Besplatan antivirus????

thebeast

Zainteresovan član
Poruka
147
Da li mozda neko zna odakle mogu da skine neki antivirus (po moguscstvu Avast, Nod32, Kaspersky ili mozda AVG) za Win 7, a da to nije trial verzija od mesec dana? Ili gde da mesecno nalazim kljuceve za njih....? Bilo bi dobro ako neko zna neku free full verziju...:)
Mozda vec na forumu ima odgovor na moje pitanje, izvinjavam se u napred, ali zaista nemam vremena da tragam.....
Hvala...
 
Koliko vidim ti ne zelis besplatan antivirus, a za ostale osim trial verzija na temi ne mozes dobiti druge odgovore...

Moj ti je savet (bar za pocetak, a ako nemas trenutno vremena za traganjem) da ili instaliras neki antivirus trial verziju ili odaberes neki besplatni... A za kasnije prelistaj gomilu slicnih tema pa se odluci sta je najbolje u odnosu na tvoje potrebe...
 
Naravno da zelim besplatan!!! Trenutno imam instaliran Avast trial verziju koja istice za 20 dana (pa reko na vreme da se obratim)
Znaci, moje pitanje je sta kada mi istekne jos ovih 20 dana??? Da li mogu negde da nadjem besplatan ''key'' za njega ili da instaliram neki drugi besplatan antivirus s kojim necu morati svakih mesec dana da se drndam????
 
avast! Free Antivirus је потпуно бесплатан за кориснике, али након пробног периода од 30. дана, мора да се региструје да би могао да се користи без проблема и надаље. Регистрација се обавља попуњавањем формулара на њиховом сајту, након чега ти они пошаљу бесплатан кључ чиме ћеш регистровати програм и тиме продужити рок коришћења истог на годину дана. ;)

http://www.avast.com/registration-free-antivirus.php
 

Back
Top