Kako da izbrisem profil sa facebooka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PrestigeHD

Početnik
Poruka
18
Nije tako jednostavno kao sto pise u naslovu.
Napravio sam lazni profil malom sestricu pre 2 godine kada se on zaljubio u neku devojcicu pa sam na prvu sliku stavio njega sa tom devojcicom.
To je tada bila sala i svi smo na to zaboravili.
Sada je on stariji 2 godine i njegovi drugari su poceli da otvaraju facebook i nasli su njegov profil sa slikom na kojoj je on sa tom devojcicom pa ga zezaju...

Ja sada moram da izbrisem taj profil ali imam veliki problem.
Zaboravio sam pod kojim mailom i sifrom sam ga registrovao (vreovatno sam tada otvorio neki yahoo mail samo da bi ga registrovao).
Sada zbog toga ne mogu da mu udjem u profil i izbrisem sliku ili ceo profil.
Pokusao sam da udjem u njegov profil preko mojeg profila ali posto nismo prijatelji nemam mogucnost da vidim njegov mail pod kojim je prijavljen.
Cak sam pokusavao i da ga prijavi i blokiram ali onda je samo nevidljiv za mene a svi ostali ga i dalje vide.


Kako da resim ovaj problem? Pomazite hitno je!
 
Ne secam se ni lozinke ni mail adrese na koju sam ga prijavio.
A ne mogu da udjem u njegov profil iz mog profila da bih video barem neke informacije zato sto mi nije prijatelj.
Gadna situacija, da li postoji resenje?

Na zalost,mislim da nema rjesenja...ili da ides na hipnozu da se te vrate dvije godine unazad pa da se sjetis lozinke...nema druge Ma ja bih na tvom mjestu isla na ime i prezime,pa kombinuj nesto,pokusavaj sve i svasta,mozda se usput i sjetis....nesto ce biti...moras biti dobar haker da bi sam provalio ali cackaj,pokusavaj....
 
Pa ako ga vec zezaju gotovo je..sta moze dalje biti to jes ko to jos moze videti i zbog cega bi ga zezali uopste..bila devojcica prosla i cao..a vec sam negde postavio da se moze njima poslati zahtev ili tako nesto..kad bi tako lako bilo svako bi svakome vrshljao po profilima i brisao
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top