Mala maca Mimi

Ovo sam ja kad sam tek dosla u svoju novu kucu, jos sam bila zbunjena i morala sam prvo svugde da se zavucem da proverim da nema nekih skrivenih opasnosti, a kad sam videla da nema onda sam malo setala po radnom stolu, trazeci gde da prilegnem

img4063bc.jpg

img4059.jpg
 
Posto je prethodni dan bio Bozic ja sam morala da proverim sta mi je Deda Mraz ostavio ispod jelke, a kad sam shvatila da nema nista za mene, onda sam se popela na jelku i tu nasla svasta zanimljivo

img4072b.jpg

img4081r.jpg

img4080z.jpg
 
Jelka je bila bas super ali su je zlikovci sklonili. Onda sam otkrila cesmu, uopste mi nije jasno o cemu se tu radi. A kad cujem tus odmah sednem na ivicu kada da gledam odakle ta voda dolazi.

img4087h.jpg

img4089k.jpg

img4090z.jpg
 
Znam da ste neke od ovih slika vec videli, ali moram da ih imam i u svom albumu. Ovde ja zevam i pokazujem svoje veeeeeeeeeeelike zube, grizem kao ajkula

img4108o.jpg

img4109w.jpg


Sad kad sam uplasila sve neprijatelje mogu malo i da odmorim

img4098qj.jpg

img4111vj.jpg


Ali uvek sam na oprezu

img4121v.jpg
 
Jednog od sledecih dana otkrila sam ves masinu, prvo me je zvuk iznenadio a jos se i nesto vrti unutra.

img4147f.jpg

img4150b.jpg


A cim je ves izasao morala sam da proverim sta se to tu dogadja, mada nije nista narocito, prispavalo mi se cim sam usla

img4197q.jpg

img4203i.jpg

img4198z.jpg
 
Od silnog uzbidjenja morala sam opet malo da odmorim kad sam izasla, ali prvo rucak

img4177u.jpg

img4185d.jpg

img4211t.jpg


Mnog je dobar taj hard disk, bas lepo greje, ali mi je mali i neudoban pa moram da predjem u krevet

img4227a.jpg
 
Sigurno niste znali da sam ja talentovana za muziku, mada najvise volim da pevam, polako ucim i da sviram bas

img4164q.jpg

img4165f.jpg


Naravno i pismena sam

img4206z.jpg


I kompjuter znam da koristim ali ne daju mi, jer ja sebi lepo podesim sta mi treba, pa oni ne znaju da vrate. Onda moram da sedim pored i diktiram im sta da rade

img4136y.jpg


A ovo sto vi ljudi pijete mi se uopste ne svidja, samo sam pomirisala i bas je bljak

img4139m.jpg
 
Mnogo volim svoje igracke, ovog ljubicastog slona sam ponele iz stare kuce gde sam pre zivela, to mi je najbolji drugar, a i loptice su mi super ali su se sve pogubile ispod sofe, samo ova na stapu je tu, pa moram i stap da vucem sa sobom

img4232.jpg

img4497i.jpg


Posle igre mora malo da se prilegne

img4413.jpg

img4414p.jpg

img4417w.jpg

img4421v.jpg
 
Stalno me vode zlikovci kod nekog doktora sto me stalno bode sa necim i cacka mi usi, ko da mi nije dovoljno sto mi kod kuce cackaju nego i on mora. I jos plus me zatvore u ovo do kola, pa nemogu da se oslobodim

img4236svw.jpg


Onda kad se vratimo ja im lepo odrzim predavanje da se meni to ne svidja i da ne smeju vise tamo da me vode, ali nista ne slusaju

img4248.jpg


Ja posle iz besa grickam kablove jer znam da ih nervira, ali sta me briga bas su ukusni

img4261x.jpg


Brzo me oteraju pa moram da se igram sa olovkama i papirom

img4372d.jpg

img4374z.jpg

img4376h.jpg
 
A tek sto je stolica zanimljiva, sigurno to niste znali, preko naslona za ruke mogu da jurim ovaj svoj rep sto me stalno izaziva, a i ostrim zube na taj isti naslon, a kad se umorim na njoj moze i da se spava, ali vise volim na kompjuteru, kad ugrabim da ga niko ne koristi

img4395w.jpg

img4396e.jpg

img4397fc.jpg

img4428t.jpg

img4443p.jpg
 
Za popodnevni odmor sad moram da koristim jastuce koje mi stave preko hard diska, jer sam porasla i strasno mi je neudoban

img4404f.jpg

img4451b.jpg

img4457j.jpg


Eto to su mi slike za sada, ali gledacete me jos, sad odmaram na tom istom jastucetu jer su me danas bas izmaltretirali kod doktora, a i celu noc sam se igrala pa sam sad umorna
 

Back
Top