e sad i ja "vala" nesto da priupitam...

wet look

Primećen član
Poruka
802

:wink:

ste imali neki osecaj da ste sa nekim,volite se,super je,zaista,vi ste posle duuuugo vremena - ponovo VI, zadovooljni sobom i svojim zivotom i imate snage da se "borite" za jos bolje... ali negde u sebi znate da to nije THE LjUBAV,da ce se zavrsiti (ne znate kad i ne zanima vas,lepo vam je,ali osecate da je kraj neminovan i vama to uopste ne smeta)... ?

:roll: :roll: :roll:
 
wet look:

:wink:

ste imali neki osecaj da ste sa nekim,volite se,super je,zaista,vi ste posle duuuugo vremena - ponovo VI, zadovooljni sobom i svojim zivotom i imate snage da se "borite" za jos bolje... ali negde u sebi znate da to nije THE LjUBAV,da ce se zavrsiti (ne znate kad i ne zanima vas,lepo vam je,ali osecate da je kraj neminovan i vama to uopste ne smeta)... ?

:roll: :roll: :roll:
Jel se to nama nebo smilovalo u isti dan.
Ako je po tvojoj prethodnoj prici a i mojoj tragediji.Onda izgleda da yeeeeeeeeeeeeste :lol:
 
apotekarka:
Malo se nadaš, malo radiš po tom pitanju i eto Bajeeee :wink: :lol: :lol:
tako se i apotekarka udala 8)

a znaci tako se to radi,a?
hmm...
eto da sam juce umrla ne bih znala...
e mi danasnja omladina... :wink: :wink: :wink:

znaci kad budem "jurila muza" deklarisacu se kao "gospodjica prisi" sa sve oklagijom (to je onaj deo "malo radis po tom pitanju" :lol: :lol: :lol: )

poz a.

p.s.a veliki pozdrav i tebi b. :wink:
 
Ma naravno da trebash da preuzmesh inicijativu...ni pare ne padaju sa neba, a kamoli prilika za srecu...ako osecash da sa ovim nije to to, pokushaj da ugledash priliku, a sa ovim uzivaj dok mozesh...u ovom obliku je samo jedan zivot, i ne troshi ga sa pogreshnim preko potrebne mere :wink:
 
wet look:

:wink:

ste imali neki osecaj da ste sa nekim,volite se,super je,zaista,vi ste posle duuuugo vremena - ponovo VI, zadovooljni sobom i svojim zivotom i imate snage da se "borite" za jos bolje... ali negde u sebi znate da to nije THE LjUBAV,da ce se zavrsiti (ne znate kad i ne zanima vas,lepo vam je,ali osecate da je kraj neminovan i vama to uopste ne smeta)... ?

:roll: :roll: :roll:
Naravno i mislim da je to najbolje ko moze da sebe ubedi da nista ne ocekuje vec je to sam eto neko vreme koje ce proci...Obicno ako nam je sa nekim lepo pocnemo nesto da ocekujemo, planiramo i kad se to ne ispuni uzasno patimo....Mislim zato da je jako fer od druge strane da odmah kaze sve, u kakvom je statusu, zasto ne zeli trajnije vezivanje i sl. kad se sve to zna mnogo se lakse ocekuje taj kraj "raja" zar ne?
 
ja njega volim i lepo mi je i sve je super...ali imam onaj osecaj da on nije THE ONE... ne razmisljam o kraju etc. samo ZNAM u sebi da ce kad-tad kraj...
ne ogranicavam sebe,zelim da ga cinim sretnim i nasmejanim,ali osecam u sebi to sto osecam...

e on zna da ja ne planiram buducnost unapred,zna da ne razmisljam o zajednickoj buducnosti ali naravno ne zna za "taj osecaj"... mislim,zaista bi bilo glupo da mu kazem "ma sve je super,volimo se mi,uzivamo,srecni smo,ali znas puci cemo kad-tad"...
ali npr cuje stvari tipa "ne razmisljaj unapred,vec uzivaj u ovom sada" i zaista tako mislim...

eto,nadam se da sam pravilno shvacena :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
 
wet look:

:wink:

ste imali neki osecaj da ste sa nekim,volite se,super je,zaista,vi ste posle duuuugo vremena - ponovo VI, zadovooljni sobom i svojim zivotom i imate snage da se "borite" za jos bolje... ali negde u sebi znate da to nije THE LjUBAV,da ce se zavrsiti (ne znate kad i ne zanima vas,lepo vam je,ali osecate da je kraj neminovan i vama to uopste ne smeta)... ?

