Kad ste poslednj put bili u pozorištu?

Они људи у затвору, они пет-шест пута годишње гледају неку представу и још цели ансамбл, тако се зове та екипа, дође код њих и то за џабе јер затвореници искрено воле и поштују позориште.
Нико их не цима по улици: ел волите ви позориште, а оћете да купите са попустом карте..
 
Hmmm da, i koliko puta u životu ste otišli u pozorište?
(P.S. Ne brojati odlske zato što ste otkinuli na glavnu glumicu koja se skida gola u predstavi)

prosle god u ovo vreme...bruka :rumenka:
ebi ga kriza...presipanje iz supljeg u prazno...nesto zakines zarad drugog...bitnijih stvari

inace nemam pojma kolko sam isla jer sam ranije stalno isla...od 4. godine sam isla i to ne u decija nego ova za odrasle da se tako izrzim...al bila bolja vremena...tj vremena su bila gora...al kako kome :lol:...tad si mogo da se snadjes za pare sad te drzava stisne ...nije to tema nema veze...poenta je da ne znam isla sam cesto ranije...decija nikad nisam volela otisla samo dva puta i smorila se...ko dete...vredja inteligenciju...bar sam ja navikla na ova ozbiljna pozorista pa mi je ono bilo dosadno

a to u zagradi sama otisla jednom secam se zvala se predstava "strugane rotkve" il "rotkve strugane" :think: nebitno...likusa sedi struze rotkve i gleda u pod i tako pola sata, tandrce u pozadini muzika, dolazi neki lik i cepa neke novine i tu smo izasli :lol: to da gledam neka fala...vredjaju pojam umetnosti...
 

Back
Top