Evo kako jedan od najjačih portala brutalno filtrira komentare...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Tri najzaštićenija lika u medijima u Srbiji su : Nataša Kandić, Sonja Biserko i Borka Vučić.
Na svim portalima ova tema dole je izazvala lavinu komentara, čak u nekima gde nikada taj broj ne prelazi 20 komentara, ova tema je komentarisana od strane 100-200-300 komentara, a u najposećenijem portalu na Balkanu samo 20 komentara, a pogledajte zašto ? Pa zato što su 2o njib bili pohvalni, a verovatno 500 njih nepohvalni, zato nisu ni objavljeni.
Jadno je kad neki mediji štite neku personu od komentara, ma kakvi oni bili.
Ovo dole je jedna nevidjena burleska od komentara, gde samo RTS-ov i B-92 sajt mogu da iskasape ljude sa komentarima protiv. Lično mislim da i Biserko i svima njima čine medvedju uslugu, jer ih gradjani dodatno mrze i to do neba.


Mesić odlikovao Sonju Biserko
1. februar 2010.
Broj komentara: 20


Hrvatski predsednik Stjepan Mesić odlikovao je Sonju Biserko (Tanjug)

Ona je odlikovana zbog "osobitog doprinosa u borbi za ljudska i građanska prava hrvatske i ostalih nacionalnih manjina u Srbiji, kao i za izgradnju temelja za normalizaciju odnosa između Hrvatske i Srbije".

Uručivši joj Red kneza Trpimira s ogrlicom i Danicom, Mesić je naglasio da je Sonja Biserko bila "među prvima koji su javno i jasno osudili ultranacionalističku politiku režima Slobodana Miloševića".

Sonja Biserko se zahvalila Mesiću na odlikovanju, navodeći da je ponosna i na to što je Helsinški odbor bio jedna od prvih organizacija koja se bavila povratkom i reintegracijom Srba u Hrvatskoj.



Biserko: Veoma značajno odlikovanje

Sonja Biserko izjavila je da joj je "veoma značajno" odlikovanje koje je dobila od odlazećeg hrvatskog predsednika. "

To je značajno odlikovanje za sve pa i za mene. Posebno je važno da je dato za rad na manjinskim pravima u Srbiji i Hrvatskoj, a tu pre svega mislim na Srbe iz Hrvatske", rekla je Biserko Tanjugu.

Ona je dodala da joj je značajno i to što je odlikovanje dobila zajedno sa direktorom Jerusalimskog centra "Simon Vizental" Efraimom Zurofom i bivšim šefom Misije OEBS-a u Hrvatskoj Horhe Fuentesom, koji su, kako je ocenila, dali veliki doprinos u promovisanju demokratskih principa u Hrvatskoj, pre svega antifašizma.

"Značajano je da su tri osobe, koje su doprinele promovisanju manjinskih prava i multietičnosti u Hrvatskoj i regionu, dobile priznanje zajedno. Važno mi je i zbog toga što je organizacija na pitanju povratka Srba u Hrvatskoj radila 10 godina", kazala je Biserko.





Komentari koji su pušteni od moderacije ovog SEVEROKOREJANSKOG SAJTA:

Lično sam poštovalac gospođe Sonje Biserko i smatram da je izuzetno hrabra i inteligentna osoba. (Moma, 2. februar 2010 17:29)
# Link komentara


Retka pozitivna persona u ovoj zaostaloj zemlji. Hvala za sve sto je ucinila za srpski narod, bez obzira sto isti to ne moze da svati. Dug je i mukotrpan put prosvecenja.
(koki, 2. februar 2010 16:57)