:roll: :roll: :roll:
Recimo da mi se to sad desava,ali da se ja bojim toga sto znam da ce se zavrsiti sve
 
Nije covek nikad pametan... Ja sam bio skoro 3 god sa devojkom,do pre mesec dana... Cela ta prica kako smo se upoznali i kako se cela nasa veza odvijala je skroz slatka... Super smo se slagali,mnogo voleli...
Sve veze okolo su se raspadale nasa je opstajala i uvek lepo funkcionisala... To nas je cinilo jos srecnijim. Sve njene drugarice i moji drugovi su sa svojim partnerima bar mastali o nekom zajednickom zivotu,nas dvoje nismo. Nekako nam je to bilo daleko iako imamo 22 i 25 god,a i ja sam uvek bio u fazonu mesec za mesec,ne planiram dalje od sledecih mesec dana,kao daj da to prodje pa cemo onda videti sta dalje,bas se nismo opterecivali time...
Jednog dana posle svadje,ona mi rece kako to vise nije to,kako ona zadnjih mesec dana razmislja sta i kako,naravno nije joj palo na pamet samnom da razgovara,izdeklamuje mi listu razloga sta joj je smetalo,koji su smesni,kao ja je ne volim,varam je, gledam druge devojke,sve u svemu ne postujem je a sto je najgore sve to je van pameti i na kraju mi kaze,ja nas ne vidim u braku! Bolje da raskinemo sad nego posle 5 god! Sta sam ja mogao da kazem,kad znam da su to reci neke njene drugarice,jer ona nikad nije razmisljala o tome. Ja sam samo rekao,ne vidim ni ja sebe sa tobom u braku,ali ne sa tobom nego ni sa jednom drugom,jer nisam u tom fazonu ali se ne opterecujem time i ne raskidam vezu!
Super lepa veza se raspala zbog gluposti pa vi i dalje razmisljajte previse unapred i opterecujte se glupostima kad im vreme nije...
 
Srdj@n:
Nije covek nikad pametan... Ja sam bio skoro 3 god sa devojkom,do pre mesec dana... Cela ta prica kako smo se upoznali i kako se cela nasa veza odvijala je skroz slatka... Super smo se slagali,mnogo voleli...
Sve veze okolo su se raspadale nasa je opstajala i uvek lepo funkcionisala... To nas je cinilo jos srecnijim. Sve njene drugarice i moji drugovi su sa svojim partnerima bar mastali o nekom zajednickom zivotu,nas dvoje nismo. Nekako nam je to bilo daleko iako imamo 22 i 25 god,a i ja sam uvek bio u fazonu mesec za mesec,ne planiram dalje od sledecih mesec dana,kao daj da to prodje pa cemo onda videti sta dalje,bas se nismo opterecivali time...
Jednog dana posle svadje,ona mi rece kako to vise nije to,kako ona zadnjih mesec dana razmislja sta i kako,naravno nije joj palo na pamet samnom da razgovara,izdeklamuje mi listu razloga sta joj je smetalo,koji su smesni,kao ja je ne volim,varam je, gledam druge devojke,sve u svemu ne postujem je a sto je najgore sve to je van pameti i na kraju mi kaze,ja nas ne vidim u braku! Bolje da raskinemo sad nego posle 5 god! Sta sam ja mogao da kazem,kad znam da su to reci neke njene drugarice,jer ona nikad nije razmisljala o tome. Ja sam samo rekao,ne vidim ni ja sebe sa tobom u braku,ali ne sa tobom nego ni sa jednom drugom,jer nisam u tom fazonu ali se ne opterecujem time i ne raskidam vezu!
Super lepa veza se raspala zbog gluposti pa vi i dalje razmisljajte previse unapred i opterecujte se glupostima kad im vreme nije...
Ok.slazem se sa tobom i ja zivim tako mesec za mesecom,ali nekako i je strah uvek prisutan
A sto se tice tvog slucaja mozda ti je sve uvek bil pred nosom,mozda je to stvrano njeno misljenje,ali necu napapet da ti pricam kad ne znam kako i sta je tu sve bilo.....Poz
 
