KUDA PLOVI OVAJ BROD?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nemcoi

Aktivan član
Poruka
1.406
Cesto se zapitam kuda to plovi ovaj brod od krstarice a pogotovo onaj sa naznakom za NPIM. Mislim svi mi dolazimo i pisemo ali niko ne vidi neku veliku poentu toga. Hajmo onda da definisemo sta je nama nadprirodnjacima cilj.

Koliko mislite da je NPIM bolji od ostalih plemena? Jeste da mi ovde imamo nesuglasice i cesto se svadjamo..
 
Poslednja izmena:
Cesto se zapitam kuda to plovi ovaj brod od krstarice a podotovo onaj sa naznakom za NPIM. Mislim svi mi dolazimo i pisemo ali niko ne vidi neku veliku poentu toga. Hajmo onda da definisemo sta je nama nadprirodnjacima cilj.

Koliko mislite da je NPIM bolji od ostalih plemena? :think: Jeste da mi ovde imamo nesuglasice i cesto se svadjamo.. :whistling:

Stvar je u našem entuzijazmu, ko još kači teme u 2:30 To nije prirodno, kada mi spavamo? :hahaha:
 
Cesto se zapitam kuda to plovi ovaj brod od krstarice a podotovo onaj sa naznakom za NPIM. Mislim svi mi dolazimo i pisemo ali niko ne vidi neku veliku poentu toga. Hajmo onda da definisemo sta je nama nadprirodnjacima cilj.

Koliko mislite da je NPIM bolji od ostalih plemena? :think: Jeste da mi ovde imamo nesuglasice i cesto se svadjamo.. :whistling:

NPiM je super i ovako mislim da je dosta bolji od ostalih,ali sad kad bi gledali po aktivnosti.....hehe....i povecan broj spamova u zadnje vreme ne pomaze bas. :confused:

Znas ono,ko se bije taj se voli... :) :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top