Toalet papir

e kad neko spomenu novine.
kaze uciteljica u skoli djacima da sastave jednu recenicu i da ubace rec OCIGLEDNO.
javlja se marica :
moj tata svira klavir, moja mama svira violinu a ja sviram flautu, OCIGLEDNO je da smo mi muzicka porodica.
javlja se ivica :
moj tata trenira kosarku, mama trenira atletiku, ja treniram fudbal, OCIGLEDNO je da smo mi sportska porodica.
javlja se perica :
-moja baba kad god ide u wc ponese new york times.
-pa sta je tu ocigledno?, upita uciteljica.
-pa OCIGLEDNO ide da njake posto ne zna da cita!
:zcepanje:

:zcepanje:
A je l' stvarno ocigledno da treba da se uklapa boja papira sa plocicama?
Daj strucni savet, sta znam, mozda sam ja seljanka! :D
 
Istinita priča. Polagali neki društveni predmet. Jedan kolega smarao...smarao...svi pozeleneli od njega uključujući i profesora. I kaže mu on: Dobro kolega, ajd mi kažite kako se vrši racionalizacija toalet papira.
Ovaj se zbunio, ni da bekne. Profa uzme list papira, preklopi ga na četiri i pocepa jedan ćošak.
E vidite kolega, kroz ovu rupu gurnete prst, obrišete dupe a ovim malim papirićem na kraju očistite ispod nokta.
:hahaha:
 
:zcepanje:
A je l' stvarno ocigledno da treba da se uklapa boja papira sa plocicama?
Daj strucni savet, sta znam, mozda sam ja seljanka! :D

men je najjaci ovaki :

lvtoiletpaper.jpg


31494d1241304955-boat-jokes-we-need-few-laughs-dollar-toilet-paper.jpg


chuck_norris_toilet_paper1.jpg


big-toilet-paper.jpg


eto najnoviji trendovi u enterijeru :mrgreen:
 
Вота тема :rotf:
Користим много тоалет папира и купујемо Црвенкапу јер је најиздашнији.
НИје ароматизован, ал то неким људима прија, нама мирис тоалетног папира на прљавом дупету ништа не значи и презиремо тај снобизам.
На свакој ролни је Црвенкапа која са корпом и она шета кроз шуму. Домаћа производња.
Нјавише ми иде на хурац кад нестане тоалет папир и онда морам да идем са смакнутим гађама до кухиње да узмем салвете и то оне нејскупље, велике трослојне. Свака салвета 10 динара. Грех је да њима бришем дупе, ал сила Бога не моли.
 
Postovani,
odlicna tema i moram da kazem da tolet pair veoma ostr, slucajno mi je nestalo i iskoristio sam maramice, a one su tako mekane. Nikada nisam gledao koji uzimam ali sada cu da dobro pripaziti. Moracu da potrazim neki mekaniji ovaj ispara zadnjicu.
Sto se tice kolicine koristim dok ne obrisem, obicno 4, najvise volim da presavijem 2 lista.
 
:zcepanje:

jaoj koji si ti lik... na kvadrat...

JAO ZABOLEo ME ZELUDAC od cepanja..

ja nemam para za te mirisljave toalet papire za wc, mislim i da imam ne bih bacala jer miris mi nijznie neophodan, vazno je ukoliko to dozvoljavaju mogucnosti posle vrsenja nuzde odmah pod tus hehe:hvala:

ti mirisljavi su skupi....

jos se smejem..:gace:
 
Znam da je tema idiotska ali bih hteo da vas pitam koliko listica toalet papira koristite pri jednom odlasku u toalet. Takodje napisite koji papir koristite. Ja koristim u proseku 10-15 listica i to samo onaj fini,sa mirisom kamilice. :bye:

E koji si ti car! :zcepanje:

Nisam brojala. :mrgreen: Rolni papiri su bolji od listića i puno se troši.


Jedan moj prijatelj je praktikovao vrlo prosto: ne upotrebljava papir - nikad.
Kako?
Posle svake nužde obavezno se umiva. :hahaha1:
 
Poslednja izmena:

Back
Top