Kathrin:
Srdj@n:
Nije covek nikad pametan... Ja sam bio skoro 3 god sa devojkom,do pre mesec dana... Cela ta prica kako smo se upoznali i kako se cela nasa veza odvijala je skroz slatka... Super smo se slagali,mnogo voleli...
Sve veze okolo su se raspadale nasa je opstajala i uvek lepo funkcionisala... To nas je cinilo jos srecnijim. Sve njene drugarice i moji drugovi su sa svojim partnerima bar mastali o nekom zajednickom zivotu,nas dvoje nismo. Nekako nam je to bilo daleko iako imamo 22 i 25 god,a i ja sam uvek bio u fazonu mesec za mesec,ne planiram dalje od sledecih mesec dana,kao daj da to prodje pa cemo onda videti sta dalje,bas se nismo opterecivali time...
Jednog dana posle svadje,ona mi rece kako to vise nije to,kako ona zadnjih mesec dana razmislja sta i kako,naravno nije joj palo na pamet samnom da razgovara,izdeklamuje mi listu razloga sta joj je smetalo,koji su smesni,kao ja je ne volim,varam je, gledam druge devojke,sve u svemu ne postujem je a sto je najgore sve to je van pameti i na kraju mi kaze,ja nas ne vidim u braku! Bolje da raskinemo sad nego posle 5 god! Sta sam ja mogao da kazem,kad znam da su to reci neke njene drugarice,jer ona nikad nije razmisljala o tome. Ja sam samo rekao,ne vidim ni ja sebe sa tobom u braku,ali ne sa tobom nego ni sa jednom drugom,jer nisam u tom fazonu ali se ne opterecujem time i ne raskidam vezu!
Super lepa veza se raspala zbog gluposti pa vi i dalje razmisljajte previse unapred i opterecujte se glupostima kad im vreme nije...
Ok.slazem se sa tobom i ja zivim tako mesec za mesecom,ali nekako i je strah uvek prisutan
A sto se tice tvog slucaja mozda ti je sve uvek bil pred nosom,mozda je to stvrano njeno misljenje,ali necu napapet da ti pricam kad ne znam kako i sta je tu sve bilo.....Poz

Ma ona je bas komplikovana. Ali sama je rekla da se to razvilo u poslednjih mesec dana ... Jos je ona ta koja je uvek naglasavala koliko smo dugo zajedno,eto kako opstajemo i lepo se slazemo ...
Najgore je kad covek ni ne sluti,nisam ja klinac da ne mogu da osetim kad nesto ne valja,rastali smo se poslednji put u najvecoj ljubavi,planovi za Urban,more... sve normalno... mali sukob i pljus!
Tri dana mi je trebalo da dodjem sebi,da shvatim sta se dogodilo i sta mi je rekla.
Nisam ni sanjao da tako nesto moze da se desi,znam kakve trule veze opstaju,sa kakvim problemima,nasa je bila banja.
Istina ona je u velikim problemima sa faxom i kod kuce a dozivela je i porodicnu tragediju pa je psihicki skroz otisla u aut! Tako da je verovatno i to uticalo a sukob je bio samo inicijalna kapisla, jer valjda sve ovo ostalo sto je nervira ne moze da promeni a jedino decka moze pa kao ajde bar njega, mozda bude bolje! To je otprilike i rekla, ne moze i zbog mene da se nervira,bez obzira sto sam joj ja bio najmanji problem i najsvetlija tacka ali tako joj doslo i ja sam to prihvatio!
Svaka skola se placa,nazalost ovo je bilo bolno iskustvo za mene,ali korisno...
 
