Smarac babino unuce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Sta mislite o ovom nesuvislom momku koji vredja psuje i gadi forumase koji su ovde mnogo stariji na forumu od njega. Primer tema Trudna sam gde bezprizorno vredja Peachwise,Violet,Metlu, Novajliko,Damnjan Draganic i druge .I u drugim temama ako ste primetili ponasa se odvratno kao da nas sve ovde uci pameti.Voleo bi da cujem Vase misljenje o ovom nevaspitanom likuna forumu.
 
ima svoj stav i neka ga...

Ima nas razlicitih i ne treba da osudjujemo jedni druge. Ovde smo jer nas inetersuju misljenja drugih, je l'??? Niti se mi slazemo sa stavovima svih drugih, niti se svi drugi slazu sa nasim stavom.

Jedino onaj ko misli da nikada, ali ama bas nikada nije preterao sa nekom izjavom na forumu bi eventualno, ali samo eventualno bio kompetentan da tako rasudjuje.

Pustite decka... Mislim da je jako ruzno ovako prozvati nekog, najbolje je diskretno skrenuti paznju pp-om.
 
Sta mislite o ovom nesuvislom momku koji vredja psuje i gadi forumase koji su ovde mnogo stariji na forumu od njega. Primer tema Trudna sam gde bezprizorno vredja Peachwise,Violet,Metlu, Novajliko,Damnjan Draganic i druge .I u drugim temama ako ste primetili ponasa se odvratno kao da nas sve ovde uci pameti.Voleo bi da cujem Vase misljenje o ovom nevaspitanom likuna forumu.
taj ped.er je i mene,bata velju zakacijo a nisam ga diro uopste
 
Sta mislite o ovom nesuvislom momku koji vredja psuje i gadi forumase koji su ovde mnogo stariji na forumu od njega. Primer tema Trudna sam gde bezprizorno vredja Peachwise,Violet,Metlu, Novajliko,Damnjan Draganic i druge .I u drugim temama ako ste primetili ponasa se odvratno kao da nas sve ovde uci pameti.Voleo bi da cujem Vase misljenje o ovom nevaspitanom likuna forumu.

Ima da bude spenkovan.....:zper:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top