U susret Oskaru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MadonnaGirl

Elita
Poruka
23.835
Kao što većina vas zna, 82. dodela Oskara biće održana 7. marta 2010. godine. Nominacije će biti poznate prekosutra.

Koje su vaše prognoze, ko ove godine ima šansi, šta očekujete od dodele...

I šta mislite o ovogodišnjim domaćinima, a to su Stiv Martin i Alek Boldvin.
 
Pa "Avatar"(koga nisam odgledao by the way) ce po svemu sudeci da pokupi "kajmak".Tu je i Tarantinov "Inglourious Basterds",dok ostali tesko da mogu da se umesaju u borbu za Oskara.Sto se voditelja tice,Boldvina sam zgotivio posle 30 Rock,dok mi je Stiv Martin vremenom postao sve iritantniji i dosadniji,pogotovo posto je oskrnavio lik inspektora Kluzoa...
 
"Avatar" a.k.a. "Ekologija kao Religija" ce pokupiti buljuk statueta,bice to uglavnom oskari za ove nebitne kategorije.Nadam se da ce gerijatrija sa akademije da ih lisi oskara u ove dvije glavne kategorije(rezija,film),
uzdam se u njihovu arhaicnu percepciju filma,neka ga daju nekom bolnom umjetnickom filmu,ako je uopste i bio jedan takav.
 
Poslednja izmena:
"Avatar" a.k.a. "Ekologija kao Religija" ce pokupiti buljuk statueta,bice to uglavnom oskari za ove nebitne kategorije.Nadam se da ce gerijatrija sa akademije da ih lisi oskara u ove dvije glavne kategorije(rezija,film),uzdam se u njihovu arhaicnu percepciju filma,neka ga daju nekom bolnom umjetnickom filmu,ako je uopste i bio jedan takav.

Teško. Nažalost.
Jedino ako su ga gledali bez 3D naočara. :D
Film je zabavan,pruža pravi bioskopski doživljaj, ali nema tu ni U od umetnosti.
Kliše na kvadrat.


Ne tipujem ni na koga, ček' da vidim ko su nominovani.
Mada,dosta uticaja na to ko će pokupiti nagrade, sigurno će imati i dodela "Golden Globe".

edit: Što se tiče voditelja, evo, baš sam se bacila na razmišljanje, ali ne mogu stvarno da odlučim ko me više nervira od njih dvojice. Verovatno neću ni gledati taj spektakl.
 
Poslednja izmena:
Pa "Avatar"(koga nisam odgledao by the way) ce po svemu sudeci da pokupi "kajmak".Tu je i Tarantinov "Inglourious Basterds",dok ostali tesko da mogu da se umesaju u borbu za Oskara.Sto se voditelja tice,Boldvina sam zgotivio posle 30 Rock,dok mi je Stiv Martin vremenom postao sve iritantniji i dosadniji,pogotovo posto je oskrnavio lik inspektora Kluzoa...

Zvjezdane staze su isto dosta visoko. Kako se čini, nagrada za zvučne efekte ide ST-u nesumnjivo, pa će Avataru tu ukrasti... :lol:
 
* Najbolji glumac: Džordž Kluni ili Džef Bridžis
* Najbolja sporedna muška uloga: Kristofer Valc, bez ikakve sumnje i bez ikakve konkurencije
* Najbolja glumica: Sandra Bulok
* Najbolja sporedna ženska uloga: Monik

Ne bih se složio sa drugim forumašima da su ostale nagrade sve nebitne, ali ove zaista jesu vrlo vjerovatno i najbitnije. Mislim da sam otprilike ubo, ali, vidjećemo
 
Uh ...ovo je dosta problematicno komentarisanje pre samih nominacija ...ja cu biti malo oprezniji ,i reci cu samo da tipujem na 2 moguca iznenadjenja ( u vise kategorija ) a to su : The lovely bones i Invictus !!! :ok:
A domacini ...ima vremena ,bice i losijih izbora :confused: !
 
Uh ...ovo je dosta problematicno komentarisanje pre samih nominacija ...ja cu biti malo oprezniji ,i reci cu samo da tipujem na 2 moguca iznenadjenja ( u vise kategorija ) a to su : The lovely bones i Invictus !!! :ok:
A domacini ...ima vremena ,bice i losijih izbora :confused: !

Kako vi ljudi gledate te filmove? Niti stignu do nas u bioskope još, niti izađu u formatu za kućni video... :dontunderstand:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top