Da li ste nekad...

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
..bili sa osobom koja je osetljiva na dodir? tipa ne voli da ga grebete..ono u plamenu strasti..da ga/je malo vishe stegnete, lupkate po goozi i sl?
koliko to utiche na kvalitet sexa/veze..?
u chemu je problem kod takvih lljudi :confused:

budite ozbiljni :mrgreen:
 
Imala sam lika koji je bio jako osjetljiv na bradavice, tipa nikakvi lizaji , prelaski vršcima prstiju, grickanje .. momentalno se oladi . I baš je bilo friki :confused:

Dopizdio mi je . Ružno reć, al je . :neutral:
Mora da je problem psihe.. kao što ima ljudi koji ne vole zagrljaje , dodire opcenito..
 
..bili sa osobom koja je osetljiva na dodir? tipa ne voli da ga grebete..ono u plamenu strasti..da ga/je malo vishe stegnete, lupkate po goozi i sl?
koliko to utiche na kvalitet sexa/veze..?
u chemu je problem kod takvih lljudi :confused:

budite ozbiljni :mrgreen:

Da, bila sam sa jednim koji nije dao da mu diram jaja:eek:. Bio mi je prvi dečko. Bila sma u zabludi da su svi takvi i da smem svuda da ih diram, al u jajca ne. :dash::lol:

rekao je da ne voli da mu se jaja diraju jer se plaši da će ih povrediti pa da jednog dana neće moći da ima decu.:confused:
 
Da, bila sam sa jednim koji nije dao da mu diram jaja:eek:. Bio mi je prvi dečko. Bila sma u zabludi da su svi takvi i da smem svuda da ih diram, al u jajca ne. :dash::lol:

rekao je da ne voli da mu se jaja diraju jer se plaši da će ih povrediti pa da jednog dana neće moći da ima decu.:confused:

e u pravu je...osetljiv je to deo tela..ja ne dam da mi se jaja diraju rukama,vec samo jezikom..:rumenko:
 
Pravo da ti kazem - boli me q, sta sa njima! :mrgreen:

Ja ye8em kako ye8em - sto su oni gori, meni vise p... :per:
ti ne ebesh, ti karash i ubijash :cool:
ja ne volim da lize anus:rumenko:..el sam ja normalan?:think::sad2::(
jesi, ne bih ja to dirala :)
ja ne volim da mi drka kurazzz,ako nece posle da ga popusi..:(
e zamisli..ni to mi nije jasno, pa zar joj nije lepshe da ga poseduje u ustima :confused:
Da, bila sam sa jednim koji nije dao da mu diram jaja:eek:. Bio mi je prvi dečko. Bila sma u zabludi da su svi takvi i da smem svuda da ih diram, al u jajca ne. :dash::lol:

rekao je da ne voli da mu se jaja diraju jer se plaši da će ih povrediti pa da jednog dana neće moći da ima decu.:confused:
brateee:lol: moj prvi je bio onako bash dobar ..bio nekoliko meseci mladji od mene..al uz njega zavoleh mushki polni organ :mrgreen:
 

Back
Top