Pomoc oko prevoda i WMP-a !!!

Deuce

Domaćin
Poruka
3.254
Pozz dobri ljudi ...treba mi mala pomoc ,pa molim one koji misle da mogu da rese moj problem ,da mi se jave putem PP ...unapred hvala !!!
Problem je sledeci : pustim film ,preko bilo kog player-a i on radi ....medjutim kad podesim titl da se automatski otvara ,ide vreme ali umesto slike ja vidim samo crnu pozadinu :confused:
...greska se desava u Windows Media Player-u i u vecini drugih ,pa bih voleo da mi neko pomogne tako sto ce mi dati konkretno objasnjenje sta i kako ,a ne tako sto ce mi reci da probam drugi player ...jos jednom ,unapred hvala !!! :bye:
 
Moja greska sto nisam dostavio sve podatke ...
Koristim ja MV2 player i to nije problem ,takodje imam instaliran K-lite mega codec pack i tu sve radi besprekorno ...
Ja zelim da znam ,zasto pojedini filmovi ne mogu da se puste u WMP-u kada treba da generisu titl ,a bez titla rade najnormalnije !? :think:
 
Moja greska sto nisam dostavio sve podatke ...
Koristim ja MV2 player i to nije problem ,takodje imam instaliran K-lite mega codec pack i tu sve radi besprekorno ...
Ja zelim da znam ,zasto pojedini filmovi ne mogu da se puste u WMP-u kada treba da generisu titl ,a bez titla rade najnormalnije !? :think:

Pa ako ti sve radi u MV2 playeru sta ima da ga pustas u WMP-u??? Ja taj WMP nisam upalio sigurno 3-4 godine. Zaboraviuo sam i kako izgleda.
 

Back
Top