КО иде и зашто иде на молитвени доручак

Poruka
20.103
Гости из Србије, који ће у Америци присуствовати 58.молитвеном доручку,
ове године су:

1. Ивица Дачић ..................................................................................СПС
2. Даница и Вук Драшковић................................................................СПО
3. Влајко Сенић..........................бивши члан СПО...............................Г17+
4. Владимир Божовић.................бивши члан СПО..............................
5. Милош Анђић..................................................................................СПО
6. Оливер Дулић..................................................................................Г17+
7. Мухамед Јусуф Спахић..........................................београдски муфтија
8. Владимир Кецмановић.................................................................писац
9. Ненад Поповић.................................................................................ДСС
10. Александар и Катарина Карађорђевић......................" престолонаследник"
11. Зденко Томановић........................................................................адвокат
.
.
.
.Вероватно је листа дужа, међутим овде имамо 11 познатих имена.
Ако неко зна да још неко путује, нека напише,....нарочито да ли има
некога из ДС:think:

Шта мислите, да ли су ови путници на молитвени доручак НЕЧИМ
то заслужили...:?:....или иду тамо по некој казни:think:
.................Да вас чујем,


.
 
Шта мислите, да ли су ови путници на молитвени доручак НЕЧИМ
то заслужили...:?:....или иду тамо по некој казни:think:
.................Да вас чујем,


.

Vladimir Kesmanović?!:ok:
Nisam još imala čast da pročitam roman mog školskog drugara, koji je bio u užem izboru za NIN-ovu nagradu 2007.god.
Sarajlija po rođenju, književnik i publicista, živi i radi u Beogradu, sin je profesora Nenada Kecmanovića, ratnog člana be ha predsedništva...ne mogu da pronađem podatak u čijem predmetu se pojavio kao svedok odbrane pred haškim tribunalom.
Ne znam čime je konkretno zaslužio da se nađe na spisku konzumenata Doručka, ali mi dilemu odmah potom rešava letimičan pogled na ostatak spiska.....
 
Poslednja izmena:
Vladimir Kesmanović?!:ok:
Nisam još imala čast da pročitam roman mog školskog drugara, koji je bio u užem izboru za NIN-ovu nagradu 2007.god.
Sarajlija po rođenju, knjievnik i publicista, živi i radi u Beogradu, sin je profesora Nenada Kecmanovića, ratnog člana be ha predsedništva...ne mogu da pronađem podatak u čijem predmetu se pojavio kao svedok odbrane pred haškim tribunalom.
Ne znam čime je konkretno zaslužio da se nađe na spisku konzumenata Doručka, ali mi dilemu odmah potom rešava letimičan pogled na ostatak spiska.....

Sta se hvalis odma sa tim da ti je tamo neki Vladmir Kecmanovic skolski drugar, pa i ja sam se rukovao u proslosti sa Vukom Draskovicem pa ne pricam o tome... :(
 
Poslednja izmena:
Моје мишљење је, да су ови СВИ са списка нечим испрљали душу,..
о образу нећу ни да говорим:rtfm:


.

Мене далеко више од самог списка интересује КАКО СЕ И КОМ СЕ БОГУ МОЛЕ НА ТОМ "МОЛИТВЕНОМ ДОРУЧКУ"... ШТА СЕ ТАМО ДОГАЂА ???
 
Гости из Србије, који ће у Америци присуствовати 58.молитвеном доручку,
ове године су:

1. Ивица Дачић ..................................................................................СПС
2. Даница и Вук Драшковић................................................................СПО
3. Влајко Сенић..........................бивши члан СПО...............................Г17+
4. Владимир Божовић.................бивши члан СПО..............................
5. Милош Анђић..................................................................................СПО
6. Оливер Дулић..................................................................................Г17+
7. Мухамед Јусуф Спахић..........................................београдски муфтија
8. Владимир Кецмановић.................................................................писац
9. Ненад Поповић.................................................................................ДСС
10. Александар и Катарина Карађорђевић......................" престолонаследник"
11. Зденко Томановић........................................................................адвокат
.
.
.
.Вероватно је листа дужа, међутим овде имамо 11 познатих имена.
Ако неко зна да још неко путује, нека напише,....нарочито да ли има
некога из ДС:think:

Шта мислите, да ли су ови путници на молитвени доручак НЕЧИМ
то заслужили...:?:....или иду тамо по некој казни:think:
.................Да вас чујем,


.

Чекај, кисела, зар Оливер Дулић НИЈЕ ЧЛАН ДС-а ? Од када је он члан Г17* ???
А видим читаву чету СПО-оваца... какве битанге...
 
Мене далеко више од самог списка интересује КАКО СЕ И КОМ СЕ БОГУ МОЛЕ НА ТОМ "МОЛИТВЕНОМ ДОРУЧКУ"... ШТА СЕ ТАМО ДОГАЂА ???

us-dollar-bills1.jpg
 
Чекај, кисела, зар Оливер Дулић НИЈЕ ЧЛАН ДС-а ? Од када је он члан Г17* ???
А видим читаву чету СПО-оваца... какве битанге...

Kako mozes da pravis razliku izmedju DS-a i G 17+, kada vidis citavu cetu iz SPO onda sigurno ne trebas praviti razliku izmedju DS i G17+
 
Ne hvalim se, nego sam iznenađena jer ga nikad nisam doživljavala kao neku "važnu" ličnost.
Ne moraš odmah da se pališ i hvataš za svaku reč....:roll:

Uopste se ne palim, ne moras ti odmah da se palis i da mislis kako ja tebe stvarno gledam kao neku osobu koja se hvalishe, moramo malo i humora da unesemo ovde, mislim nije ni cudo sto se od politike osedi pre vremena...
 
Uopste se ne palim, ne moras ti odmah da se palis i da mislis kako ja tebe stvarno gledam kao neku osobu koja se hvalishe, moramo malo i humora da unesemo ovde, mislim nije ni cudo sto se od politike osedi pre vremena...

Vidi ovako, ovaj spisak je uvek čudan i pomalo smešan.
Zanimljivo je kojim kriterijumima se vode oni koji za takav jedan događaj odabiru zvanice.
 
Гости из Србије, који ће у Америци присуствовати 58.молитвеном доручку,
ове године су:

1. Ивица Дачић ..................................................................................СПС
2. Даница и Вук Драшковић................................................................СПО
3. Влајко Сенић..........................бивши члан СПО...............................Г17+
4. Владимир Божовић.................бивши члан СПО..............................
5. Милош Анђић..................................................................................СПО
6. Оливер Дулић..................................................................................Г17+
7. Мухамед Јусуф Спахић..........................................београдски муфтија
8. Владимир Кецмановић.................................................................писац
9. Ненад Поповић.................................................................................ДСС
10. Александар и Катарина Карађорђевић......................" престолонаследник"
11. Зденко Томановић........................................................................адвокат
.
.
.
.Вероватно је листа дужа, међутим овде имамо 11 познатих имена.
Ако неко зна да још неко путује, нека напише,....нарочито да ли има
некога из ДС:think:

Шта мислите, да ли су ови путници на молитвени доручак НЕЧИМ
то заслужили...:?:....или иду тамо по некој казни:think:
.................Да вас чујем,


.

Naravno da su zaslužili.Dačić i Drašković su dobar tandem za neslogu u Srbiji,to su dokazali krajem prošlog veka.Po staroj narodnoj,"dok se dvoje svadjaju,treći koristi".
 

Back
Top