Potrosena mustikla!

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Idu vanredni izbori, a Milo odlazi!


U toku ove godine raspisaće se izbori na svim nivoima, a premijer napušta politiku najkasnije do jeseni!

Crnogorski biznismen i nekadašnji saradnik crnogorskog premijera Ratko Knežević saopštio je da ima saznanja da je Milu Đukanoviću prilikom posjete Americi predočeno da u toku ove godine treba da raspiše vanredne izbore na svim nivoima. Na taj način, kaže Knežević, premijeru je skrenuta pažnja da on ne može određivati svog nasljednika već da o tome može biti riječi tek nakon vanrednih izbora i to ukoliko DPS pobijedi. Iz toga prozilazi, slaže se naš sagovornik, da je Đukanoviću u Americi stavljeno do znanja da on ne može učestvovati na ovim izborima.


http://www.dan.co.me/?nivo=3&datum=2010-02-02&rubrika=Vijest dana&najdatum=2010-02-01&clanak=217732

......................................


Tako to ide!

U Americi postoji rec ''expendable'' ili ti potrosna roba!!


Izgleda da je duvandzija dogurao da upozna pravi smisao te reci!!!:whistling:
 
Pusti Ratka i njegove nebuloze, co'ek mi lici na ovog naseg guvernera Tihog, samo nesto banda, presipa iz supljeg u prazno i tako to. Nema od toga nista brate, trajace ova funjara jos toliko koliko mu bude potreban imunitet.
 
Pusti Ratka i njegove nebuloze, co'ek mi lici na ovog naseg guvernera Tihog, samo nesto banda, presipa iz supljeg u prazno i tako to. Nema od toga nista brate, trajace ova funjara jos toliko koliko mu bude potreban imunitet.

Ne bih rekao da je Rale diletant koji prica nebuloze!

Opasan je to igrac,ima taj dobrih,dobrih,veza u Vasingtonu!
 
Idu vanredni izbori, a Milo odlazi!


U toku ove godine raspisaće se izbori na svim nivoima, a premijer napušta politiku najkasnije do jeseni!

Crnogorski biznismen i nekadašnji saradnik crnogorskog premijera Ratko Knežević saopštio je da ima saznanja da je Milu Đukanoviću prilikom posjete Americi predočeno da u toku ove godine treba da raspiše vanredne izbore na svim nivoima. Na taj način, kaže Knežević, premijeru je skrenuta pažnja da on ne može određivati svog nasljednika već da o tome može biti riječi tek nakon vanrednih izbora i to ukoliko DPS pobijedi. Iz toga prozilazi, slaže se naš sagovornik, da je Đukanoviću u Americi stavljeno do znanja da on ne može učestvovati na ovim izborima.


http://www.dan.co.me/?nivo=3&datum=2010-02-02&rubrika=Vijest dana&najdatum=2010-02-01&clanak=217732

......................................


Tako to ide!

U Americi postoji rec ''expendable'' ili ti potrosna roba!!


Izgleda da je duvandzija dogurao da upozna pravi smisao te reci!!!:whistling:

Pogresnom je produvavao diznu
 
Ako je ko opusena mustikla onda je to ovaj Ratko... Vole Ameri svoju balkansku podguznu muvu. ;)

Не знам ја да ли си пратио - али чини ми се да је наш МУП недавно морао хитно да похапси НАРКОМАФИЈАШЕ и то на захтев Италије и ТУЖИОЦА ИЗ БАРИЈА... а то је онај, знаш, што има Мила "на списку"...:rtfm:
А један је пребега' код Мила и уз'о, Богу ти, држављанство ЦГ...хехехе...
 
Не знам ја да ли си пратио - али чини ми се да је наш МУП недавно морао хитно да похапси НАРКОМАФИЈАШЕ и то на захтев Италије и ТУЖИОЦА ИЗ БАРИЈА... а то је онај, знаш, што има Мила "на списку"...:rtfm:
А један је пребега' код Мила и уз'о, Богу ти, држављанство ЦГ...хехехе...

