tip muskarca

SHIFTER

Početnik
Poruka
2
zanima me misljenje nekih devojaka o tome kakav tip licnosti muskarca vole.Neka napisu,da li je to momak koji zraci snagom,ili zgodan ili miran-povucen momak,ili sirovina neka.Kako treba da se ophodi prema njima i da li treba da ga se pribojavaju malo?Kako da se uopste ophodi..
 
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.E, ako muskarac u krevetu nije to sto one zele onda se kao malo pozabave njegovom licnoscu pa ako ima neke kvalitete u tom smislu, ostanu uz njega malo, zatim nadju ljubavnika a ovog sutnu.Posteno. 8)
 
snoshaj efendija:
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.E, ako muskarac u krevetu nije to sto one zele onda se kao malo pozabave njegovom licnoscu pa ako ima neke kvalitete u tom smislu, ostanu uz njega malo, zatim nadju ljubavnika a ovog sutnu.Posteno. 8)


Opalac... pretpostavljam da tebi nisu potrebni nikakvi kvaliteti.
He he, uvek se nadje neka blesava lujka koja razlikuje baby oil od sivih stanica...
 
snoshaj efendija:
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.E, ako muskarac u krevetu nije to sto one zele onda se kao malo pozabave njegovom licnoscu pa ako ima neke kvalitete u tom smislu, ostanu uz njega malo, zatim nadju ljubavnika a ovog sutnu.Posteno. 8)

Dobar **** nije garant da ce njegov vlasnik biti dobar u krevetu. Tip licnosti utice na ponasanje muskarca :arrow: i u krevetu izmedju ostalog.
 
lady me:
snoshaj efendija:
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.E, ako muskarac u krevetu nije to sto one zele onda se kao malo pozabave njegovom licnoscu pa ako ima neke kvalitete u tom smislu, ostanu uz njega malo, zatim nadju ljubavnika a ovog sutnu.Posteno. 8)

Dobar **** nije garant da ce njegov vlasnik biti dobar u krevetu. Tip licnosti utice na ponasanje muskarca :arrow: i u krevetu izmedju ostalog.


potpuno se slazem :wink: :wink: :wink:

elem..."tip"...
zreo,detinjast,pozitivac,normalan,ambiciozan i uspesan,drustven,da uziva u knjizevnosti,pozoristu,muzici i filmu i umetnosti kao umetnosti,"co'ek od stila",da se lepo smeje i ima nezne ruke... etc. etc. :lol: :lol: :lol:

p.s.i da lepo izgleda a ne ono "dobar u krevetu" se uopste ne bih zalila :wink: :wink: :wink:
 
mishica:
snoshaj efendija:
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.E, ako muskarac u krevetu nije to sto one zele onda se kao malo pozabave njegovom licnoscu pa ako ima neke kvalitete u tom smislu, ostanu uz njega malo, zatim nadju ljubavnika a ovog sutnu.Posteno. 8)


Opalac... pretpostavljam da tebi nisu potrebni nikakvi kvaliteti.
He he, uvek se nadje neka blesava lujka koja razlikuje baby oil od sivih stanica...

Promasila si. Teenage forum je tamo negde...
A tvoja zelja da me isprovociras ce ostati u domenu lose shale. 8)
 
lady me:
snoshaj efendija:
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.E, ako muskarac u krevetu nije to sto one zele onda se kao malo pozabave njegovom licnoscu pa ako ima neke kvalitete u tom smislu, ostanu uz njega malo, zatim nadju ljubavnika a ovog sutnu.Posteno. 8)

Dobar **** nije garant da ce njegov vlasnik biti dobar u krevetu. Tip licnosti utice na ponasanje muskarca :arrow: i u krevetu izmedju ostalog.

Nema tu sad, sta bi bilo kad bi bilo. Izlistaj neke topice na ovom forumu gde se zenski deo populacije beskompromisno izjasnio da 'BEZ DOBROG SEXA NEMA USPESNE VEZE'.
Pa zatim nadji topic u kome se listom izjasnjavaju da je za dobar sex bitan veliki ****.

Pozdrav. 8)
 
snoshaj efendija:
Nema tu sad, sta bi bilo kad bi bilo. Izlistaj neke topice na ovom forumu gde se zenski deo populacije beskompromisno izjasnio da 'BEZ DOBROG SEXA NEMA USPESNE VEZE'. :arrow: slazem se
Pa zatim nadji topic u kome se listom izjasnjavaju da je za dobar sex bitan veliki ****.

Pozdrav. 8)

Nadam se da se tvoje iskustvo sa zenama ne bazira samo na onome sto su devojcice pisale na forumu 8) :wink:
 
snoshaj efendija:
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.E, ako muskarac u krevetu nije to sto one zele onda se kao malo pozabave njegovom licnoscu pa ako ima neke kvalitete u tom smislu, ostanu uz njega malo, zatim nadju ljubavnika a ovog sutnu.Posteno. 8)

Kratko i jasno...REALNO
 
snoshaj efendija:
Nema tu sad, sta bi bilo kad bi bilo. Izlistaj neke topice na ovom forumu gde se zenski deo populacije beskompromisno izjasnio da 'BEZ DOBROG SEXA NEMA USPESNE VEZE'.
Pa zatim nadji topic u kome se listom izjasnjavaju da je za dobar sex bitan veliki ****.

Pozdrav. 8)

A sta mislis ima li tu i tehnika malo znacaja?Dzaba mu ako ima cim a ne zna kako :lol: :lol: :lol: ?
 
Pa to zendeli...o tome ja pricam....Kad bi bilo tako kao sto efendija prica, muskarci nam ne bi bili ni potrebni. Odes lepo u shop, izaberes duzinu i debljinu i vozi misko. Sta ce ti muskarac kad imas i veci i lepsi primerak. On bi sa svojom skromnom alatkom (skromnom spram vibratora koji smo izabrale) samo smetao :lol:
 
kako praktican odgovor.
:D

a za ok snosaj dovoljno je 6 cm.tu su neki nervi. zato devojke zele da ih "bockas".nekad .a neke zene(koliko ih je?) vole duzi od toga jer stimulise matericu(neznam da li je bas to, ali tako nesto).e taj mora biti dosta duzi.

inace visi muskarci imaju duzi penis.ali manji penis u erakciji se vise izduzuju.

fora sa medicinskog faxa: pita profesor anatomije
studentkinju:"kolika je

prosecna duzina penisa?"
ona:"pa izmedju 18 i

20".a profa odgovara:"

koleginice, ala ste vi imali srece
 
snoshaj efendija:
mishica:
snoshaj efendija:
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.

A tvoja zelja da me isprovociras ce ostati u domenu lose shale. 8)


Uuuuuuu... ma to je bila samo losa sala, ne bih ja nikada provocirala nekog sa samo jednom dobrom karakteristikom. :lol:
Evo me, priznajem... imam uzasan smisamo za humor! :D

Osim toga, zendeli i Lady me su ti same... treba tu jos ponesto...
 
snoshaj efendija:
Tip licnosti?U zabludi si.One o tome i ne razmisljaju
ako je dobar ****.E, ako muskarac u krevetu nije to sto one zele onda se kao malo pozabave njegovom licnoscu pa ako ima neke kvalitete u tom smislu, ostanu uz njega malo, zatim nadju ljubavnika a ovog sutnu.Posteno. 8)

Ne progovara često u poslednje vreme ali kad reši, brate, svaka mu je zlatna :wink:
 

Back
Top