari kukavice jer upravo SNAGA JESTE U EMOCIJAMA,a ako se plasis da ces zbog toga biti povredjen ili sta god negativno moze nastupiti,zar je poenta izbeci to ili se izboriti sa time?
Hajde muskarcine da vidimo malo hrabrosti,pustite i vi koju suzu iz cista mira,iz srece recimo kao sto ja to radim pa cemo da vidimo reakciju devojke.
 
Dlakava_Strvina:
etotako:
U redu je pokazati svoje emocije, ali ne treba nikog gusiti sa njima.

Sanjam te kroz prvi snijeg što pada,
Odlazim iz ovog glupog grada,
Gdje si sad, leptiru moj mali?
Što me ostavi?

Sanjam te kroz prvi snijeg što pada,
Odlazim iz ovog glupog grada,
Gdje si sad, leptiru moj mali?
Što me ostavi?


Jel da da nisam "gušio"? 8)

Oprosti sto sam te ostavila... vrati se, molim te :oops:
 
etotako:
Dlakava_Strvina:
etotako:
Jaoooo, nemoj molim te da umires
da li ti treba vestacko disanje?
sve, samo da ozivis :)

Brzo usta na usta kah.. kah... brzooo aaaaa 8)

A onda su ziveli srecno i imali sedam cerki i sedam sinova... svaka moja prica ima srecan kraj (naravno, posle druge bebe smo usvajali decu).

Da, i to moju...
(prethodni "brakovi")
 
Dont_Break_The_Oath:
Ma ne,nago budi muskarcina,cvrst kao stena,ti ionako ne osecas nista,zene su te koje treba kinjiti,....
Daj molim te uozbiliji se.DA!Naravno da treba pokazati emocije,i to bezrezervno,jer oni koji su uzdrzani su u stvari kukavice jer upravo SNAGA JESTE U EMOCIJAMA,a ako se plasis da ces zbog toga biti povredjen ili sta god negativno moze nastupiti,zar je poenta izbeci to ili se izboriti sa time?
Hajde muskarcine da vidimo malo hrabrosti,pustite i vi koju suzu iz cista mira,iz srece recimo kao sto ja to radim pa cemo da vidimo reakciju devojke.
Heh...Pokazati emocije kazes...Ja se prvi put u zivotu zajeb.o i rekao devojci sta osecam prema njoj ali to nisam pokazao jer mi nije bilo "uzvraceno" i onda se ta doticna devojka poigravala sa mojim emocijama i pravila me ljubomornim...Pitam se i sad da li je to sve bilo vredno nje i uvek cu reci ne a mislicu da. :cry:
 
POP STA SE NERVIRAS?vidis da devojka ima komplexe?!uostalom,tako nesto ne valja....nenenenene,ne valja! :shock: bolje da ti je iskreno rekla da nije zainteresovana....uostalom,ne treba to da te uplasi od pokazivanja emocije,ljudi smo,je li?a zaista....SREDNJI VEK IS FINISH,TUTI FRUTTI! :wink:
 
joGooOOD:
POP STA SE NERVIRAS?vidis da devojka ima komplexe?!uostalom,tako nesto ne valja....nenenenene,ne valja! :shock: bolje da ti je iskreno rekla da nije zainteresovana....uostalom,ne treba to da te uplasi od pokazivanja emocije,ljudi smo,je li?a zaista....SREDNJI VEK IS FINISH,TUTI FRUTTI! :wink:
Sto se nerviram kazes... Ovo sto ja prozivljavam ne bih zeleo nikome da se desi...
icon_crying.gif
 
...kakvo crno pokazivanje emocija! :roll: Najbolja taktika jeste da joj prvo stvarno pokazes sta osecas, sto manijakalnije to bolje, a onda da pocnes da je ignorises, zezas, po mogucstvu psihicki zlostavljas, pa da nestanes malo, i tek da joj ponekad das mrvicu od onog s pocetka! DA VIDIS KAKO CES DA JE IZLUDIS! :roll:
 

Back
Top