Toalet papir

Vitez Koja

Ističe se
Poruka
2.108
Znam da je tema idiotska ali bih hteo da vas pitam koliko listica toalet papira koristite pri jednom odlasku u toalet. Takodje napisite koji papir koristite. Ja koristim u proseku 10-15 listica i to samo onaj fini,sa mirisom kamilice. :bye:
 
Najzad jedna nadasve nova inspirativna tema..nisu dobri ti mirisljavi sve je to hemija..troslojni su najbolji al ne brojim kolko listica..zavisi jel meka il tvrda stolica:rumenko:inace osobe koje stalno nesvesno menjaju marku toalet papira su pogubljene i nepouzdane..da da ..nemoj se cudite ziva istina
 
Najzad jedna nadasve nova inspirativna tema..nisu dobri ti mirisljavi sve je to hemija..troslojni su najbolji al ne brojim kolko listica..zavisi jel meka il tvrda stolica:rumenko:inace osobe koje stalno nesvesno menjaju marku toalet papira su pogubljene i nepouzdane..da da ..nemoj se cudite ziva istina

ova tema postaje interesantna :lol:
 
Znam da je tema idiotska ali bih hteo da vas pitam koliko listica toalet papira koristite pri jednom odlasku u toalet. Takodje napisite koji papir koristite. Ja koristim u proseku 10-15 listica i to samo onaj fini,sa mirisom kamilice. :bye:

Neki na kojem su patkice, ne znam kako se zove.
:rtfm: Obavezno troslojni jer oni sa manje listića pucaju kada ih prstom pritisneš o kožu

Broj listića varira u zavisnosti od količine pojedenih biljnih vlakana. Što više vlakana pojedeš, manje moraš da dodaš u wc šolju u vidu papira. Ukupna količina je konstantna :whistling: :sad2:
 
:lol:
Na jednom drugom forumu se mesecima vodila ozbiljna rasprava o tome koji toalet papir je najekonomicniji, odnos cena-kvalitet, koji najduze traje, koji ima vise namotaja i vise listica po rolni, koji je najmeksi,...
Pravili ljudi eksperiment kupovali razlicite marke, koristili, pa javljali rezultate...da ne poverujes.
Za sve koje interesuje ovaj aspekt problema-Zewa je pobednicka marka.
 
toothbrush-and-toilet-paper.jpg
 
koja je poenta toalet papira sa mirisom voca? :think:
:lol:
Nadam se da je poenta da mirise u kupatilu, kao osvezivac, sta znam.
Znam neke ljude koji kupuju toalet papir u skladu sa bojom plocica, da se uklopi. :lol:
Da li imaju u braon boji?

Kupovao Piroćanac toalet papir pa ga pita prodavačica:
- Beli ili roze?
- Daj roze. Teže se prlja.

:zcepanje:
Nemam pojma, ja navikla na beli, bez boje, bez mirisa. (...za malo da napisem i bez ukusa...:lol:)
 
Znam neke ljude koji kupuju toalet papir u skladu sa bojom plocica, da se uklopi. :lol:
Proizvodi li neko tirkizni toalet papir, pa još da svetlii u mraku (da pogodiš šta treba u slučaju da nestane struja)???

Eto nama ideje...
Kada patentiramo... sledeće godine u ovo doba bićemo milioneri... Će da pljušte jevrići...
 
Proizvodi li neko tirkizni toalet papir, pa još da svetlii u mraku (da pogodiš šta treba u slučaju da nestane struja)???

Eto nama ideje...
Kada patentiramo... sledeće godine u ovo doba bićemo milioneri... Će da pljušte jevrići...

Delimo profit, ne maznjavaj mi ideje! :rtfm:
Bez zezanja, zena mog drugara kupuje stalno zuti jer imaju neke plocice sa zutim detaljima, pa da lepse izgleda. :lol:
 
Delimo profit, ne maznjavaj mi ideje! :rtfm:
Bez zezanja, zena mog drugara kupuje stalno zuti jer imaju neke plocice sa zutim detaljima, pa da lepse izgleda. :lol:

:zcepanje: Pre su kupovane knjige na metar se slažu sa regalom i tepihom u dnevnoj sobi, danas toalet papir da se slaže sa pločicama:lol:

Stvarno, kome je bitno da se papir i pločice slažu? Ili, možda je lepše da prave kontrast?:zcepanje:
 
:zcepanje: Pre su kupovane knjige na metar se slažu sa regalom i tepihom u dnevnoj sobi, danas toalet papir da se slaže sa pločicama:lol:

Stvarno, kome je bitno da se papir i pločice slažu? Ili, možda je lepše da prave kontrast?:zcepanje:

Isti fazon.
Nemam pojma ja sam to slucajno saznala kad smo isle zajedno u prodavnicu, nije bilo zutog, pa smo morale u drugu, zamisli mi facu kad je rekla zasto :eek:.
 

Back
Top