Ajmo resavati misterije...

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Moyda je tema glupa, ali...
Dakle, ja sam to zamislio na sledeći način:
Neko iscenira neko ubistvo (tipa taj i taj ubijen tad i tad, time i time i tako to) i onda se pišu teorije o tome ko je ubica. Kada na se najviše složi da je taj ubica idemo dalj...
Ajmo sada da pokušamo rešiti ono ubistvo što je izašlo u zabavniku... Ja tipujem da je to bio muž
 
Nisam... malo nesto sam citala, nije mi se bas svidela. Dakle, citala sam... cekaj da se setim... ,,Ukleta kuca'' ili tako nesto, ,,Les u biblioteci'' i jos nesto znam da sam citala, ali ne secam se ni o cemu se radilo, a kamoli naziva knjige :oops:
 
wild_child:
Agata je vrlo providna.....krivac je uvek onaj ko je celo vreme u senci,na koga niko ne sumnja..nikada onaj na koga ukazuju dokazi.10 malih crnaca je odlicna knjiga

Slazem se, zato se meni dopada Lord Edzver umire jer je jedna od retkih u kojoj je ubica bash onaj na koga sumnjaju najvishe, ali je zaplet takav da tokom knjige pocinjesh da sumnjash u druge likove, da bi se na kraju desilo ono shto niko ne ocekuje. 8)
 
bleach:
mortishaaa:
ozbiljno? al' jel moze fantastika LOL

~ ~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY
PEACE
pa jesi li ti citala bre prvi post?... :p :p :p
absonic:
Neko iscenira neko ubistvo (tipa taj i taj ubijen tad i tad, time i time i tako to) i onda se pišu teorije o tome ko je ubica. Kada na se najviše složi da je taj ubica idemo dalj...
ma jesam.. ali ne znam ja takve price da smisljam.. tako da odustajem.. (8 idem da kupim zabavnik (8

~ ~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY (((;
PEACE
 

Back
Top