Mister forumaš

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
E pa, pošto smo vam videli (manje-više) sve delove dela, red je i da sve to okupimo na gomilu, pa shodno tome proglasimo i Mistera :lol:

Možete se prijaviti sami, može da vas prijavi mama, žena, komšinica, švalerka. Uslov je da govorite 4664532 jezika, da želite da promenite svet i tako to.

P.S. na prvi pogled nije ni ljubav ni sex, al ko zna, možda se neko i ovde omrsi :lol:
 
Dobar dan.Rekli su mi da na ova vrata kucam.Zeleo bih da se prijavim,ni sam ne znam zasto.Kopka me hocu li biti zadnje mesto.Evo je moja licna karta,izvod iz maticne knjige rodjenih.Ako pobedim,sav cu novac dati u dobrotvorne svrhe,to jest,sebi.Parola sa kojom se takmicim je :

ZAJEDNO DO POBEDE!!!
 
Poslednja izmena:
Dobar dan.Rekli su mi da na ova vrata kucam.Zeleo bih da se prijavim,ni sam ne znam zasto.Kopka me hocu li biti zadnje mesto.Evo je moja licna karta,izvod iz maticne knjige rodjenih.Ako pobedim,sav cu novac dati u dobrotvorne svrhe,to jest,sebi.Parola sa kojom se takmicim je :

ZAJEDNO DO POBEDE!!!

Dobar dana i dobrodosli.
Kotizaciju za ucesce u ovom prestiznom takmicenju uplaticete na racun sekreterijata, tj na moj :mrgreen:
 

Back
Top