Srdj@n:
Kathrin:
Srdj@n:
Nije covek nikad pametan... Ja sam bio skoro 3 god sa devojkom,do pre mesec dana... Cela ta prica kako smo se upoznali i kako se cela nasa veza odvijala je skroz slatka... Super smo se slagali,mnogo voleli...
Sve veze okolo su se raspadale nasa je opstajala i uvek lepo funkcionisala... To nas je cinilo jos srecnijim. Sve njene drugarice i moji drugovi su sa svojim partnerima bar mastali o nekom zajednickom zivotu,nas dvoje nismo. Nekako nam je to bilo daleko iako imamo 22 i 25 god,a i ja sam uvek bio u fazonu mesec za mesec,ne planiram dalje od sledecih mesec dana,kao daj da to prodje pa cemo onda videti sta dalje,bas se nismo opterecivali time...
Jednog dana posle svadje,ona mi rece kako to vise nije to,kako ona zadnjih mesec dana razmislja sta i kako,naravno nije joj palo na pamet samnom da razgovara,izdeklamuje mi listu razloga sta joj je smetalo,koji su smesni,kao ja je ne volim,varam je, gledam druge devojke,sve u svemu ne postujem je a sto je najgore sve to je van pameti i na kraju mi kaze,ja nas ne vidim u braku! Bolje da raskinemo sad nego posle 5 god! Sta sam ja mogao da kazem,kad znam da su to reci neke njene drugarice,jer ona nikad nije razmisljala o tome. Ja sam samo rekao,ne vidim ni ja sebe sa tobom u braku,ali ne sa tobom nego ni sa jednom drugom,jer nisam u tom fazonu ali se ne opterecujem time i ne raskidam vezu!
Super lepa veza se raspala zbog gluposti pa vi i dalje razmisljajte previse unapred i opterecujte se glupostima kad im vreme nije...
Ok.slazem se sa tobom i ja zivim tako mesec za mesecom,ali nekako i je strah uvek prisutan
A sto se tice tvog slucaja mozda ti je sve uvek bil pred nosom,mozda je to stvrano njeno misljenje,ali necu napapet da ti pricam kad ne znam kako i sta je tu sve bilo.....Poz

Ma ona je bas komplikovana. Ali sama je rekla da se to razvilo u poslednjih mesec dana ... Jos je ona ta koja je uvek naglasavala koliko smo dugo zajedno,eto kako opstajemo i lepo se slazemo ...
Najgore je kad covek ni ne sluti,nisam ja klinac da ne mogu da osetim kad nesto ne valja,rastali smo se poslednji put u najvecoj ljubavi,planovi za Urban,more... sve normalno... mali sukob i pljus!
Tri dana mi je trebalo da dodjem sebi,da shvatim sta se dogodilo i sta mi je rekla.
Nisam ni sanjao da tako nesto moze da se desi,znam kakve trule veze opstaju,sa kakvim problemima,nasa je bila banja.
Istina ona je u velikim problemima sa faxom i kod kuce a dozivela je i porodicnu tragediju pa je psihicki skroz otisla u aut! Tako da je verovatno i to uticalo a sukob je bio samo inicijalna kapisla, jer valjda sve ovo ostalo sto je nervira ne moze da promeni a jedino decka moze pa kao ajde bar njega, mozda bude bolje! To je otprilike i rekla, ne moze i zbog mene da se nervira,bez obzira sto sam joj ja bio najmanji problem i najsvetlija tacka ali tako joj doslo i ja sam to prihvatio!
Svaka skola se placa,nazalost ovo je bilo bolno iskustvo za mene,ali korisno...
Zao mi je sto to cujem....life is a bitch
 
Srdj@n:
Super lepa veza se raspala zbog gluposti pa vi i dalje razmisljajte previse unapred i opterecujte se glupostima kad im vreme nije...

