Toalet papir

Delimo profit, ne maznjavaj mi ideje! :rtfm:
Bez zezanja, zena mog drugara kupuje stalno zuti jer imaju neke plocice sa zutim detaljima, pa da lepse izgleda. :lol:

:zcepanje: Pre su kupovane knjige na metar se slažu sa regalom i tepihom u dnevnoj sobi, danas toalet papir da se slaže sa pločicama:lol:

Stvarno, kome je bitno da se papir i pločice slažu? Ili, možda je lepše da prave kontrast?:zcepanje:

Isti fazon.
Nemam pojma ja sam to slucajno saznala kad smo isle zajedno u prodavnicu, nije bilo zutog, pa smo morale u drugu, zamisli mi facu kad je rekla zasto :eek:.

:cepanje:
 
mislim da je moj muž apsolutni pobednik u potrošnji toalet papira...nekad potroši dve trećine rolne Perfeksa za jedan odlazak u wc.
On uvek prvo nabaca listiće u wc šolju, a onda obavi ono što treba, pa tek onda... briše :rumenko:
 
Znam da je tema idiotska ali bih hteo da vas pitam koliko listica toalet papira koristite pri jednom odlasku u toalet. Takodje napisite koji papir koristite. Ja koristim u proseku 10-15 listica i to samo onaj fini,sa mirisom kamilice. :bye:
Мора да се шалиш.
Ниси пробала лаванду? :eek:

Ај почећу да бројим и да записујем.
Па кад извучем просек, јављам ти.

Животе. :dash:
 
dosao deda na more i po prvi put u zivotu vidi turistu u kupacim gacama. on onako shokiran pita jednog :
- jel' bolan, sta to nosis?
- pa kupace gace! odgovori prenerazeni turista.
- ali zasto ih nosis?
- pa, u njima je cistije, toplije i prakticnije.
ode on u radnju kupi gace i vrati se kuci. sutradan, on napolju i pritera ga (da prostite :lol:). ode on pod prvo drvo, skine pantalone kako je celog zivota to radio (gace ne), cucne i odradi posao. zatim pogleda ispod sebe u minuli rad, ono nema nista!
kaze - vidi stvarno cistije je
ustane, obuce pantalone - vidi stvarno prakticnije je
i sav sretan SEDE na prvu klupu - A I TOPLIJE JE :zcepanje:
 
istinita prica:

Frendica otisla iz Canade svojima u posjetu u Bosnu. Djevojcici od brata da 20 canadskih dolara i kaze joj da kupi wc papira. Djevojcica ode i donese jedan i vrati teti kusur, kaze teta "idi kupi za sve to wc papira"(..ode malena i trazi za sve preostale novce wc papira, pita je teta u ducanu sto ce joj toliki papir a mala ni pet ni 6:"Dosla nam teta iz Canade":zcepanje::rotf:


OT: imam osjecaj da ga jedemo, 36 rolna nestane dok si reka keks:sad2: a kupujem kvalitetan :dontunderstand:
 
Ne mogu da se setim gde sam gledala ili čitala koliko drveća strada samo zbog proizvodnje toalet papira, onog finog i mekanog :rumenko:

Dakle, ne koristi se reciklirani papir, niti se korišćeni reciklira:lol:
 
Ne mogu da se setim gde sam gledala ili čitala koliko drveća strada samo zbog proizvodnje toalet papira, onog finog i mekanog :rumenko:

Dakle, ne koristi se reciklirani papir, niti se korišćeni reciklira:lol:
Sve se može kada se hoće.

Kaže, kako prepoznaš u soliteru koja terasa pripada stanu u kome živi Piroćanac?

Ima okačene toalet papire na žici za sušenje veša.
 
U poljskom WCu? :zcepanje:
U pa tu bi se najbolje slagale odgovarajuće tapete...