SRECAN sam sto pripadam onoj grupi gradjana koji su u stanju prepoznati koliko je Gospodja Biserko zasluzila ovo odlikovanje ! Gospodja Biserko za mene licno a sad vidim i za Gosp. Mesica koga izuzetno cenim predstavlja onaj plemenitiji deo Srbije koji ce nadam se uspeti da se prosiri i preovlada Srpskim drustvom ! Usput : Barak Obama je dobio Nobelovu nagradu za PLEMENITE CILJEVE koje ce nastojati da OSTVARI i to podrzavam i iskreno zelim i njemu kao i Gospodji Biserko puno srece i uspeha u njihovom nastojanju da Svet ucine plemenitijim i PRAVILNIJIM !
(Bucko razmisljam, 2. februar 2010 12:07)



Sonja Biserko. Predhodnica zena, koje ce se tek pojaviti na Balkanu za 50 do 100 godina. Svi koji budu kliktali nepreporucujem, budite sigurni da nemate ni 10% hrabrosti i postenja od gospodje Sonje Biserko.
(Shevberi, 2. februar 2010 01:28)
# Link komentara


Steta sto Srbija nema bar 3 miliona osoba kalibra BISERKO!
(Agim68, 2. februar 2010 01:23)


Hrabra!
(Mitat, 2. februar 2010 00:12)


Sve cestitke!
Vest koja me svakako cini srecnom sto pripadam istom narodu! Nazalost, ne tako cesta vest!
(veciti optimista, 1. februar 2010 19:42)
# Link komentara


Da je u regiji vise ljudi kao Sonja, svi bismo ljepse zivjeli. Puno ljepse...

Svaka cast ovoj hrabroj zeni!
(BH Gradjanin, 1. februar 2010 19:41)



Bravo, ta gospodja je odavno zasluzila odlikovanje i za hrabrost i za iskrenost. Ako bi neko danas zavideo Srbiji na necemu onda bi to sigurno bile Sonja Biserko i Natasa Kandic. Siguran sam da bi svako iz bivse SFRJ zeleo da u svojim redovima ima takve licnosti, ali sta cete oni koji ih imaju ne znaju da ih dovoljno cene, a oni koji bi ih cenili, nazalost oni ih nemaju.
(Vas Ljubazni Komsija, 1. februar 2010 19:39)
# Link komentara


Steta je sto nema puno ljudi u Srbiji pa ni u ostalim zemljama bivse nam YUGE kao sto je Sonja Biserko, potpuno zasluzeno.
pozdrav
(Naz, 1. februar 2010 19:35)



Svaka joj cast. Mnogo cestike. Kad bi rukovodioci bili kao g-dja Biserko, preslo bi se preko mnogih rana i narodi bi se ipak poceli brze priblizavati se medjusobno. G-dja Biserko je to shvatila odavno.Pitanje je sada, hoce li Srbija da je nagradi i time pokazati svoje stanje politicke svesti gde se nalazi.
(Odlikovanje, 1. februar 2010 19:17)

gradjanska Srbija zna da ceni sve sto je Sonja uradila za nasu zemlju i nase civilno drustvo. Ovo priznanje je zasluzeno, i dobro bi bilo da dodje jedno i od naseg predsednika
(Beogradjanin, 1. februar 2010 19:16)
# Link komentara


Bravo Sonja! Zivela Srbija!
(DB, 1. februar 2010 19:03)



Bravo!
(soulfood, 1. februar 2010 18:16)
# Link komentara


ova dama je zasluzila i vise, bravo biserki.
(brax, 1. februar 2010 18:12)




Sve čestitke Sonji. Zbog nje se Srbija po dobrom poznaje.
(Nikola, 1. februar 2010 16:51)



Jupiiii!!!
(dm, 1. februar 2010 16:46)
 
O jednom SEVERO-KOREJANSKOM sa Novog Beograda, zgrada im je Bordo boje.

