Samo prica,a zardjali sistem ostaje

A

Ayshe

Gost
U gradu u kojem zivim mi,kao "pozni" osnovci(8 razred)nismo nikada imali organizovane seminare ili veceri iz oblasti predmeta koje ucimo(npr.iz srpskog-knjizevnost,biologija-ekologija,istorija-predavanje o nekoj zaista vrednoj bici iz doba ustanika itd).......Ako je neko i ikada pokusao ista da promeni,kako bi rekao narod,"digli bi ga na cirkus",jer u zardjalom sistemu je najbolje ostaviti sve kako jeste i pridruziti se inace poznatom,mrtvom moru! :roll: Ako mi ne,onda bi bilo dobro da neke mladje generacije dozive to sto ih nece podsecati na skolu kao pojam sivila i ustaljene atmosfere.Ako oni politicari zele da omladina ostane u Srbiji neka promene skolstvo i misle malo na one djake kojima je stalo do skole i zele nesto vise od sustih predavanja i ispitivanja(to je jedan od uslova)!!!!!!
 
Iako smo od 5 oktobra posli malo nabolje,ipak smo jedan korak napred a dva koraka nazad!Trebace nama mnogo vremena da se oporavimo i promenimo skolstvo!To je samo jedan od MNOGOBROJNIH problema!!!I odista,mi samo pricamo,a niko od tih silnih funkcionera koji nas mole da ostanemo u Srbiji nista ne preduzima povodom omladine,vec se bave obecanjima i surevnjivoscu!!!Daj Boze da docekamo nesto BAS BOLJE,a sada smo na samom startu...
 

Back
Top