Moj raj :lol:

Poruka
17.135
Elem, svi imate vase sobe, nadam se :lol:
Ali i oni koji ih nemaju ovde mogu da ucestvuju (Mislio Steve na sve)

Kako izgleda vasa soba?
Kako biste voleli da izgleda? :per:


Sta biste menjali u svojoj sobi.


Za pocetak:)

Moja soba je mala, plava i uskoro treba da se selim, puna je loma a mene taj lom uvek inspirise i nikad mi nije smetao :cool:


Voleo bih da od svoje buduce sobe napravim nesto ovako:

IKEA-2010-Bedroom-Design-Ideas-550x451.jpg
 
Moju sobu treba umetnicki doraditi...
planirala sam kad moji budu hteli,da pozovemo majstora { ili ko god bi to obavio } i na praznom delu gde je zid,preko ceelog zida da napravi gigantski crno-beli portret neke moje omiljene stare holivudske glumice, tpa Vivijen Leign,Merilin, Hepburn,Harlow,ne znam koju josh da izaberem...
i htela bih da kupim gomilu ovih maski

23tk3gh.jpg


i da ih okachim iznad svog kreveta,ukupno sest da ih imam,pa po dve...jedna bi morala crvena da bude,poshto mi je to omiljena boja...zavese,da se promene,iako su sad crvene,volela bih velvet red da budu,od onog teshkog materijala,kao pozorishna zavesa..josh dve-tri slike, nekog pozorishog kostima,ili neshto iz renesanse,slike nekih mojih uzora,shto glumaca shto muzicara,shto kreatora,shto pisaca...

i tako :)
 
umm,zidovi su beli..za sad....tj,jos malo ''se selim'' u drugu sobu..dosta vecu....
evo da opisem sadasnji izgled..posle cu zeljeni....
dakle,kao sto rekoh,zidovi su beli....imam neke plave ormane....sto,fotelju,krevet,gomilu plisanih igracaka (:rumenko:)...hmm,dole je laminat...zavesa je stalno sklonjena jer se plasim zavesa (pogotovo belih)....umm,ogledalo...neka ''polica'' sa nakitom....hmm,ispod kreveta neka kutija sa ''starim uspomenama''..hahaha...i takoo...
a posto se uskoro selim u drugu sobu...samo jedno da kazem..posto me mrzi da kuckam....sve ce biti ljubicasto....u razlicitim tonovima....sa nekim sivim i crnim detaljima....
 
Ja trenutno delim sobu sa burazerom, ali nadam se da se ovog leta selim u svoju sobu :D
Sto se tice izgleda, fina je to sobica, barem moj deo :mrgreen:.Svetlo plavi zidovi,beo plafon, nekoliko postera na mojoj strani zida, mali TV okacen da moze samo iz mog kreveta da se gleda, kompjuter pored kreveta, ispred prozora, i tako :)... Sto se tice urednosti nije nesto specijalno, ali nije ni sad toliko razbacano(mada ume ponekad da izgleda razbacano -,-"),jedino me nervira kada buraz krene da cisti, i pobaca pola mojih bitnih papirica, tipa opravdanja,lekcija iz sk i tako... >.>

EDIT:
Voleo bih da od svoje buduce sobe napravim nesto ovako:

IKEA-2010-Bedroom-Design-Ideas-550x451.jpg


Ufff pa ja bi se ozenio da imam takvu sobu :lol:
 
Poslednja izmena:
Ja trenutno delim sobu sa burazerom, ali nadam se da se ovog leta selim u svoju sobu :D
Sto se tice izgleda, fina je to sobica, barem moj deo :mrgreen:.Svetlo plavi zidovi,beo plafon, nekoliko postera na mojoj strani zida, mali TV okacen da moze samo iz mog kreveta da se gleda, kompjuter pored kreveta, ispred prozora, i tako :)... Sto se tice urednosti nije nesto specijalno, ali nije ni sad toliko razbacano(mada ume ponekad da izgleda razbacano -,-"),jedino me nervira kada buraz krene da cisti,i pobaca pola mojih bitnih papirica, tipa opravdanja,lekcija iz sk i tako... >.>

cicijo.....:ljutko: ....
 
Ja trenutno delim sobu sa burazerom, ali nadam se da se ovog leta selim u svoju sobu :D
Sto se tice izgleda, fina je to sobica, barem moj deo :mrgreen:.Svetlo plavi zidovi,beo plafon, nekoliko postera na mojoj strani zida, mali TV okacen da moze samo iz mog kreveta da se gleda, kompjuter pored kreveta, ispred prozora, i tako :)... Sto se tice urednosti nije nesto specijalno, ali nije ni sad toliko razbacano(mada ume ponekad da izgleda razbacano -,-"),jedino me nervira kada buraz krene da cisti, i pobaca pola mojih bitnih papirica, tipa opravdanja,lekcija iz sk i tako... >.>

:p

Uuuh ja jedva cekam da se preselim :roll:
 
Plava soba kompletno(osim plafona, on je svetlija nijansa plave).Inace soba mi je neartikulisanog oblika...

