Milion potpisa za prevremene parlamentarne izbore!

Decko89

Početnik
Poruka
26
Srpska napredna stranka je pokrenula akciju prikupljanja 1000 000 potpisa za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora! Nekako nemam sumnju da ce u tome uspeti ( da potpisu samo radnici sto strajkuju i eto milionce), ali me zanima sta ce onda biti!?!

Kakvu ocekujete rakciju vlasti? Da li ce se povinovati zelji miliona ljudi ili ce jos jednom ismejati volju naroda koji ih je (oprosticemomu, nije bio mlad ali je bio lud...i glup i slep itd...) izabrao?
 
nece biti nista. dok se ne izvede narod na ulice i ne organizuju rusilacke demonstracije u beogradu.

a vlast zna da je to skup sport za ljude iz unutrasnjosti gde je najveca beda zato oporezuje gorivo tj prevoz najvise u evropi.

Nije bilo ni goriva 2000 pa su ljudi dosli. Nije u tome stvar vec u nedostatku organizacije. Na tu kartu igra sadasnji rezim.
 
pa ne, razumem ja gnev naroda ali za neke stvari jednostavno ne postoji peticija. zna se kako pada vlada i to je to..

Успротивиш се неком хиру Крађана Лажића - и пада влада, то је бар једноставно. Зато ако БОТА не жели изборе, сва г.овна која нам Крађан сервира морамо да поклопамо!

Избори у овом тренутку одговарају само СНС, и велико је питање да ли би и поред релативне победе успели да формирају владу!

Међутим питање свих питања је побољшање живота у Србији, а ја се дивим Вама који сте у трипу да ће било ко, ко дође на власт донеки неки бољитак било коме осим самоме себи. Сви, али сви иоле озбиљни политички играчи су власт у Србији већ обављали, и резултати тих политика су нам познати - због чега мислите да су се променили!
 
Poslednja izmena:
pa ne, razumem ja gnev naroda ali za neke stvari jednostavno ne postoji peticija. zna se kako pada vlada i to je to..


Diktatura se lomi sa vrha ......

A demokratska vlast na izborima.

Ovo ovde nema veze ni sa kakvim oblikom udeđenja pa je zato vrlo teško odrediti koliko je vlast diktatorska a koliko loša i gde je razlika između očajnog i malo manje očajnog ali u svakom slučaju da mora da se čisti to je činjenica.

Sada je samo pitanje ko će da je čisti da li neka "revolucija" što nije nikakvo rešenje jer revolucija rađa revoluciju ili pojedinačnim lomljenje praznih lobanja....

Nit je veoma tanka i ja navijam za ovo drugo jer ono prvo nije nikakvo rešenje.
 
Srpska napredna stranka je pokrenula akciju prikupljanja 1000 000 potpisa za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora! Nekako nemam sumnju da ce u tome uspeti ( da potpisu samo radnici sto strajkuju i eto milionce), ali me zanima sta ce onda biti!?!

Kakvu ocekujete rakciju vlasti? Da li ce se povinovati zelji miliona ljudi ili ce jos jednom ismejati volju naroda koji ih je (oprosticemomu, nije bio mlad ali je bio lud...i glup i slep itd...) izabrao?

ЗАПАМТИТЕ:
Ово ће бити последња Томина превара!!!
Нарог глуп, глуп и глуп,....вечито наседа:(:(:(

Живи били па видели:bye:

.
 
Neka skuplja covek potpise, da vidimo sta ce uraditi.:neutral:

Нека скупља...Али шта ће урадити, кад скупи?
По том питању се не изјашњава.
:per: :per: :per:
cateyes.gif
 
Нека скупља...Али шта ће урадити, кад скупи?
По том питању се не изјашњава.
:per: :per: :per:
cateyes.gif
Pa valjda misli da sa tim vrsi pritisak da se raspisu vanredni izbori, ili sebi da digne cenu, da kaze evo milion ljudi hoce izbore, da njega podrzava ili nesto slicno. Ocigledno hoce covek da iskoristi trenutak da materijalizuje to sto je trenutno prva ili druga stranka po anketama. Vrlo jednostavno. Hoce covek deo vlasti bilo s kim .
 
nece biti nista. dok se ne izvede narod na ulice i ne organizuju rusilacke demonstracije u beogradu.

a vlast zna da je to skup sport za ljude iz unutrasnjosti gde je najveca beda zato oporezuje gorivo tj prevoz najvise u evropi.
haha do jaja su ti ti rusilacki demonstranti iz unutrasnjosti ,zive u bedi i spremni da ruse vlast na ulici i dizu revoluciju ,ruzikujuci svoj zivot za slobodu ,al eto ne mogu jel im je skup benzin :hahaha:
 
haha do jaja su ti ti rusilacki demonstranti iz unutrasnjosti ,zive u bedi i spremni da ruse vlast na ulici i dizu revoluciju ,ruzikujuci svoj zivot za slobodu ,al eto ne mogu jel im je skup benzin :hahaha:



Ima i drugih vidova protest.


Ovde gde sam ja masovno se cepaju neka poreska rešenja o haraču i odbija plaćanje bilo kakvog drugog poreza.....
Za šiptarske haračlije tadićija i dinkićija nema više ništa.....
 
Srpska napredna stranka je pokrenula akciju prikupljanja 1000 000 potpisa za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora! Nekako nemam sumnju da ce u tome uspeti ( da potpisu samo radnici sto strajkuju i eto milionce), ali me zanima sta ce onda biti!?!

Kakvu ocekujete rakciju vlasti? Da li ce se povinovati zelji miliona ljudi ili ce jos jednom ismejati volju naroda koji ih je (oprosticemomu, nije bio mlad ali je bio lud...i glup i slep itd...) izabrao?

Ja u matematici nisam do sada video ovu cifru...:think:
 

Back
Top