Glasajmo za Bodirogu!!!

pancev91

Zainteresovan član
Poruka
195
Na zvanicnom sajtu Evrolige (www.euroleague.net) u toku je glasanje za najboljeg kosarkasa Evrolige u prethodnoj deceniji. Trenutno je u vodjstvu Litvanac Sarunas Jasikevicijus sa nekih 5000 glasova vise od naseg kralja Bodiroge. Vreme je da se stvari promene! Ajmo svi na sajt i glasati za Belog Medzika! Javite svima na pp da nam Bodiroga bude tamo gde mu je i mesto!
 
Da Vujicic naprimer. Neki ljudi nemaju nijednu medalju sa reprezentacijama nego samo uspehe sa klubovima a nasli su se na listi.

kad mu u reprezentaciji vlada tarzanija, samo se prangija bez veze
Vujicic je ubedljivo najbolji hrvatski igrac u poslednjoj deceniji, dve titule sa Makabijem, sjajno je igrao i sad je dobar, ali nije za prvih 5 igraca u deceniji
po meni na ovoj listi ima previse crnaca prangijasa
 
kad mu u reprezentaciji vlada tarzanija, samo se prangija bez veze
Vujicic je ubedljivo najbolji hrvatski igrac u poslednjoj deceniji, dve titule sa Makabijem, sjajno je igrao i sad je dobar, ali nije za prvih 5 igraca u deceniji
po meni na ovoj listi ima previse crnaca prangijasa

Ne kazem da je los ali porediti Bodirogu i njega je uvreda. Bodiroga je najkompletniji igrac u zadnjih 20 godina. 1 na 1 niko nije mogao da ga zaustavi. Da ne pricam da slobodna bacanja nije umeo da promasi. Jos sam video na listi i Nikolu Pekovica? On je osvajao samo titule sa Partizanom i nista vise, cime je on zasluzio da bude na listi za kandidate kada mu je karijera tek pocela. Totalno nerealna lista sto se tice nekih ljudi.
 

Back
Top