Mujo se zaposlio u prodavnici i stari trgovac ga uči:
- Znaš, uvek se potrudi da mušterija bude uslužena. Pa na primer, ako dođe mušterija i traži jabuke, a ti nemaš jabuka, ti se izvineš i kažeš: "Izvinjavam se, nemamo jabuke. Ali, imamo odlične pomorandže, sveže, juče stigle.". I tako.... Jesi ukapirao?
Pošto je Mujo potvrdio da je ukapirao pustio ga je da radi...
I, naiđe neki čovek koji je zatražio toalet papir. Mujo mu reče:
- Izvinjavam se, nemamo toalet papir. Ali, imamo odličan šmirgl-papir, svež, juče stigao..."
 
e kad neko spomenu novine.
kaze uciteljica u skoli djacima da sastave jednu recenicu i da ubace rec OCIGLEDNO.
javlja se marica :
moj tata svira klavir, moja mama svira violinu a ja sviram flautu, OCIGLEDNO je da smo mi muzicka porodica.
javlja se ivica :
moj tata trenira kosarku, mama trenira atletiku, ja treniram fudbal, OCIGLEDNO je da smo mi sportska porodica.
javlja se perica :
-moja baba kad god ide u wc ponese new york times.
-pa sta je tu ocigledno?, upita uciteljica.
-pa OCIGLEDNO ide da njake posto ne zna da cita!
:zcepanje:
 
ima jos jedan :zcepanje:
ulazi covek u prodavnicu i zatice prodavacicu kako place i nekog coveka koji urla na nju. covek izleti napolje, ova obrisa suze i upita coveka sta mu treba.
-meni treba koverat, samo brzo molim vas otici ce mi autobus.
-koje velicine vam treba? imamo a4, a5, b4, b5, engleski...
-ma bilo koji, molim vas brzo, dajte mi taj a5.
-a koje cete boje? imamo bele, plave, roze, zelene...
-ma dajte mi beli, brzo molim vas!
-hocete li onaj sa samolepljivim delom ili...?
-ma moze taj samolepljivi, pozurite otici ce autobus...
-treba li vam i markica?
-treba treba, dajte brzo!
-hocete li sa poznatim licnostima, zivotinjama, prirodom...
-ma dajte sa zivotinjama, zeni pobogu brze!
-hocete li sa domacim ili divljim zivotinjama, imamo i zasticene vrste...
u tom momentu u prodavnicu ulazi covek sa pocetka ove price i baci joj g0vn0 na pult :
-NA PI.ZDA TI MATERINA ZA OVAKO G0VN0 MI JE TREBAO WC PAPIR!

:zcepanje:
 
ima jos jedan :zcepanje:
ulazi covek u prodavnicu i zatice prodavacicu kako place i nekog coveka koji urla na nju. covek izleti napolje, ova obrisa suze i upita coveka sta mu treba.
-meni treba koverat, samo brzo molim vas otici ce mi autobus.
-koje velicine vam treba? imamo a4, a5, b4, b5, engleski...
-ma bilo koji, molim vas brzo, dajte mi taj a5.
-a koje cete boje? imamo bele, plave, roze, zelene...
-ma dajte mi beli, brzo molim vas!
-hocete li onaj sa samolepljivim delom ili...?
-ma moze taj samolepljivi, pozurite otici ce autobus...
-treba li vam i markica?
-treba treba, dajte brzo!
-hocete li sa poznatim licnostima, zivotinjama, prirodom...
-ma dajte sa zivotinjama, zeni pobogu brze!
-hocete li sa domacim ili divljim zivotinjama, imamo i zasticene vrste...
u tom momentu u prodavnicu ulazi covek sa pocetka ove price i baci joj g0vn0 na pult :
-NA PI.ZDA TI MATERINA ZA OVAKO G0VN0 MI JE TREBAO WC PAPIR!

:zcepanje:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

cesto se setim tog vica u nekim zivotnim situacijama...

skoro sam bila u inostranstvu gde su vrlo usluzni i gostoprimljivi...narucivanje sladoleda, kafe, utd..izgleda otprilike tako...nekad mi bude smesno, a nekad me iznervira do besvesti!
 

Back
Top