Kada neko ne voli svoj posao?

Ja ne bi voleo da radim ništa,ali od nečega se mora živeti:grudvanje2:

:klap:lepo je spojiti ali retko ko to sebi moze priustiti da radi ono sto voli i dobro zaradi..sad jedino da se ko ja istipuje da nas posao i aktivnost pokrece..radio sam na skeli sto mi je bilo nepojmljivo i jedva po njoj hodao od straha ali samo 2-3 dana..posle toga se naviknes i kad je nesto kreativno zavolis..bar kod mene nista mi nije tesko samo da je novo i dinamicno
 
zavoliš vremenom:mrgreen:

sad ozbiljno...
pitam se ponekad kako ljudi mogu da rade neke poslove, a da ne polude...
možeš da se prilagodiš, tražiš drugi posao koji ti više odgovara, započneš nešto samostalnod da radiš, ili se prekvalifikuješ... pa ti izaberi.
 
Vecina ljudi mrzi to sto radi i menjali bi posao al su mazohisti u dusi i mrzi ih da traze drugi posao. Poznajem takve ljude. Razmisljaju sto je sigurno sigurno je
Po meni ne vredi ici na posao ako je svaki dan agonija, onda treba traziti drugi posao.

Jedino ako si svoj gada bices zadovoljan..ovako uvek imas nekog na grbaci a ako si sam bole te uvce oteras ga u pm i trazis posao..a kad imas porodicu i odgovornost svasta moras trpeti
 
Da li neko obavlja posao koji ne voli?

Mnogo ljudi koje poznajem. Zapravo znam samo nekoliko njih koji vole svoj posao.

Da li je to zapravo mucenje?

Raditi posao koji ne volis? Naravno.

Svedoci smo da ne mozemo mnogo da biramo posao koji cemo raditi.

Svedoci smo da ljudi ne misle o svojoj buducnosti na vreme i da su konstantno nezadovoljni ma sta god da im se dogodi. Ne znaju sta hoce, pa i ne mogu da imaju ono sto ne znaju bi hteli. Da, pare bez rada bi svako zeleo...

Kakva su vasa iskustva?

Ne mogu da se zalim. :D
 
zavoliš vremenom:mrgreen:

sad ozbiljno...
pitam se ponekad kako ljudi mogu da rade neke poslove, a da ne polude...
možeš da se prilagodiš, tražiš drugi posao koji ti više odgovara, započneš nešto samostalnod da radiš, ili se prekvalifikuješ... pa ti izaberi.
Ako ga uopšte nađeš:sad2:,ako imaš novaca što je retkost:histericna:,prekvalifikacija:think:misaona imenica u mestima iz unutrašnjosti:bljak::rida::arrow::udriglavu:
 

Back
Top