MA IMA TU ISTINE...mozda se sutra tresne saksija sa nekog prozora, i nema te...zivot je sve prolazniji, a mi nikako da skontamo da treba da zivimo za trenutak koji je sada, ma kakav je...e vala ti ne bio u kozi(shto se tiche katapulta iz koga si lansiran :cry: )
 
S. a propo tvoje price...
ja nju kapiram,a kapiram i tebe...
ne tako davno,ali opet davno(hvala Bogu) i ja sam bila u haosu kao i ona i gurnula sam decka od sebe i nije mi zao(iskreno pricam)...
doduse mi smo bili godinu dana zajedno,ali mene je sve gusilo,zelela sam samocu,njemu sam zamerila da je nezreo(sto i jeste) i raskinula...
i mislim da je bolje da sam tako uradila nego da dospemo u neprekidno kolo svadja i negativne energije...
ovako...svako zivi svoj zivot,ostali smo u dobrim odnosima,a ja sam ponovo puna snage,naravno,nema garancije o sreci,ali puna sam snage i nekog nazovi prkosa da se borim(ako sam "razumljiva")...

veza u kojoj sam?hmmm... ne znam,mislim da sam dovoljno rekla o njoj... samo znam da on nije the one i nemam one cuvene leptirice...ali ne skidam osmeh sa lica a to je po meni super... pa dok se smejem,dobro je...kad prestanem... zna se...
 
wet look:
S. a propo tvoje price...
ja nju kapiram,a kapiram i tebe...
ne tako davno,ali opet davno(hvala Bogu) i ja sam bila u haosu kao i ona i gurnula sam decka od sebe i nije mi zao(iskreno pricam)...
doduse mi smo bili godinu dana zajedno,ali mene je sve gusilo,zelela sam samocu,njemu sam zamerila da je nezreo(sto i jeste) i raskinula...
i mislim da je bolje da sam tako uradila nego da dospemo u neprekidno kolo svadja i negativne energije...
ovako...svako zivi svoj zivot,ostali smo u dobrim odnosima,a ja sam ponovo puna snage,naravno,nema garancije o sreci,ali puna sam snage i nekog nazovi prkosa da se borim(ako sam "razumljiva")...

veza u kojoj sam?hmmm... ne znam,mislim da sam dovoljno rekla o njoj... samo znam da on nije the one i nemam one cuvene leptirice...ali ne skidam osmeh sa lica a to je po meni super... pa dok se smejem,dobro je...kad prestanem... zna se...

Pa i ja sad ne skidam osmeh sa lica i to samo mesec dana posle jednog takvog soka.Prvih deset dana sam bio covek kamenog lica,nisam se smejao,nisam pricao. Onda sam rascistio neke stvari sam sa sobom i preporodio se.Neke drugarice ne mogu da veruju kako sam se za jedan dan tako okrenuo. Jednostavno meni je savest cista,znam da nema istine u tome sto ona prica,znam da sam posle njenog "saopstenja" sve pokusao da tu vezu rehabilitujem,ona me je glat iskulirala... Kao suvise me voli da bi mogla da komunicira samnom :?
Ali nije to sreca,nije osmeh merilo srece...
A kapiram da je ona bila u istom fazonu kao ti,tj tako je i rekla,jednostavno sam pukla,pod uticajem raznih problema a i toga sto je ona pamtila samo ruzne stvari (ona ih je tako konstruisala i dozivljavala) Navlacila je mesecima,godinama bes na mene i naravno da je pukla i da joj to nije to...
Kad stalno tripujes da si sa nekim ko te ne voli,ko flertuje pred tobom sa drugim ribama,pravi kombinacije na poslu,posle posla i to pred svima a uz to si strasno ponosan da bi tako nesto podneo (sto inace ne postoji) a uz to si tvrdoglav i neces da prihvatis da to nije tako,tu jednostavno nema srece...
 

Back
Top