Ulepsajmo Kragujevac

Vidim da su neki i pregledali ovu temu, ali zasad niko nije odgovorio, pa moram opet ja da progovorim.
Nažalost, ne mogu poverovati da je u Kragujevcu sve tako idealno da se ništa ne može poboljšati.
Eto, recimo, smeta mi što je cena za ulazak na gradske bazene visoka i radno vreme bazen je relativno kratko. Kako to sebi može priuštiti recimo 4 ročlana porodica i to još ako neko iz te porodice radi do 3? Još ako nemaju kola pa i ne mogu baš tako lako otići do jezera? Recimo neka to bude prvo.
AJDE KRAGUJEVČANI PROBUDITE SE I REAGUJTE.
Pročitaće ovo i oni koji trebaju pročitati.
 
Ovu temu sam postavio davne 2004. godine. Slicna je prethodnoj. kao sto vidite i tada je bio jako los odaziv. Ali eto... Ajde da je pokrenemo opet i da napravimo nesto kao peticiju od nje. Dobrodosle su i slike uzasa Kragujevca...
 
Imala bih ja svasta na tu temu da predlozim,.....npr.bas se pricalo oz rekonstrukciji bivse fontane kod socijalnog koja je godinama vec samo ruglo ovog grada...i evo, ucutase se,..izgleda isti slucaj kao sa ostalim planovima...drago mi za pijacu na Aerodromu sto su konacno poceli da rade, cesto sam gore i bas je jezivo ruzan pogled sa bilo kog sprata obliznjih zgrada-kao cigansko naselje je izgledala....i "mirisala"..
 
To se i trazi,. Samo udri, ovo treba da bude pljuvacina po gradskim vlastima i ostalima koji menjaju "plocice" kod gimnazije svakih 6 meseci da bi nekom stavili nase pare u dzep...
I trose vise od 250 000 evra nasih para da bi organizovali obelezavanje dana grada, a polovina toga ode Bregovicu, koji je btw bio najmanje posecen od sva tri dana slavlja...
 
A tek ruglo ispod nadvoznjaka u J. Ristica???? Zadrzan duh provincije od pre 30 godina, sa sve ciganima , otpadom i birtijama sa par stolova izbacenih bukvalno na trotoar.....sve to na 10 minuta od centra.....a glavna autobuska stanica???Sve u svemu odlican prostor za snimanje filmova iz '60 -ih godina...i sve je to GRAD!!!
 
@ minos..izvini, jel tvoja lokacija u Ilicevu ili Marsicu...????..mislim na ovo zbog blizine Dzajine prodavnice????..poznajem jednog koji ima piljarnicu a vozi se biciklom i leti i zimi iz Marsica do agencije i banke...valjda nema vozacku..cccc...
23.gif
 
twigy:
@ minos..izvini, jel tvoja lokacija u Ilicevu ili Marsicu...????..mislim na ovo zbog blizine Dzajine prodavnice????..poznajem jednog koji ima piljarnicu a vozi se biciklom i leti i zimi iz Marsica do agencije i banke...valjda nema vozacku..cccc...
23.gif
Pa ne postoji valjda samo jedan Dzaja u Kragujevcu... :grin:

Ima jedan Dzaja i na suprotnom kraju grada...i on ima vozacku... :grin:
 

Back
Top