Porzor, ispod radni sto.Pored je sto sa kompom, preko puta TA pecka.Stolica na tockici kojom balansiram izmedju radnog i komp. stola.Dalje uza zid ide orman, i komoda sa TV-om, a preko puta je krevet.Televiziju gledam pod neku dijagonalu...

Imam neku policu gde drzim knjige, a tu je i moja kolekcija vitezova, diskovi i pesak iz Sahare.Tamo na kraju sobe je fotelja koja se rasklapa u krevet.

Zidove mi krase bakrorezi Tajne vecere i nekog oraca, a na suprotnom zidu su neki tagovi i grafiti kada sam pokusao da zamaskiram rupe u zidu sprejom...

Tolko od mene.
 
stvarno moj raj... ne bih menjala nishta... samo luster nemam vetj tri godine iako je ceo stan renoviran...
znate koja je milina kad ste sami na spratu... (radili smo nadogradnju) u 3 ujutru pustim muziku do daske...
em moje mrze da se penju chesto... :)
roze zidovi. ubedili su me da tje od crvene da me bole ochi... :) slikatju je... kad vratim sve stvari sa fotelja u ormar xD
nemam teve... o0 ali ubacitju teve karticu kad mi stigne komp. :)
 
Plava soba kompletno(osim plafona, on je svetlija nijansa plave).Inace soba mi je neartikulisanog oblika...

Porzor, ispod radni sto.Pored je sto sa kompom, preko puta TA pecka.Stolica na tockici kojom balansiram izmedju radnog i komp. stola.Dalje uza zid ide orman, i komoda sa TV-om, a preko puta je krevet.Televiziju gledam pod neku dijagonalu...

Imam neku policu gde drzim knjige, a tu je i moja kolekcija vitezova, diskovi i pesak iz Sahare.Tamo na kraju sobe je fotelja koja se rasklapa u krevet.

Zidove mi krase bakrorezi Tajne vecere i nekog oraca, a na suprotnom zidu su neki tagovi i grafiti kada sam pokusao da zamaskiram rupe u zidu sprejom...

Tolko od mene.

balansiram i ja izmedju klavira i kompa pa sam sve izgrebala parket :\
kao da is opisao sobu mog brata...
dodushe on ima ogroman goblen tajne vechere...
 
:))) soulmate :D
e da imam kartu sveta na zidu... na drugom kalendar tu krizhim dane... imam i neku sliku cura koja se krije iz boja...
termo petj <3 onaj steper... klavor, krevet, radni sto, polica za knjige... dve fotelje, stochitj i josh jedan mali... i ogroman ormar... prozor i terasu...
all in one... ne znam kako tju ja ikad da napustim svoj dom. :(
 
:))) soulmate :D
e da imam kartu sveta na zidu... na drugom kalendar tu krizhim dane... imam i neku sliku cura koja se krije iz boja...
termo petj <3 onaj steper... klavor, krevet, radni sto, polica za knjige... dve fotelje, stochitj i josh jedan mali... i ogroman ormar... prozor i terasu...
all in one... ne znam kako tju ja ikad da napustim svoj dom. :(

Vidis sta znaci soba...Spaja ljude :mrgreen:

Probaj kroz vrata, a ako ne upali, onda kroz prozor. :P
 
Uhuhu, ja obozavam svoju sobu.
Na svim zidovima su police sa lomom knjiga...ah, moje ljubavi..
Jedan slobodan zid za neke crno bele slike i naravno, Bitlse, i jos neke sitnice..
Moj krevet ispod prozora, a ispod njega lezaj upola manji i gomila jastuka.. za kuliranje..
Imala sam neki abazur ali nzm d je sada pa mi sa plafona visi gola sijalica..njesra....
A najdraze su mi neke sitnice sa polica, ispomene sa raznih putovanja i od dragih ljudi..I mnooooogoo slika na policama..
Na vratima sobe milion esarpi i saleva, torbica i tih sitnica..
Pored kreveta tabure, u uglu komp..
I to je moj mali raj..
Jedino sto bih htela je da skinem englesku zastavu sa zida, stavim jednu divnu crno belu sliku i drvenu tablu na koju bih kacila najdraze pesme i slike..
 
Imam u sobi veliki krevet, ormar, radni sto i jednu komodu i to je to. Zidovi su okrecheni u narandzhasto. Shto se tiche stanja u sobi - apsolutno nikad nije sredjena. xD Po stolu uvek imam razbacane knjige i sveske, po stolici stvari, na komodi je jedan televizor koji ne radi i tamo gde ima josh mesta su razbacane josh neke sitnice. Ali obozhavam svoj kreativni nered. <3
 

Back
Top