kako postati faca, smeker, cool???

Ne uči se to, dečko, to je urođeno ... svaki pokušaj izigravanja istog je u startu propao. Ili jesi ili nisi ... lav, šmeker ili šta već.

de ti zivis..:lol:
ko sto rece turbo, brza frizura, bele care do kolena, maxiovi i suskavac..

pozeljno da si seljacki nagruvan samo u predelu bicepsa..i da imas kljuceve od mecke..(nije tolko bitno da u stvari poseduejs kola )
to ti je vecina danasnjih smekera..
 
zasto se ribe okrecu za nekim tipovima, a zasto za neke kazu da su seljaci, retardi i tako to...

koje su to konkretne stvari koje cine muskarca smekerom?:cool:

Dan
Nike suskava tresa,air max,kratka kosa,lanac,mindjusa,bahato ponasanje,duvanje ponekad,kretensko ponasanje pred devojkama.
vece
lepe uske izbledele ili iscepane farke,air max takodje,uska roza majica na pruge,jos veca mindjusa ,jezic kratka kosa,sto deblji lanac,u ruci pivo i cigara i bahato ponasanje!!
ma recice ti da si smele sto posto!
:roll::roll::roll:
 
Dan
Nike suskava tresa,air max,kratka kosa,lanac,mindjusa,bahato ponasanje,duvanje ponekad,kretensko ponasanje pred devojkama.
vece
lepe uske izbledele ili iscepane farke,air max takodje,uska roza majica na pruge,jos veca mindjusa ,jezic kratka kosa,sto deblji lanac,u ruci pivo i cigara i bahato ponasanje!!
ma recice ti da si smele sto posto!
:roll::roll::roll:

U sustini je to to...za vecinu.
 
zasto se ribe okrecu za nekim tipovima, a zasto za neke kazu da su seljaci, retardi i tako to...

koje su to konkretne stvari koje cine muskarca smekerom?:cool:
Ovo !
528px-Guido12.jpg
 
realno, ako pričamo o TEEN populaciji moraš dimaš dobro telo, da si iole sladak, da su nekom opšteprihvaćenom fazonu (ne mora fensi i ne mora ermaks od 12 iljada) i da *****s maksimalno, izvaljuješ fazone koji nisu zanimljivi i kurčiš se ali umereno bez bahaćenja.
 
zasto se ribe okrecu za nekim tipovima, a zasto za neke kazu da su seljaci, retardi i tako to...

koje su to konkretne stvari koje cine muskarca smekerom?:cool:

Odigraj jedan RPG i vidjeces zasto neko ne moze da bude faca,evo na primer Fallout 3.
DA skratim treba ti karma;)
One se ne stice,nju dobijas na pocetku igre/života.
Ostavi to smekerisanje,k....nje i sl.Uzivaj.Zivot ce ti sam nac zivotnu saputnicu.Inace sve kako se vise druziš sa ženama/curama/djevojkama sve se vise razočaravaš!Uživaj,doći će vrijeme parenja:mrgreen::rumenko: Nadam se da si shvatio;)
 
da li mi zivimo na istoj planeti?
ili svi vi preterujete

Претерују.
Људи критикују данашње друштво и омладину много више него што би требало.
И приликом тога нездраво хиперболишу.

тема:
Шмекер се не постаје, већ се рађа.
Битан је склоп личности, а и изглед.
Шмекер не носи оно што је популарно, већ оно што му се допада и што му одговара.
И шмекер није исто што и краткотрајно популарне тзв. школске фаце.
 
Претерују.
Људи критикују данашње друштво и омладину много више него што би требало.
И приликом тога нездраво хиперболишу.

тема:
Шмекер се не постаје, већ се рађа.
Битан је склоп личности, а и изглед.
Шмекер не носи оно што је популарно, већ оно што му се допада и што му одговара.
И шмекер није исто што и краткотрајно популарне тзв. школске фаце.

uf
skinula si mi kamen sa srca
taman sam pomislila da sam stupila u kontakt sa paralelnim svetom:(
 
тема:
Шмекер се не постаје, већ се рађа.
Битан је склоп личности, а и изглед.
Шмекер не носи оно што је популарно, већ оно што му се допада и што му одговара.
И шмекер није исто што и краткотрајно популарне тзв. школске фаце.

Ne slazem se, u stvari. Mislim da se sve stice praksom.
realno, ako pričamo o TEEN populaciji moraš da si iole sladak, da su nekom opšteprihvaćenom fazonu (ne mora fensi i ne mora ermaks od 12 iljada) i da *****s maksimalno, izvaljuješ fazone koji nisu zanimljivi i kurčiš se ali umereno bez bahaćenja.
Fani nije smeker, zapravo.
 
Pa ovako....

Predusov je fizicki izgled...msm ipak ruzan covek...ma kakvu god zvaku imao tesko da ce biti veliki smeker...moras imati barem lepuskast fizicki izgled....
Socijalni status...moras biti poznat i voljen zbog necega(u svom drustvu)....dal si jak...ili si extra lik...ili imas..mnogo para
Socijalna inteligencija....moras da znas kako da se ponasas u drustvu...moras da znas sta je drustveno prihvatljivo a sta ne...
Uglavnom....da bi bio smeker...moras takav da budes rodjen(i vaspitan)....ne postaje se smeker sa 15-16-17.....
 

Back
Top