posao u libiji

Možda će vam ovo biti od pomoći.
Re: Posao u Rusiji
Original postavio abyssus
Ma video sam to na njihovom sajtu Nego jel bio neko nekada preko njih da radi negde??I kakvi radnici su im potrebni,majstori ili fizikalci..
Ja sam bio, i vracam se nazad na gradiliste za 20-ak dana. U principu svako ode, bio majstor, ili ne. Jer oni to ne mogu da znaju. E sad, onima koji misle da nema veze sto ne znaju nista, vrlo brzo dobiju lose ocene, smanji im se satnica, i verovatno ih nikada vise ne zovu! Sve u svemu, Hopex je dobra, proverena firma. Dobar je i Stroj International, od tog Jovise, iz Bajine Baste, ali je kod njega i manja satnica nego u Hopexu. On sada ima i neke poslove u Libiji, fiksna plata je 2500Eura, ali se ugovor potpisuje na godinu dana. I dobra je firma od nekog Krstica, mislim da je iz Valjeva. Sa cenom rada je tu negde kao i Hopex, s tim sto celu platu isplacuje na ruke, i znam da radi po evropskom delu Rusije, i gradilista su mu bas u gradu. Ako nekog interesuje saznacu brojeve telefona od te dve firme, pa cu napisati ovde.
 
sto si odbio za libiju

prvo što mi se nikako nije sviđalo je uzimanje pasoša prilikom dolazka u hotel. Drugo, razgovarao sam sa dosta ljudi koji su bili preko vojske na rad u Libiji...svi su mi rekli da su upropastili zdravlje...čak sam tom prilikom saznao da je jedan moj kolega sa faksa umro pre par godina od neke boleštine
 
Ukoliko imas diplomu i master na fakultetu u pojedinim zanimanjima (prirodno matematički ,informatika itd)samo ne Ekonomski ,Društveni fakulteti nema šanse I da moraš imati par godina radnog iskustva u struci dokazuje se izvodom iz socijalnog da ti je uplacivan staz i plata na odredjenu cifru .
Ceo proces košta oko 8000 eura i čeka se između 2 i 4 godine
Zanatlijama je mnogo teže moraju da imaju ponudu posla i milion dokaza .
Traži se visoko znanje Engleskog pod visoko mislim da Englez sa sa srednjom skolom ne moze da polozi IELTS test bz detaljnih priprema dakle (sto je i izaslo nedavno kod njih kao problem)
Dakle neki odu vecina Kanadu vidi samo na internetu otprilike 2% od onih koji pokušaju i odu jer je problem uopšte spremiti i papire i sve ostalo .
Do skoro je to bilo mnogo jednostavnije
 
isposnik laze jovisa ne vodi nikakve radnike za libiju

ISPOSNIK nikada ne laže.Iz najbolje namere da će informacije navedene u postu,a koji sam prekopirao iz teme Posao u Rusiji koji je u originalu postavio korisnik abyssus,nekome biti od velike pomoći dovedoh sebe u situaciju da ispadnem lažov koji širi dezinformacije po forumu. Moja je greška što nisam malo vidljivije istakao da je post prekopiran,a namera je krajnje dobronamerna.Mada ljudi dobre volje,ako primete da je neki korisnik foruma izneo neku neistinu,neće odmah čoveka (ovom prilikom mene - drugi put nekog drugog) napasti.Laže,vara,prevarant...Malo smirenije sa biranim rečima,sa malo više poštovanja ka drugom čoveku,sve i ako nije u pravu...Pozdrav svima koji tragaju za poštenim poslovima.:)
 
Možda će vam ovo biti od pomoći.
Re: Posao u Rusiji
Original postavio abyssus
Ma video sam to na njihovom sajtu Nego jel bio neko nekada preko njih da radi negde??I kakvi radnici su im potrebni,majstori ili fizikalci..
Ja sam bio, i vracam se nazad na gradiliste za 20-ak dana. U principu svako ode, bio majstor, ili ne. Jer oni to ne mogu da znaju. E sad, onima koji misle da nema veze sto ne znaju nista, vrlo brzo dobiju lose ocene, smanji im se satnica, i verovatno ih nikada vise ne zovu! Sve u svemu, Hopex je dobra, proverena firma. Dobar je i Stroj International, od tog Jovise, iz Bajine Baste, ali je kod njega i manja satnica nego u Hopexu. On sada ima i neke poslove u Libiji, fiksna plata je 2500Eura, ali se ugovor potpisuje na godinu dana. I dobra je firma od nekog Krstica, mislim da je iz Valjeva. Sa cenom rada je tu negde kao i Hopex, s tim sto celu platu isplacuje na ruke, i znam da radi po evropskom delu Rusije, i gradilista su mu bas u gradu. Ako nekog interesuje saznacu brojeve telefona od te dve firme, pa cu napisati ovde.


Pozdrav, mogu li dobiti brojeve telefona i po mogucstvu email adrese tih firmi koje ste naveli?

ilija.stoj@gmail.com

Hvala.
 

Back
Top