Sta ucini Crna Goro

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakav divan klip , sad mi je lepo poceo dan , Milo Care !!!:super::super:
nego odlicno ovo zavijanje , pardon pesma za sve luzere sto kukaju za krepalom SCG , mogu da je i nazovu -luzerska himna :ok:
 
Poslednja izmena:
Kazite mi o cemu se radi u uvodnom spotu,znam da postoji takva pesma,ali ne znam sta govori onaj majmun?

Ма све је снимљено због једне реченице на крају која гласи:

Добро јутроооооооо ЦРНА ГОРО........
Добар даааааааннннннн ЕВРОПООООООО.......
Лаку ноооооћћћћћ СЦГ.........

глупандери Милови...
 
Sta se ovde vise zamera Crnoj Gori, sto je izasla iz YU ili sto ima dobre odnose sa svima u okolini?

Pa budimo realni, zar te dve stvari nisu bas ono sta i Srbi zele? :mrgreen:

Mislim, zasto íh pljuvati jer su napustili YU zajednicu, koja se i sama JOS vise pljuje jer je ...kako ono bese....antisrpska i srbozderska????

:kafa:
 
Nije zajednička. Milovi Crnogorci ne priznaju pravo konstitutivnosti Srbima Crnogorcima. Srbi Crnogorci nemaju ni približna prava kao oni Milovi, pa čak ni kao prave nacionalne manjine (šiptari, hrvati...). Oni su čak i ispod njih.
Još uvek nisu postali kao na Kosovu divljač za odstrel, uvek van lovostaja, ali i to se može lako promeniti. Volja i želja kod dobrog dela Milovih postoji.
 
Nije zajednička. Milovi Crnogorci ne priznaju pravo konstitutivnosti Srbima Crnogorcima. Srbi Crnogorci nemaju ni približna prava kao oni Milovi, pa čak ni kao prave nacionalne manjine (šiptari, hrvati...). Oni su čak i ispod njih.
Još uvek nisu postali kao na Kosovu divljač za odstrel, uvek van lovostaja, ali i to se može lako promeniti. Volja i želja kod dobrog dela Milovih postoji.

Koliko sam ja upucen status manjine im je nudjen.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top