sta je devojka ako za jedno vece ima 3 tipa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

malene

Početnik
Poruka
35
meni se sinoc na zurci dogodilo da:dosao je tip sa koim sam bila pre 3 godine i nisam ga dosinoc uopste videla,ali zato kada sam ga videla veza se obnovila sa njim sam bila dok nije otisao kuci a to je bilo do 2 posle toga dolazi decko sa koim sam bila do pre5 dan pa se pomirim i sa njim on odlazi oko 5h medjutim na toj zurci se nasao tip koga sam smekala od pocetka veceri i posle 5h se spetljam i sa njim.bruka!
 
she:
profesionalac-bgd:
Nezrela klinka koja ne zna sta hoce u zivotu!!!

Pa kako da zna sta hoce kad ima samo 19 godina :D

Devojka sa 19 godina nije klinka. Ja poznajem KLINKE od 16 koje se ponasaju zrelije i odgovornije i nisu toliko neobuzdane i neizivljene. Sa koliko godina vi devojke konacno porastete: sa 25, 26 ili mozda 35? Ja mislim da ona koja se ne uozbilji do 21 ili 22 nikad nece ni biti bolja...
 
profesionalac-bgd:
she:
profesionalac-bgd:
Nezrela klinka koja ne zna sta hoce u zivotu!!!

Pa kako da zna sta hoce kad ima samo 19 godina :D

Devojka sa 19 godina nije klinka. Ja poznajem KLINKE od 16 koje se ponasaju zrelije i odgovornije i nisu toliko neobuzdane i neizivljene. Sa koliko godina vi devojke konacno porastete: sa 25, 26 ili mozda 35? Ja mislim da ona koja se ne uozbilji do 21 ili 22 nikad nece ni biti bolja...
neznam bas sta bih rekao kada bih me video!verovatno da sam isto klinka daj mel da ti posaljem sliku
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top