Čiki,čiko.....

Poslednji_Boem

Zainteresovan član
Poruka
494
U mala bash nam je bilo extra...kolko imas god da ponovimo nekad? 20? 25?
Kakvih 20 ja imam 13.
U j b t ne gine mi zatvor :neutral:
....
Naime sve je vise "riba" Koje izgledaju kao da im je 25 a ni 15 nemaju.....
Sta da radim kad ocu neku da hebem? Da joj trazim licnu ? :rumenko::mrgreen:
Kako u ovakvom vremenu ne postati pedofil? :think:
 
je ne kontam kako ne provalite
ja te nafrakane zamaskirane uvek provalim
a drugo...kad otvori usta ...kad cujes razmisljanje, stavove, ideje bla bla...itekako ti bude jasno...
daj pa ja te provalim za minut cim ih vidim i cim im cujem glasic i neku mudrost :lol:
 
Pa pitaj je prvo kako se zove, koju muziku slusha
koja joj je omiljena boja, odvedi u bioskop
pitaj u koju shkolu ide
pa tek onda ebi
i nemash problema

ma jok iju pipi ne pratis trendove
prvo poebes e kad skontas sta si poebo dodjes na forum da okajes grehe...olaksas dusu...jer ako otvoris temu u kojoj se satro sekiras za danasnju omladinu to ce sve sto si possro da ocisti
 
je ne kontam kako ne provalite
ja te nafrakane zamaskirane uvek provalim
a drugo...kad otvori usta ...kad cujes razmisljanje, stavove, ideje bla bla...itekako ti bude jasno...
daj pa ja te provalim za minut cim ih vidim i cim im cujem glasic i neku mudrost :lol:

Da, da..a posebno ono "kreveljanje" za svaku sitnicu...:lol: smeju se dok se gledaju a kamoli kad nesto duhovito kazu...:zcepanje:
 
nista se to ne uci
florinje se provali
nego kad razmisljate kurrcem normalno da necete provaliti

ebi decu samo nemoj da ocekujes odusevljenje publike i da ti skandiramo sa tribina
ti je jjebes, ti snosis posledice...tvoja dela govore o tebi

Npr,leto ,zurka,sve likovi preko 20 i par cura od 16,17(lupam)...Msm jel ovde neko praktikuje dok je na zurci u poletu ,u ekstazi da pita ribu . EJ kako se zoves,gde zivis,kolko imas godina ono vono...ma platis joj pice i u krevet ,,,,,a za ta dela koja govore o meni i posledice,,,,nisam nikad ebo dete al vidim vise se one ebu nego vi sto imate preko 20,30..... posledice ce da snosi ona kad je neko drugi,cetvrti peti negde nategne da joj ne padne napamet da pomisli na seks vise .....mada,para vrti gde burgija nece..da prostite za jedno 10 god iz pelena pravo na kitu...
 
Npr,leto ,zurka,sve likovi preko 20 i par cura od 16,17(lupam)...Msm jel ovde neko praktikuje dok je na zurci u poletu ,u ekstazi da pita ribu . EJ kako se zoves,gde zivis,kolko imas godina ono vono...ma platis joj pice i u krevet ,,,,,a za ta dela koja govore o meni i posledice,,,,nisam nikad ebo dete al vidim vise se one ebu nego vi sto imate preko 20,30..... posledice ce da snosi ona kad je neko drugi,cetvrti peti negde nategne da joj ne padne napamet da pomisli na seks vise .....mada,para vrti gde burgija nece..da prostite za jedno 10 god iz pelena pravo na kitu...

:lol::lol::lol:
 

Back
Top