E,sad smo upisali srednju...

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
Kao shto svi dobro znamo,bila je tema "Shte ste upisali?"(ili bar tako neshto... :) )...mene sada zanima posto je proshao 27.,da li vam se svidja raspored u razredu,iz chega vam je nova razredna i koje ste odeljenje...
Ja sam bila juche do gimnazije(dochekala me je chistachica i ljudi koji su OPET krechili shkolu,u narandzasto...),i ja sam I2,od 33 uchenika,znam samo 2 druga i razredna mi je iz fizichkog...ok mi je raspored uchenika,ali ne svidja mi se shto je iz fizichkog jer ja ne volimmmmmmmmm fizichkoooo.To mi je najgori predmet!!!!...jaoj...ali,nadam se da ce mi biti lepo...Shta bi sa vama?
 
srećica:
Kao shto svi dobro znamo,bila je tema "Shte ste upisali?"(ili bar tako neshto... :) )...mene sada zanima posto je proshao 27.,da li vam se svidja raspored u razredu,iz chega vam je nova razredna i koje ste odeljenje...
Ja sam bila juche do gimnazije(dochekala me je chistachica i ljudi koji su OPET krechili shkolu,u narandzasto...),i ja sam I2,od 33 uchenika,znam samo 2 druga i razredna mi je iz fizichkog...ok mi je raspored uchenika,ali ne svidja mi se shto je iz fizichkog jer ja ne volimmmmmmmmm fizichkoooo.To mi je najgori predmet!!!!...jaoj...ali,nadam se da ce mi biti lepo...Shta bi sa vama?
Tema se zvala..."I...sta ste upisali", moja kreacija!!! :oops:
A ipak nam krece skolicu!!! :shock:
Majku im...Dali smo im svako po 500 kinti za to krecenje, mislio sam da od toga nece ni biti nista :P
A kako ti se zove razredni???
 
Grrr nikad neću oprostiti što su ofarbali moju gimnaziju u narandžasto! (dobro,bivšu,da ne bude zabune) A razredna ti je verovatno Vlatka :lol: sa čuvenom pištaljkom..nisi se baš usrećila.....Uzgred,da li neko zna da li su tačne glasine da je Mirko otišao i iz Pančeva i iz škole? :(
 
srebro:
Grrr nikad neću oprostiti što su ofarbali moju gimnaziju u narandžasto! (dobro,bivšu,da ne bude zabune) A razredna ti je verovatno Vlatka :lol: sa čuvenom pištaljkom..nisi se baš usrećila.....Uzgred,da li neko zna da li su tačne glasine da je Mirko otišao i iz Pančeva i iz škole? :(
Koji bre Mirko??? :?
Aj pojasni pliz!!! :wink:
 
Кулиража:
Hehe, skola u narandzasto.
U ovoj srednjoj gde ja idem po prvi put od kako je napravljena je ociscenja ventilacija u sali za fizicko (Can you believe it?).
No do toga ne bi doslo da nije bilo masovnih zalbi kod druga direktora prosle godine.
Trebalo bi da vidis tu nasu pancevacku gimn. show zivi!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kao da je neko posadio ogromnu pomorandzu u sred grada!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kich!!!!!! :roll:

@srebro ti si 84. godishte???
 
Sorry,Shinoda,shto sam zaboravila "I..."...
Jaoj,ne pitaj me...!!!Razredna mi je Dzulija Roberts.A ja fizichko ne podnosim!!!!!!!!!!To mi je najgori predmet u celoj shkoli!!!
A da,opet nam je shkola u nandzarasto...bash je fuj tako!!!
pravo da ti kazhem mene sve prati iz proshlosti...
U osnovnoj mi je razredna bila iz fizichkog,i sad mi je...osnovna mi je obojena u rozo,a srednja u nandzarasto...divno,shta ce josh da me snadje?!
mada zadovoljna sam... :wink:
 
ja jos nisam isla da proverim sa kim sam u odeljenju, nisam sigurna ni da je istaknuto, al dobro. upisala sam prvu prirodni, ja i jos dvaes petoro ljudi iz moje skole...to mi se uopste ne svidja, ali dobro sad. pokusala sam nesto da sredim, ali nisam sigurna da je to bas uspelo...ne zelim da idem sa pola moje skole u razred...
al sta bude bice...
 
ja jos nisam isla da proverim sa kim sam u odeljenju, nisam sigurna ni da je istaknuto, al dobro. upisala sam prvu prirodni, ja i jos dvaes petoro ljudi iz moje skole...to mi se uopste ne svidja, ali dobro sad. pokusala sam nesto da sredim, ali nisam sigurna da je to bas uspelo...ne zelim da idem sa pola moje skole u razred...
al sta bude bice...
 
sta se zalish...meni za 4-u treba 3500 din......a moja gimnazija je ofarbana u zuto i ima resetke na prozorima....ko da su preneli ludaru odnekud...o da a na zidu je naslikana glava naseh dragog Laze Kostica...sve onako rascupan sa brkovima.......vrlo prijatno okruzenje...ali drzim se ...JOS MALO I IZLAZIM......
 
