Srpski parlament ne razmatra genocid sproveden nad cjelim narodom.

Jedini genocid na podrucju bivse YU nad jednim cjelim narodom izvrsen je protjerivanjem
krajiskih Srba sa njihovog istorijskog zivotnog prostora, te unistenjem njihove cjelokupne
imovine, od strane hrvatske nacisticke drzave.

Da li ce parlament Srbije ikada razmatrati ovaj genocid ?

Нису им још јавили ни из америчке а ни из британске амбасаде - а када ће, не знамо...:cool:... а ћуте и Ватикан и швапска амбасада, Цобела повукли... не знамо...
 
Нису им још јавили ни из америчке а ни из британске амбасаде - а када ће, не знамо...:cool:... а ћуте и Ватикан и швапска амбасада, Цобела повукли... не знамо...

Mozda ih ne mogu pronaci onako brzo, kao kad im naredise da priznaju
hrvaCku.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Plashim se da ova antisrpska vlast u Beogradu nece skoro usvojiti rezoluciju o genocidu nad Srpskim narodom-realnije je da tadic kaze da su Krajishnici izvrshili genocid nad hrvatima~chak shta vishe neshto slichno je chini mi se i odvalio prilikom svojih izvinjavanja.Ludilo nema kraja...

Na ivici zdravog razuma, po kojoj nas vode kroz zivot sve je moguce !
Dobro si ovo primjetio, malo im fali da nas obale na drugu stranu.
 
Jedini genocid na podrucju bivse YU nad jednim cjelim narodom izvrsen je protjerivanjem
krajiskih Srba sa njihovog istorijskog zivotnog prostora, te unistenjem njihove cjelokupne
imovine, od strane hrvatske nacisticke drzave.

Da li ce parlament Srbije ikada razmatrati ovaj genocid ?
У догледно време, не верујем.

Јер:
-За последњих, пре свега, двадесетак година, до данас, немамо ниједну странку која би заступала истинске српске интересе.

-То је тесно повезано са суштинским очувањем комунизма на овом простору.

-Од Милошевића, који је, уосталом, и пројектовао читаву тзв. "опозицију", до дан данас, на власти су, и смењивали су се, заправо само ти, комунско-удбашки ђаци.

А и у данашњој тзв. опозицији су исти, јер влада исти механизам и принцип.

Сви скупа, они, који немају довољно праве националне свести.
 
У догледно време, не верујем.

Јер:
-За последњих, пре свега, двадесетак година, до данас, немамо ниједну странку која би заступала истинске српске интересе.

-То је тесно повезано са суштинским очувањем комунизма на овом простору.

-Од Милошевића, који је, уосталом, и пројектовао читаву тзв. "опозицију", до дан данас, на власти су, и смењивали су се, заправо само ти, комунско-удбашки ђаци.
А и у данашњој тзв. опозицији су исти, јер влада исти механизам и принцип.

Сви скупа, они, који немају довољно праве националне свести.

thumbtadicsajkaca.jpg
 
У догледно време, не верујем.

Јер:
-За последњих, пре свега, двадесетак година, до данас, немамо ниједну странку која би заступала истинске српске интересе.

-То је тесно повезано са суштинским очувањем комунизма на овом простору.

-Од Милошевића, који је, уосталом, и пројектовао читаву тзв. "опозицију", до дан данас, на власти су, и смењивали су се, заправо само ти, комунско-удбашки ђаци.

А и у данашњој тзв. опозицији су исти, јер влада исти механизам и принцип.

Сви скупа, они, који немају довољно праве националне свести.
Interesantno............s obzirom da su "svi isti",i nemaju nacionalnu svest,zacudjujuce je kako se ti ovde do besvesti zalazes i branis Botin tabor.............a ne propustis ni jednu priliku da opljunes njegove protivnike...............ili bice da ipak nisu isti
 
U tom cak ni srpska opozicija nije jedinstvena, pardon,o tom kod nje ni ne postoji svjest.
I sta sad ..??
И, који већ пут:

Код које опозиције?

Кад овде, од самог почетка обнове тзв. "парламентаризма", (1990), до данас, и власт и тзв."опозиција", јесу комплетно из истог, комунско-удбашког шињела створени.

И без су праве српске националне свести.
 
И, који већ пут:

Код које опозиције?

Кад овде, од самог почетка обнове тзв. "парламентаризма", (1990), до данас, и власт и тзв."опозиција", јесу комплетно из истог, комунско-удбашког шињела створени.

И без су праве српске националне свести.


U pravu si, a i mi za cije babe zdravlje mudroserimo po ovom forumu ?
 
U pravu si, a i mi za cije babe zdravlje mudroserimo po ovom forumu ?
И ја се то стално питам. ;)

Не знам, ваљда је у природи људској, да се ипак нада нечем бољем... :think:

Да ће се негде, некад, ипак наћи неко, коме ће барем трачак те свести да се пробуди, и да ће, барем покушати да уради нешто за наше опште добро.

Дотле, остаје, оно мало, на нама појединцима, да урадимо и радимо шта је у нашој моћи.

Било у реалном животу, било, бар малко, овде на форуму...

Ја мислим да је, заправо, од мене доста, што сам написала и објавила неколико књига, што васпитавам своју децу, и породицу у српском - патриотском духу, и што се сваки дан трудим да, на разне начине, допринесем, и Србији, и својој ужој средини, и себи лично.
 
Jedini genocid na podrucju bivse YU nad jednim cjelim narodom izvrsen je protjerivanjem
krajiskih Srba sa njihovog istorijskog zivotnog prostora, te unistenjem njihove cjelokupne
imovine, od strane hrvatske nacisticke drzave.

Da li ce parlament Srbije ikada razmatrati ovaj genocid ?

Kratko i jasno - ne,
zato sto se parlament Srbije najmanje bavi zlocinima ucinjenim nad sopstvenim narodom.
 

Back
Top