mamut?

kebda:
srećica:
gde se sve nalaze prodavnice mamuta?osim za onaj kod knez Mihajlove... :wink:

srpskih vladara na uglu sa kneza milosa i u skc-u


???????????????????????????????????????????????????
O`klen si ti?
Pa gde ti seljaku zivis? I odakle si dosao?
Devojci dajes potpuno pogresne informacije! :evil:
A ti devojko, necu da navodim niz adresa gde ta firma ima robne kuce i specijalizovane prodavnice da ne bi ispalo reklamiranje, sto, verujem, da znas, pa i ova tema je na ivici zabrane, idi lepo do robne kuce uzmi njihov letak i prosetaj se. Usput, firma koja nabavlja za mamut ima svoju knjizaru u Mirijevu i jeftinija je za oko 20 odsto!
8)
 
pusac:
kebda:
srećica:
gde se sve nalaze prodavnice mamuta?osim za onaj kod knez Mihajlove... :wink:

srpskih vladara na uglu sa kneza milosa i u skc-u


???????????????????????????????????????????????????
O`klen si ti?
Pa gde ti seljaku zivis? I odakle si dosao?
Devojci dajes potpuno pogresne informacije! :evil:
A ti devojko, necu da navodim niz adresa gde ta firma ima robne kuce i specijalizovane prodavnice da ne bi ispalo reklamiranje, sto, verujem, da znas, pa i ova tema je na ivici zabrane, idi lepo do robne kuce uzmi njihov letak i prosetaj se. Usput, firma koja nabavlja za mamut ima svoju knjizaru u Mirijevu i jeftinija je za oko 20 odsto!
8)

poslusaj svoj nadimak i odradi mi ****.
iz CIBUTKOVICE, sta mislis odakle sam "pametni"?
Idi do te knjizare u tvom mirijevu pa procitaj kju knjigu!!! o'kle....kakav si @#$%&* pribracu se shabane
 
kebda:
poslusaj svoj nadimak i odradi mi ****.
iz CIBUTKOVICE, sta mislis odakle sam "pametni"?
Idi do te knjizare u tvom mirijevu pa procitaj kju knjigu!!! o'kle....kakav si @#$%&* pribracu se shabane
Pa ti si potpuno moj chovek!Ako hocesh zajedno da ga prebijemo...Aaaaaaah,mislim da sam se zaljuuuuuuubila!!! :D :D :D
 
poslusaj svoj nadimak i odradi mi ****.
!?!?!?!?!
Da si pametan znao bi odakle taj nadimak seljacino!
I ko ga nosi!
Nemoj da ti posaljem marsovce ili cistace!
 
pusac:
poslusaj svoj nadimak i odradi mi ****.
!?!?!?!?!
Da si pametan znao bi odakle taj nadimak seljacino!
I ko ga nosi!
Nemoj da ti posaljem marsovce ili cistace!


jok ti c'e mi kazes?

ti si kao F.B.I. agent

"podojis" mi moldera!
i salji cistace prozori su mi nesto musavi od one kise.

p.s. ja sam gospodin covek pa cu ti se izviniti za uvredu sto i ocekujem od tebe.
nemoj da pokusavas da me plasis posto ti to nece uspeti!

budi dobar i z.e.z.a.j se na forumu
ako nemas predlog gde da se nesto kupi,nemoj da vredjas druge koji mozda znaju malcice vise od tebe.

pozdrav "smoker"-u 8)
 
Pruzam ti i prihvatam izvinjenje!
I ja se ovde zezam. Oprastam ti jer si Beogradjanin.
Usput, sto se tice Mirijeva, odnosno starog Mirijeva (misli se na selo), koje se nalazi ispod Zvezdarskog gaja, je kraj gde moze da se kupi solidna kuca ili veci stan za smesne pare!
Sto se tice agenta F.B.I. Procitaj moje postove!
Sto se tice mog staza u Beogradu, takodje.
8)
 
pusac:
Pruzam ti i prihvatam izvinjenje!
I ja se ovde zezam. Oprastam ti jer si Beogradjanin.
Usput, sto se tice Mirijeva, odnosno starog Mirijeva (misli se na selo), koje se nalazi ispod Zvezdarskog gaja, je kraj gde moze da se kupi solidna kuca ili veci stan za smesne pare!
Sto se tice agenta F.B.I. Procitaj moje postove!
Sto se tice mog staza u Beogradu, takodje.
8)

matori, jel imas rak pluca?
slab sam na pisanim slovima pa ti se jos jednom ovako javno izvinjavam!

puno pozdrava SUGRADJANIMA MA KOJI KRAJ GRADA BIO
 
ako nemas predlog gde da se nesto kupi,nemoj da vredjas druge koji mozda znaju malcice vise od tebe.