Eeee Mito bekrijo, nijesmo ti mi Srbi pa da nase dajemo stranijem sudovima pravde. :mrgreen:

Uostalom kad jedan Sinavatra moze da ima CG pasos sto nebi i Pljevljak Saric tezak 4 milijarde. ;)

Para ne smrdi Mito.
 
Eeee Mito bekrijo, nijesmo ti mi Srbi pa da nase dajemo stranijem sudovima pravde. :mrgreen:

Uostalom kad jedan Sinavatra moze da ima CG pasos sto nebi i Pljevljak Saric tezak 4 milijarde. ;)

Para ne smrdi Mito.

Богу ми - ови наши му све ОДУЗЕШЕ, А И ПАРЕ ЋЕ, тако веле...тако да ће да тај Пљевљак остане само на сопственој килажи...:per:
 
Ne bih rekao da je Rale diletant koji prica nebuloze!

Opasan je to igrac,ima taj dobrih,dobrih,veza u Vasingtonu!

i ja tako mislim. A i Milo je vec sam najavio da se povlaci.

A onda se aktvira optuznica u Bariju i crvena poternica Interpola z:D

Pouzdano sam cuo da se Milo vec raspitivao koliko bi kostalo da mu daju azil u Rusiji :think:
 
Богу ми - ови наши му све ОДУЗЕШЕ, А И ПАРЕ ЋЕ, тако веле...тако да ће да тај Пљевљак остане само на сопственој килажи...:per:

ma oce djavola. ustekano je sve to dobro ne sekiraj se kao imovina nekakvih offshore firmi i fondacija . ima saric dobre ekonomske savetnike. nista u srbiji se ne vodi na njegovo ime vec na neke strane firme koje takodje ne mogu nikako zakonski na osnovu dokaza da prikazu kao njegova. samo sto svi znaju da je on vlasnik i to je sve a samim tim nema ni zakonskog osnova za oduzimanje.
 
Богу ми - ови наши му све ОДУЗЕШЕ, А И ПАРЕ ЋЕ, тако веле...тако да ће да тај Пљевљак остане само на сопственој килажи...:per:

Ti vasi u da mu uzmiu jedino ono sto izasere, vec se je odjavio iz srpskog drzavljanstva i sve sto gore ima ima na tudja imena.

Da je srece da je jos Sarica nebi se pljevljaci doseljavali odje oko mene. :sad2:
 
Inace cuo sam da je Saric dao Acu Djukanovicu 17 miliona evra bespovratno kad mu je pukla "Prva crnogorska" banka, i da je onda Aco posle nekog vremena dosao da trazi jos 20 miliona, a Saric ga je oterao u pm pa su se na kraju i pobili - tako pricaju ovi moji izvori sa kopaonika :think:

Zbog toga je i izgubio utociste u Crnoj Gori valjda

Takodje Saric je imao armiju ljudi koja radi za njega i svako ko radi za njega je od njega dobio stan i auto.

Treca stvar, Saricevi poslovi su javna tajna i u Srbiji i u Crnoj Gori vec duze vremena, ali je on podmazivao gospodu iz vlasti pa se o tome cutalo, celo klupko je pocelo da se odmotava posle ubistva Branislava Brana Saranovica , kojeg su sumnja se upravo ubili Sarici, i onda je njegov brat Slobo ili ko vec rekao americkoj policiji i nasoj sve sto zna o njegovim poslovima i malo nakon ubistva Brana Saranovica se desila ona akcija u juznoj americi kad im je palo 2 tone kokaina. Posle toga su krenuli i da padaju njegovi ljudi u Srbiji i doslo se na kraju i do poternice i optuznice protiv samog Sarica.

Sad videcemo ko je jaci - crvena interpolova poternica ili saricevi milioni. ja racunam ovo drugo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top