iz kog razloga muskarci non stop izigravaju idiota

malene:
u veci slucajevima se desava kao fora prevarite i sad je on 8) po meni to mi je bas bedno samo sebe ponizavaju jer devojka uvek moze da nadje i boljeg i lepseg zar ne,barem je to u mom slucaju neznam kod vas.sta mislite?

U tvom slucaju najbolje da ODMAH nadjes boljeg i lepseg. Jedino mozda nece imati patku od 30cm kao tvoj sadasnji (zato i prelazis preko njegovog idiotskog ponasanja)ali sta ces, niko nije savrsen. 8) . Uostalom, dokayano je da je vestina vodjenja ljubavi kod muskaraca obrnuto srazmerna inteligenciji sto implicira da su idioti maestralni. Isto tako velicina patke je obrnuto srazmerna inteligneciji tako da idioti imaju patku od minimum 25cm (u kilavom stanju). 8)
 
Пошто си ме максимално изиритирала :arrow: максимално искрен одговор:
Зато што би већини мушкараца требало времена да се спусте на твој ниво, а у ствари желе само једно!

И да...схвати ово као добронамерну изјаву, а не као мој безобразлук
 
Espanol:
malene:
u veci slucajevima se desava kao fora prevarite i sad je on 8) po meni to mi je bas bedno samo sebe ponizavaju jer devojka uvek moze da nadje i boljeg i lepseg zar ne,barem je to u mom slucaju neznam kod vas.sta mislite?
Stvar je krajnje jednostavna! Izigravaju IDIOTE kako bi što lakše mažnjavali IDIOTKINJE. Život! :lol: :wink:

Klap, klap...

Samo sta ako i one izigravaju, a deca im pomisle da to tako treba i postanu 4 real?! Ye8ote, ispade ozbiljna dilema... :D
 
Espanol:
malene:
u veci slucajevima se desava kao fora prevarite i sad je on 8) po meni to mi je bas bedno samo sebe ponizavaju jer devojka uvek moze da nadje i boljeg i lepseg zar ne,barem je to u mom slucaju neznam kod vas.sta mislite?
Stvar je krajnje jednostavna! Izigravaju IDIOTE kako bi što lakše mažnjavali IDIOTKINJE. Život! :lol: :wink:

Ništa ne razumem :wink: Ja još ne sretoh IDIOTA :evil:
 
malene:
u veci slucajevima se desava kao fora prevarite i sad je on 8) po meni to mi je bas bedno samo sebe ponizavaju jer devojka uvek moze da nadje i boljeg i lepseg zar ne,barem je to u mom slucaju neznam kod vas.sta mislite?


A iz kog razloga su tebe nauchili da chitash i pishesh...(pochinjesh opasno da davish sve ljude ovde)...Ajd' jednom napishi neshto shto ima smisla, 'leba ti
 

Back
Top