Sasha85:
Neka ostane ova tema...

Sto se tice upisa... U mojoj (bivskoj :cry: ) skoli je upis bio 1000 dinara... Prosle godine je bio 600...

Preterali su...

U svim skolama po 500... Cak je u Ekonomskoj bilo besplatno... :?

Prosle godine, dakle, kad sam se ja upisivala u prvi razred (eh... kad se samo setim... onako sva zbunjena... :shock: :D ), upis je bio 1500... ali kasnije je pocelo da reaguje Ministarstvo, pa opstinari... i onda su nam vratili... nakon sto su uzeli pare za osiguranje, biblioteku, i ko zna koliko jos kakvih cuda... Dobili smo valjda 1200 i nesto... :?
Elem... kad smo isli po svedocanstva, razredna je rekla da ne kosta nista... i vala ne nosim ni dinara za upis. Danas sam nesto pricala sa ekonomistima, kazu da je valjda 600 kod njih.
 
Ernesto_Che:
ja jos nisam isla da proverim sa kim sam u odeljenju, nisam sigurna ni da je istaknuto, al dobro. upisala sam prvu prirodni, ja i jos dvaes petoro ljudi iz moje skole...to mi se uopste ne svidja, ali dobro sad. pokusala sam nesto da sredim, ali nisam sigurna da je to bas uspelo...ne zelim da idem sa pola moje skole u razred...
al sta bude bice...

Znam o cemu govoris. Ja sam bas da upadnem sama u odeljenje, mislim, od ovih iz osnovne, ali upala sam sa njih 7 :shock: Fuuuj... dve iz mog odeljenja... ocaj zivi, jedna ce valjda sad da padne, ustvari, vec je pala ili polozila... u svakom slucaju, rekla mi je da ako polozi prebacuje se, ako padne... pa, padne... tako da mi je dobro u svakom slucaju :P bas sam zla... ccc... a ova druga iz mog odeljenja... To je nesto nemoguce, izrod... bila sam sigurna da necemo ici zajedno, jer nam nije isti ni prvi ni drugi jezik (-> ja: engleski, francuski; ona: nemacki, engleski), a kad sam se vratila s mora drugog septembra i mama mi saopstila tu vest htela sam da se ubijem... I jos je ona prosirila vest da se seli u NS i ako cemo iskreno bas sam se radovala, ali ispade da se u NS-u ni u jednoj gimnaziji ne uci nemacki kao prvi jezik tako da... ostade ona sa mnom jos 3 godine... :roll:. Zalim samu sebe.
 
srebro:
Grrr nikad neću oprostiti što su ofarbali moju gimnaziju u narandžasto! (dobro,bivšu,da ne bude zabune) A razredna ti je verovatno Vlatka :lol: sa čuvenom pištaljkom..nisi se baš usrećila.....Uzgred,da li neko zna da li su tačne glasine da je Mirko otišao i iz Pančeva i iz škole? :(

Moja gimnazija je oduvek bila puna grafita, dok je nisu sredinom druge godine ofarbali u SIVO! :evil: :evil: :evil: Sad izgleda k'o CZ!!! :twisted: Srecom, ponovo su poceli da nicu grafiti.... :)

A upis nam je ove godine bio 1000 din.Odrali su nas
 
wild_child:
sta se zalish...meni za 4-u treba 3500 din......a moja gimnazija je ofarbana u zuto i ima resetke na prozorima....ko da su preneli ludaru odnekud...o da a na zidu je naslikana glava naseh dragog Laze Kostica...sve onako rascupan sa brkovima.......vrlo prijatno okruzenje...ali drzim se ...JOS MALO I IZLAZIM......
e ja tu upravo usla !!! i onda 4 godine . Najbolje je drustvo u Lazinoj.
 
LuDa_MaLa:
wild_child:
sta se zalish...meni za 4-u treba 3500 din......a moja gimnazija je ofarbana u zuto i ima resetke na prozorima....ko da su preneli ludaru odnekud...o da a na zidu je naslikana glava naseh dragog Laze Kostica...sve onako rascupan sa brkovima.......vrlo prijatno okruzenje...ali drzim se ...JOS MALO I IZLAZIM......
e ja tu upravo usla !!! i onda 4 godine . Najbolje je drustvo u Lazinoj.

O veruj mi nije.........posebno ne ako slusas rock ili metal.Sve fenseri i seljaci
 

Back
Top