damski po kući...

Вeštija

Zainteresovan član
Poruka
466
leti je nekako lakše biti elegantno obučena po kući, zimi se uvlačimo u dukseve i trenerke.
meni je to dojadilo, iskreno, ima li neko ideju kako ostati dama i zimi, a da nam bude udobno i toplo i da se ne osećamo kao da smo se obukle za izlazak?:)
 
leti je nekako lakše biti elegantno obučena po kući, zimi se uvlačimo u dukseve i trenerke.
meni je to dojadilo, iskreno, ima li neko ideju kako ostati dama i zimi, a da nam bude udobno i toplo i da se ne osećamo kao da smo se obukle za izlazak?:)

Ja sam zimogrožljiva, nosim lepe hulahopke i haljinu (jednostavnu vunenu, ili somotsku), ali ne znam da li ti je to dovoljno damski :)
 
leti je nekako lakše biti elegantno obučena po kući, zimi se uvlačimo u dukseve i trenerke.
meni je to dojadilo, iskreno, ima li neko ideju kako ostati dama i zimi, a da nam bude udobno i toplo i da se ne osećamo kao da smo se obukle za izlazak?:)

Уф скроз разумем о чему причаш :)

Само да не буде нешто широко!
 
leti je nekako lakše biti elegantno obučena po kući, zimi se uvlačimo u dukseve i trenerke.
meni je to dojadilo, iskreno, ima li neko ideju kako ostati dama i zimi, a da nam bude udobno i toplo i da se ne osećamo kao da smo se obukle za izlazak?:)
fino, ne nosi dukseve i trenerke van njihove osnovne namjene


uglavnom nosam ljetne pantalone ili suknje i hulahopke, nekad samo hulahopke :mrgreen: sa raznim majicama
posto je u stanu toplo i nema potrebe za toplijom odjecom
nezgodno je samo to sto
svaki put kada izlazim napolje, moram da prolazim presvukivanje pa cesto i preskocim odlazak u prodavnicu ili ga odlazem toliko da na kraju moram da trcim u 5 do 12
 
...Tesko pravim kompromis sa udobnoscu i uglavnom biram prirodne, meke vunene, pamucne, svilene materijale i modele kucnih baletanki i odece u kojima se osecam prijatno i ususkano u trenucima odmora, ali i u kojima mogu da radim, boravim u basti, primim iznenadne goste ili izadjem iz kuce ukoliko je potrebno...Ukupnom utisku iznad svega doprinose licni stav i negovanost - ne samo u fizickom smislu...

v233149.jpg
v277068editanq12.jpg
10574_x539_enlarge.jpg
 
Poslednja izmena:
...nikada nisam razmisljala o tome sta nosim po kuci...evo sada se bas gledam...bez kargo pantalone, velike i mekane termo carapice, one cupkaste...i majica, ni dugacka ni kratka, nikako tesna i sa velikim otvorom jer volim da mi je tu razgoliceno, da mogu da disem, obavezno od pamuka...ja nosim i helanke po kuci...retko dukseve jer volim kratke rukave...ne nosim suknje, farmerice, dzempere...trenerkice, helanke, kargo pantalone...imam losu cirkulaciju pa uvek imam patofnice i njih najvise volim, kupujem ih rado i bas cesto menjam, zabavljaju me...imam i patofnice - zivotinjice u koje naguram stopala ali to uvece nakon tusiranja kada se uvucem u debeljuskast bade mantil, obicno nosim cupave papucice sa prisivenim oblacicima, WS pamucne baletanke imam kada mi neko dolazi pa bas da se ne brukam sa zivotinja (foka) patofnama...manje vise izgledna sam dovoljno da nikada ne trcim da se presvucem ako zazvoni neko i izlazim do marketa bez preobuke...samo da je mekano je moj moto...
 
...Tesko pravim kompromis sa udobnoscu i uglavnom biram prirodne, meke vunene, pamucne, svilene materijale i modele kucnih baletanki i odece u kojima se osecam prijatno i ususkano u trenucima odmora, ali i u kojima mogu da radim, boravim u basti, primim iznenadne goste ili izadjem iz kuce ukoliko je potrebno...Ukupnom utisku iznad svega doprinose licni stav i negovanost - ne samo u fizickom smislu...

v233149.jpg
v277068editanq12.jpg
10574_x539_enlarge.jpg

E to je nesto sto se ne moze naci u depou i skupo izgleda..u tome ce se svako osecati prijatno cak i sexy:ok:
 
ne znam što tebi ovo izgleda skupo, izgleda lepo, ali ne i skupo! mada nije moj fazon, osim ovog gornjeg belog dela...
danas sam nasla jednu crnu elegantnu rolku na rasprodaji, idealna je za po kući, trazila sam vuneno aljinče, ali nisam našla...
inače, leti uvek nosim visoke papuče, nosila bih i zimi, ali centralno grejanje i nije neko, imam plišane baletanke, ali mi je u njima hladno kad je minus...
sad mi je malo proradio mozak šta ću i kako ću...:)
 
...Tesko pravim kompromis sa udobnoscu i uglavnom biram prirodne, meke vunene, pamucne, svilene materijale i modele kucnih baletanki i odece u kojima se osecam prijatno i ususkano u trenucima odmora, ali i u kojima mogu da radim, boravim u basti, primim iznenadne goste ili izadjem iz kuce ukoliko je potrebno...Ukupnom utisku iznad svega doprinose licni stav i negovanost - ne samo u fizickom smislu...

v233149.jpg
v277068editanq12.jpg
10574_x539_enlarge.jpg

Neverovatno...sta god postavi UGBR meni se ucini kao skrojeno za mene...sada bas pokazala mami i ona kaze...pa da, bas lici na tebe...kako slatko, bravo za ukus, mozda zato sto je srodan i meni najdrazi:heart:
 
Jel sad treba da kazem kako kod nas nema srednje klase nego sirotinja i bogatasi:Dstvarno je tako bitni su modeli slicne su bile u championu i 1 deo je izmedju 3 i 4 000..sad i skuplje ako nije rasprodaja..e sad dodju zene i kazu ISTE takve su kod kineza 500din..tu nastupa nase ostro oko koje proceni da neko izgleda jeftino;)
 
opšte je poznato da su u našim prodavnicama cene prenabudzene, ne volim da preplaćujem stvari...
idi na vs sajt, pa pogledaj koliko košta ovaj donji deo, nije više od 30$!
imam drugaricu koja se loži na skupo i kupuje markiranu garderobu isključivo i izgleda kao devetnaestovekovni pohabani ruski student...
 

Back
Top