Mozda?!
Da uvedemo kviz u poznavanje radnji?
Ja sam po nacionalnosti Grk cija porodica uzima kamatu ovom narodu vec 200 godina!
8)
 
prihvatam izazov!
napravi topic, s tim sto ja uskoro palim sa ovog radnog mesta pa nisam bas siguran da cu biti cesto u prilici da te pratim
pozdrav
 
pusac:
kebda:
srećica:
gde se sve nalaze prodavnice mamuta?osim za onaj kod knez Mihajlove... :wink:

srpskih vladara na uglu sa kneza milosa i u skc-u


???????????????????????????????????????????????????
O`klen si ti?
Pa gde ti seljaku zivis? I odakle si dosao?
Devojci dajes potpuno pogresne informacije! :evil:
A ti devojko, necu da navodim niz adresa gde ta firma ima robne kuce i specijalizovane prodavnice da ne bi ispalo reklamiranje, sto, verujem, da znas, pa i ova tema je na ivici zabrane, idi lepo do robne kuce uzmi njihov letak i prosetaj se. Usput, firma koja nabavlja za mamut ima svoju knjizaru u Mirijevu i jeftinija je za oko 20 odsto!
8)


A gde ti je ta radnja u Mirijevu?

Ako se jednog dana docimam do tamo iz centra :oops: , da svratim......
 
Pa ako si pravi Beogradjanin cija je porodica prezivela vise okupacija, a ne potomak onih koji ostatak jela bacaju svinjama, a ako zive u gradu kroz prozor, ili u najboljem slucaju u wc solju, potrazices radnju gde je jeftinije, a ne u prvu gde je najskuplje! :lol:
Sto se tvog CENTRA tice, razmisli o cemu pricas. Odrastao sam u najlepsem delu Beograda, u onom rezidencijalnom delu C. Krsta, ali danas da mi poklone kucu ne bih se vratio jer se tamo navukao razni sljam! :?
Ni u centru, a verujim mi, vodim spor sa drzavom oko nekoliko zgrada i placeva u nultoj zoni, ne bih ziveo! Razmisli zbog cega?
U starom Mirijevu (selu Mirijevu), ispod Zvezdarskoj gaja, gde se i nalazi ova radnja (na samoj granici sa novim Mirijevom, moze da se kupi stan iz otkupa od 50 i kusur kvadrata u zgradi sa cetiri stana za 35.000. I da zivim u centru. Ha, ha, ha...
Pozdrav sugradjaninu iz CENTRA
8)
 
Pa ako si pravi Beogradjanin cija je porodica prezivela vise okupacija, a ne potomak onih koji ostatak jela bacaju svinjama, a ako zive u gradu kroz prozor, ili u najboljem slucaju u wc solju, potrazices radnju gde je jeftinije, a ne u prvu gde je najskuplje!
Sto se tvog CENTRA tice, razmisli o cemu pricas. Odrastao sam u najlepsem delu Beograda, u onom rezidencijalnom delu C. Krsta, ali danas da mi poklone kucu ne bih se vratio jer se tamo navukao razni sljam!
Ni u centru, a verujim mi, vodim spor sa drzavom oko nekoliko zgrada i placeva u nultoj zoni, ne bih ziveo! Razmisli zbog cega?
U starom Mirijevu (selu Mirijevu), ispod Zvezdarskoj gaja, gde se i nalazi ova radnja (na samoj granici sa novim Mirijevom, moze da se kupi stan iz otkupa od 50 i kusur kvadrata u zgradi sa cetiri stana za 35.000. I da zivim u centru. Ha, ha, ha...
Pozdrav sugradjaninu iz CENTRA


Izvini bivsi komsija sa C. Krsta, ja na C. krstu zivim od rodjenja, i stvarno ne znam gde je "rezidencijalni deo" :roll: ???
 
Na Krstu si od rodjenja?
Mogu da ti posaljem slike Krsta iz 1939. kada vodovod i pozoriste nisu ni postojali! Sve je bila gola ledina!
Kada kazem rezidencijalni deo mislim na Timocku i onih nekoliko ulica ispod nje sa vilama (od Suda prema Sinisi i dalje iza Sinise) gde je Paprika, i gde su nekada ziveli Simici, on je bio sudija i senator (?), unuk Misa taksista! Ne znam koje se godiste, ali preko puta Sinise, na cosku je bila jedna impozantna vila, kao i dalje. Tu je bilo vila sa fontanama i bazenima! Svakako, Krst kao Krst, red vila, red stracara, red kuca starosedeoca... Obozavam da sedim u jednoj kuci iz 1867. godine!
Sa druge strane vila Sidjanski! To je bio poznati Beogradski industrijalac! Ugao Timocke i Sezonove.
Tu je ziveo i Macak (Stevcic), legendarni fudbaler BSK-a, industrijalac i ministar za gradjevinarstvo u Vladi Milana Stojadinovica.
Tu su i potomci plemicke porodice Miloradovica i Mitrovici. I da ne nabrajam vise.
8)
 
Pozdrav !
Pominjete kraj u kome sam odrastao! Taj deo vise ne mozete prepoznati. Totalno ga je urnisala razna
bagra ivestitora (neimara).... Vila koja je nekada bila na uglu Timocke i Sazonove je pre mesec dana srusena, a sada se gradi (lux) zgrada sa pedesetak gasonjera. Nesreca je jos veca jer im je ulica bila mala pa su isekli i drvece kako bi nesmetano dovlacili materijal. Naravno i sve to uz podrsku opstinara....
 

Back
Top