KOCKA DO KOCKE KOCKICA

Zavisi koliko se razlikujemo u godinama, zar ne? :wink: A da nedostaje, nedostaje... samo sad će ti ođe zatatararirati svakojake varijante nostalgije! No, to i 'oćeš, nesumnjivo! 8)

Eh, prošla vremena......
 
Na svetu postoji jedno carstvo u njemu caruje drugarstvo u njemu je sve lepo, u njemu je sve nezno, u njemu se sve raduje....
Tamo su kuce od cokolade, prozori su od marmelade, tamo svako radi ono sto hoce tamo raste slatko voce.... :arrow: Mislim da ovako ide, nisam bas skroz sigurna!
Branko Kockica rulez!!! :D
 
Jedna od najboljih stvari koju sam chuo i zapamtio iz te serije je kada Branko pita decu, koja je razlika izmedju parnih i neparnih brojeva.
Javi se neki klinac i kaze : "Parni rade na paru, a neparni na benzin".
:D :D :D :D :D
Mozda i nije toliko smeshno, ali je meni i tada, a i sada to bilo izuzetno simpatichno.
A inache, to je bila emisija od koje me nisu mogli odvojiti. Sedeo sam samo pola metra udaljen od TV-a i besprekidno buljio u ekran.
Dzabe su bile pretnje majke da cu ocjoraviti ako se ne odmaknem.
 
E, a on je stanovao u zgradi do moje. I jednom jea se vracam iz skole (davno je to bilo), i sav iznenadjen, uzviknem. Eeeej, Branko.
A on " zdravo drugar"
Moram ti reci da sam se tada osecao kao na vrhu sveta.

E, a sad, sve glupost do gluposti.
 
Mnogo dobra vremena...
Ja sam toliko gotivila njegove emisije da su moji roditelji meni to morali da snime na kasete da ja mogu da gledam kad god hocu...

Iako vise od 10 godina ni jednu od njih nisam pustila, i dalje ih nisam obrisala...Nekako mi zao :wink: :oops:
 

Back
Top