Rasim Ljajic na b92

.......pa po ovome na tv-u jeste ,ne znam mnogo o njemu privatno jer ne znam nikog iz novog pazara ali mi je chova ok ,deluje kao pravi politichar nebalkanskog porekla ............:ok:

Ako pitas pazarce, odgovorice ti , zavisi na koga naletis, ako naletis iz Suljkovog tabora, ima da ti ga ocrne za sva vremena, a ako naletis na nekog iz Raletovog tabora pomislices da je andjeo :mrgreen: Mada se sad tu nesto kao pomirili , pametni su oni ali je glup narod koji se zbog politicara zavadja ...
 
Ako pitas pazarce, odgovorice ti , zavisi na koga naletis, ako naletis iz Suljkovog tabora, ima da ti ga ocrne za sva vremena, a ako naletis na nekog iz Raletovog tabora pomislices da je andjeo :mrgreen: Mada se sad tu nesto kao pomirili , pametni su oni ali je glup narod koji se zbog politicara zavadja ...

.pa poshteno mislim da ih db rovari ,jel poshteno bolje je nama srbima da se oni izmedju sebe svadjaju i shlihtaju se nama nego da budu udruzeni i nama pretnja .........................j,b,g praktichno i puno ne boli ......
 
Da ima više takvih ljudi u političkom vrhu,mi ne bi znali ,kao i civilizovan svet, ko nam vodi državu, jer bi živeli normalno.Gospodin Rasim Ljajić,ispade pravi patriota zemlje Srbije, što dokazuje da Srbiju mogu da vode svi sem srba.Mnogo smo zatrovani verskim i političkim temama.Pre svega je bitno biti čovek, a nakon toga se pitamo za veru i opredeljenje.Težimo Evropskoj uniji, a koljemo se medju sobom.Dok se drugi ujedinjuju, mi se delimo na žute,crvene,patriote i izdajnike.Kada će narod u SRBIJI shvatiti da je život samo jedan ,i da svi zajedno,tu smo gde smo, treba da težimo boljem životu za sve, a ne za naše lidere.
Pančevac sam i srbin po rodjenju,Yugosloven po opredeljenju,i ljude delim na dobre i loše, a ne po verskoj i nedaj bože stranačkoj pripadnosti.Gospodin Rasim Ljajić, nadam se da ne grešim, je pravi čovek koj može da ujedini gradjane Srbije.Svi mi radimo da bi mogli da se prehranimo, tako da uopšte mi nije bitno ko će biti vodja , ako običan čovek može da živi od svog rada.
Rasima za PREDSEDNIKA.
 
Eto sta je danasnja Srbija kad je Rasim najveci Srbin medju Beogradskom Ustasijom. :hahaha:
Srbija ako nece biti Ruska, bice opet Turska. (rima jeste, a zayebancija nije)
:ok:

Turci su prvi shvatili šta će biti na Balkanu,pa su se povukli na vreme.A mi Srbi i dalje idemo glavom kroz zid.Gastarbajter iz SRB u D teži da postane švaba, a kad dodje u domovinu,on je gospodin,iako možda tamo radi kao higijeničar:whistling:
 
Turci su prvi shvatili šta će biti na Balkanu,pa su se povukli na vreme.A mi Srbi i dalje idemo glavom kroz zid.Gastarbajter iz SRB u D teži da postane švaba, a kad dodje u domovinu,on je gospodin,iako možda tamo radi kao higijeničar:whistling:

.......a kad dodje u domovinu on je stoka neopevana ,to mozesh videti kad krenesh od madjarske grane prema novom sadu kako stoka baca djubre pored puta a to isto nije radila na zapadu jer je kaznjivo visokim novchanim kaznama ,i po svadbama u okolini pozarevca ................................moze chovek da pobegne od blata ali blato nikad iz choveka .............
 
Rasim je meni ubedljivo najsimpatičniji političar u Srbiji.
I ono što mi je najvažnije, veći je borac za interese Srbije od većine političara srpske nacionalnosti, Kada bi slučajno bio kandidovan za Predsednika Srbije, imao bi moj glas.
 
.......a kad dodje u domovinu on je stoka neopevana ,to mozesh videti kad krenesh od madjarske grane prema novom sadu kako stoka baca djubre pored puta a to isto nije radila na zapadu jer je kaznjivo visokim novchanim kaznama ,i po svadbama u okolini pozarevca ................................moze chovek da pobegne od blata ali blato nikad iz choveka .............

Fali nama Broz.Josip Broz."93 sam palio svetla na autu u sred bela dana u Segedinu,i mislio kako su Madjari odlepili.EU.Slovenci kukaju od kad su u EU.Plata od 1200€ je crkavica u odnosu na 150000 tolara (625€) kad su bili svoj na svome.
Pazarac je CAR za sve naše "lidere" iz kruga dvojke.
 
Ne dirajte rasima :evil: :mrgreen:
Ma ko da ga dira, sjajan je..znam provereno da je veliki zenskaros, moja komsinica, izuzetno atraktivna plavusa mi je to priznala, bila je malo pripita, inace..
Znas ono : " Kada sam se vratio u domovinu, shvatio sam da je nostalgija bolje resenje " :mrgreen:

tacno tako..jel tacno da je od kako su ukinute vize 25000 ljudi iz Raske/Sandzaka otislo u Evropu?
 
Nije tema al dodiruje
Umro ciga,a sveti petar ga pita šta želi biti u idućem životu jer je pošteno živeo i radio.
Nemac?
ne,oni samo radu i čekadu petak da se napiju,subotu da karadu i nedelju da se treznu
Amer
ne,oni samo jededu amburgeri i tovu se ko svinje,ne ebu,ne pušu,..
Srbin?
ne bre sveti Petar,pa de da dvaput budem cigan...
 

Back
Top