Skener instalacija

Stevan07

Zainteresovan član
Poruka
200
Ovako, imam skener MUSTEK BEAR PAW 1200 PLUS. Instalirao sam Windows 7, nasao neke drajvere za njega i operativni istem ga je prepoznao. Ali je sada problem jer mi treba softver za upravljanje sa njim koji sam dobio na cd-u uz skener, a kada pokusam da ga instaliram pise da ne moze jer je instaler za windows 98, me, 2000 i xp. Kako da resim taj problem?
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    24,1 KB · Pregleda: 8
Ovako, imam skener MUSTEK BEAR PAW 1200 PLUS. Instalirao sam Windows 7, nasao neke drajvere za njega i operativni istem ga je prepoznao. Ali je sada problem jer mi treba softver za upravljanje sa njim koji sam dobio na cd-u uz skener, a kada pokusam da ga instaliram pise da ne moze jer je instaler za windows 98, me, 2000 i xp. Kako da resim taj problem?

Prvo kako si instalirao neke drivere (totalno neodredjeno) moras instalirati TACNO taj driver od skenera,
Drugo kazes da ti treba software koji imas na CD-u, instaliraj ga nisi mi jasan ako pise da ne moze onda idi na masticni sajt i skini drivere ako postoji za WIN7

Ili instaliraj Photoshop i koristi preko njega naravno prvo moras naci driver za WIN7 nem ti druge ili se vrati na XP veruj mi nista mu ne fali jr vecina zna da probleme ako se pojave resavaju u hodu.
 
Vidi, ja sam instalrao drajvere za skener, i to je u redu u Device menageru stoji da je to dobro. Ali problem je sto ne mogu softver sa cd-a da instaliram jer installer nije predvidjen za sedmicu, pa sada ne znam kako da upravljam skenerom
 
Десни клик на тај фајл што хоћеш да га инсталираш > Properties > Compatibility > чекираш ставку Run this program in compatibility with да би активирао падајући мени и из њега изабереш Windows XP!
 
Hehe, mikrofon resen :) A za ovo vidim da nije free, ali mora da ima seriall na nekom sajtu... Sada trazim, mada moze neki free period, bice valjda dovoljno dok microsoft ne sredi za sedmicu i ovaj skener, procitao sam na njohovom sajtu da rade na tome...
 

Back
Top