OTVORENA VRATA

Po meni je milica najbolja.Serija je COOL :wink: ponekad pozelim da glumim u njoj.Ustvari ne da glumim nego da imam tako otkacen zivot :wink: (mogu samo da sanjam o tome :cry: ).
 
Po mom misljenju to je najbolja serija ikada snimljena kod nas.Gledala sam je mali milion puta i nikad mi ne dosadi. Cakana je stvarno fenomenalna, a i ostatak ''kompanije'' racunajuci i gospodju Angelinu. Koje se vama epizode najvise svidjaju? Moja omoiljena je kada Bata treba da otvori kafanu u Cakaninom stanu, a Cakana se od udarca tiganjem u glavu transformise u ''Cakanu iz Zitista Donjeg i jako je boli glava'' ili jednostavno receno (kako je Batin drug nazvao) ''Turbo Caki'' !!! :lol:
 
Meni se zapravo desavalo da spominjem svojim prijateljima epizodu sa turbo Caki, ali oni svi misle da je to ona epizoda sa Brankom Katic u ulozi Core. Ma i ta epizoda sa Corom ("znate meni je Ana rekla da ste vi pravi snob'' :lol: ) je bas gotivna ali je turbo Caki neprevazidjena..Koja je tebi najgotivnija epizoda sem te? A da meni se svidja i ona kad je ujka Toma dosao u posetu..Znas li tu epizodu?
 

Back
Top