Da pogađam ?

b92-pink-ludidokumenti.jpg


:lol:
 
jadni ste vi koji ste navukli kompjutere preko noci iz maxi diskonta i vređate, psujete i bogoradite po internetu. Samo kad pogledam ona 300 majki na youtube zgadi mi se život sa kakvim smradovima zivim u istom gradu.
Pre samo 5 godina nisi mogao jednu ružnu reč a kamo li psovku da nadjes na internetu jer su radikali sedeli u kafani - tamo gde im je i bilo mesto oduvek. Sad uzjahali internet ko marica krivi...
Pre 10 i 15 godina... Eee samo kulturan svet na internetu ccc
 
Poslednja izmena od moderatora:
jadni ste vi koji ste navukli kompjutere preko noci iz maxi diskonta i vređate, psujete i bogoradite po internetu. Samo kad pogledam ona j300 majki na youtube zgadi mi se život sa kakvim smradovima zivim u istom gradu.
Pre samo 5 godina nisi mogao jednu ružnu reč a kamo li psovku da nadjes na internetu jer su radikali sedeli u kafani - tamo gde im je i bilo mesto oduvek. Sad uzjahali internet ko marica krivi...
Pre 10 i 15 godina... Eee samo kulturan svet na internetu ccc

Ko o cemu kurvva o postenju a mario o internet kulturi.
 
Poslednja izmena od moderatora:
jadni ste vi koji ste navukli kompjutere preko noci iz maxi diskonta i vređate, psujete i bogoradite po internetu. Samo kad pogledam ona300 majki na youtube zgadi mi se život sa kakvim smradovima zivim u istom gradu.
Pre samo 5 godina nisi mogao jednu ružnu reč a kamo li psovku da nadjes na internetu jer su radikali sedeli u kafani - tamo gde im je i bilo mesto oduvek. Sad uzjahali internet ko marica krivi...
Pre 10 i 15 godina... Eee samo kulturan svet na internetu ccc

Ha ha ha! Kralju!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bravo, ta gospodja je odavno zasluzila odlikovanje i za hrabrost i za iskrenost. Ako bi neko danas zavideo Srbiji na necemu onda bi to sigurno bile Sonja Biserko i Natasa Kandic. Siguran sam da bi svako iz bivse SFRJ zeleo da u svojim redovima ima takve licnosti, ali sta cete oni koji ih imaju ne znaju da ih dovoljno cene, a oni koji bi ih cenili, nazalost oni ih nemaju.
(Vas Ljubazni Komsija, 1. februar 2010 19:39)
# Link komentara


Poklanjamo ih bez problema! Kome se svidjaju nek ih vodi! Dalkeo im lepa kuca!
 
jadni ste vi koji ste navukli kompjutere preko noci iz maxi diskonta i vređate, psujete i bogoradite po internetu. Samo kad pogledam ona 300 majki na youtube zgadi mi se život sa kakvim smradovima zivim u istom gradu.
Pre samo 5 godina nisi mogao jednu ružnu reč a kamo li psovku da nadjes na internetu jer su radikali sedeli u kafani - tamo gde im je i bilo mesto oduvek. Sad uzjahali internet ko marica krivi...
Pre 10 i 15 godina... Eee samo kulturan svet na internetu ccc

Шта ти имаш против кафане?
 
Poslednja izmena od moderatora:
jadni ste vi primitivci koji ste navukli kompjutere preko noci iz maxi diskonta i vređate, psujete i bogoradite po internetu. Samo kad pogledam ona jebavanja 300 majki na youtube zgadi mi se život sa kakvim smradovima zivim u istom gradu.
Pre samo 5 godina nisi mogao jednu ružnu reč a kamo li psovku da nadjes na internetu jer su radikali sedeli u kafani - tamo gde im je i bilo mesto oduvek. Sad uzjahali internet ko marica krivi...
Pre 10 i 15 godina... Eee samo kulturan svet na internetu ccc

Nemoj tako nismo svi primitivci i ako ti se ne zivi u gradu gde su primitivci ti se iseli posteno zar ne.Nikad nisam bio radikal ali odakle to uvrezuno misljenje da su radikali prostaci ,nepismeni i tako to ,zar to ne ide iz zute kuhinje.
 

Back
Top